Met 50% korting naar de beurs 'Second Home International' FZG seconpMöme The sun Verleidelijke wijnen voor een ultieme prijs fztkz second)—(ome Sweet Home zaterdag 17 maart 2012 143 pzc.nl/webwinkel categorie Dvd's en games Van Discovery Channel leder levend wezen op aarde krijgt zijn energie van de zon. Met een kern hitte van 30 miljoen graden is de zon de krachtbron van ons zonnestelsel. Elke seconde zijn er explosies waarbij de kracht gelijk is aan maar liefst 1 miljoen atoombommen. De allermooiste beelden van ruimtestations en satellieten geven een onbeschrijfelijk indrukwekkend beeld. Deze beelden in combinatie met spectaculaire computeranimaties en de expertise van weten schappers geven alle informatie over de zon! Speelduur 90 minuten, Nederlands ondertiteld. Adviesprijs 14,95 Lezersprijs 9,95* exclusief verzendkosten T BON-The sun •excl l.St verzendkosten. Levertijd met bon is ongeveer 10 werkdagen. Levertijd webwinkel is 3 werkdagen Klantenservice: 0900-2021352 0.45 per gesprek). Ik machtig Buckaroo Payment Services in opdracht vz bedrag te incasseren van: Bank-/girorekemng: i WegenerMedia éénmalig het verschuldigde Stuur de volledig ingevulde bon in een envelop naar. Webwinkel, o.v.v. Postbus 1090.5004 BB in Tilburg. Optioneel door te geven informatie. Ik bestel via deze bon: 13 omdat ik geen gebruik van internet maak omdat ik de bon gemakkelijk vind De PZC gaal zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie dit Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van treft u nadere Informatie aan. Goedgenoegen- Chenin Blanc 2011 Uitbundige fruitige witte wijn uit Zuid-Afrika. Licht geel van kleur, aangename geur van groene appels, peer en vers geplukte gele bloemen. Droge, frisse maar bovenal fruitige smaak met hinten van exotisch fruit zoals perzik en meloen. Lange frisse fruitige afdronk. Gemaakt van Chenin Blanc druif. Adviesprijs 6,95 Lezersprijs €3,95 Baron d'Emblème - Grenache Rosé 2011 Verleidelijke fruitige rosé. Uitbun dig fruitige geur met impressies van rode vruchten zoals frambozen en bessen. Droog van smaak, fris en fruitig met impressies van vers geplukte aardbeien en iets van kruiden. Plezierige afdronk ge kenmerkt door frisheid. Gemaakt van de druivensoort Grenache. Heerlijke wijn als aperitief. Adviesprijs 5,95 Lezersprijs 3,95 Casa Safra - Gran Reserva 2004 Rijpe en complexe Gran Reserva uit Alicante. Donker en intens granaat rood van kleur. Rijpe, belegen geur met het intense fruitige aroma van gekonfijt fruit, pruimen en vanille. De smaak is vol, rond, rokerig, complex met indrukken van najaars fruit en goed gebalanceerd met een zachte houtimpressie. Lange afdronk met nog steeds een fruit aroma. Adviesprijs 8,95 Lezersprijs €4,95 pzc.nl/webwinkel categorie wijnen BON Verleidelijke wijnen Hierbij bestel ik: (aantal) x 6 flessen Goedgenoegen - Chenin Blanc 3,95 per fles (aantal) x 6 flessen Baron d'Emblème - Rosé a 3,95 per fles (aantal) x 6 flessen Casa Safra - Gran Reserva a 4,95 per fles Verzendkosten: Vanaf vier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. HUISNUMMER GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckaroo Payment Service om i.o.v. Wegener Media BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK/GIROREKENING HANDTEKENING Stuurde volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'wijnen', Postbus 1090,5004 BB Tilburg De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. INTERNATIONAL Dé beurs voor uw tweede huis Gevoel van vrijheid Jeffrey (36) en zijn vriendin kochten een tweede huis in Spanje, vlakbij Benidorm. De hulp van adviseurs en vrien den bood uitkomst. Ze raden het iedereen aan, een tweede huis. 'Heerlijk dat gevoel van vrijheid. De keuze voor een perceel in Spanje was snel gemaakt, want we komen er regelmatig bij familie en vrienden op bezoek.' Jeffrey: 'De financiering en verbouwing van het huis zijn nu grotendeels afgerond. Dat geeft een gevoel van voldoening en vrijheid. Gewoon lekker genieten op ons stukje Spaanse land. Het leven daar is heerlijk en ook nog eens een stuk goedkoper dan in Nederland. Zodra we in de gelegenheid zijn, gaan we weer.' Second Home International, investeer in uw geluk Bent u ook op zoek naar een uniek tweede huis? Bezoek Second Home International, dé beurs voor uw tweede huis. Of het nu gaat om een droomhuis in Nederland, Zuid-Europa of juist ver daarbuiten, een villa, appartement of een chalet, op de beurs kunt u zich breed oriënteren. Populaire vakantielanden als Frankrijk, Spanje en Italië zijn vertegenwoordigd, maar ook Nederland en projecten in Midden-Amerika geven acte de présence. Sfeervol oriënteren en persoonlijk advies Naast inspiratie is Second Home dé plek voor financieel, fiscaal en juridisch advies. Op de beursvloer, het Landen theater en in het Kenniscafé voorzien experts u van persoonlijk advies en ervaringsverhalen. En via de gezellige landenborrels krijgt u alvast een smakelijk voorproefje. Adviesprijs 10,- per kaart Lezersprijs 5,- per kaart Ga naar de webwinkel van uw dagblad en bestel direct uw kaarten. Datum vrijdag 23 t/m zondag 25 maart 2012 Openingstijden10.00 -17.00 uur Locatie: Jaarbeurs Utrecht, hal 3 pzc.nl/webwinkel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 43