coiofop Jacobus Johannes Sturm jfi iVtemomwi 'oor betaalbare kwalitéit a 2 I familieberichten zaterdag 17 maart 2012 0 ITlensenllnq.nl Geen dag dat we niet over je praten Geen dag dat we niet aan je denken Geen dag dat we je niet missen Wij willen u bedanken voor de wijze waarop wij samen afscheid hebben genomen van onze lieve vader en opa Meneer Dit heeft ons diep geraakt en is voor ons tot grote steun geweest. Hans en Annelies Dominique en Frank Joris en Amy Johnny en Jolanda Dennie en Nicky Mike Middelburg, maart 2012 Omdat het ons niet lukt ieder persoonlijk te antwoorden willen wij langs deze weg heel hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en grootvader Ir Hendrik van der Tuin Het heeft ons goed gedaan. Els van der Tuin-van der Hart Kinderen en Kleinkinderen Voor uw medeleven en belangstelling, in welke vonn dan ook aan ons betoond, tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van onze broer, zwager en oom Kees de Wit willen wij u hartelijk dankzeggen. Familie de Wit Goes, maart 2012 Vanwege de enorme belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve maatje, pap, zoon, broer en zwager is het ons helaas niet mogelijk u persoonlijk te bedanken. Het is voor ons een grote steun zoveel warme reacties te hebben mogen ontvangen in de vorm van de vele bezoekjes tijdens zijn ziekte, uw aanwezigheid bij zijn afscheid, woorden van troost, bloemen, brieven en telefoontjes. Hieruit blijkt wat voor e'en warm hart u hem toedroeg. Op deze wijze willen wij u hiervoor heel hartelijk bedanken. Namens allen: Mary Kluijfhout - Land Vlissingen, maart 2012 Dankbetuiging Voor uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en grootmoeder Mevrouw Wilhelmina Clasina Willemse-Haayman willen wij u heel hartelijk bedanken. Uw warme belangstelling heeft ons geholpen in deze moeilijke tijd. Groede M.W.C. Govaert-Willemse F.J.M. Govaert Maurice - Caroline Jean-Luc Middelburg J.C.P. Willemse C. Bonarius-Magnus Wij willen iedereen bedanken voor de belangstelling en steun die wij hebben ontvangen bij het overlijden van Jo Vermorken Uw aanwezigheid de telefoontjes, e-mails, de lieve kaarten en de verhalen hebben ons erg goed gedaan. Het is voor ons duidelijk geworden dat Jo niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Anny - Nicole - Bart - Imke - Koen - Niek In plaats van kaarten De vele kaartjes, brieven en telefoontjes die wij van u mochten ontvangen na het overlijden, alsmede uw aanwezigheid bij de begrafenis van onze geliefde moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia Hofman-'t Gilde hebben wij zeer gewaardeerd. Onze oprechte dank hiervoor. Familie J. van Hecke-Hofman Familie J. Hofinan-Steketee Familie J. Bolleman-Hofman Terneuzen, maart 2012 Het was goed samen met u afscheid te nemen van mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en oma Singel Riet de Smit - Theune Uw aanwezigheid bij het afscheid, uw lieve kaarten en uw welgemeende woorden zijn ons tot steun geweest. Hartelijk dank hiervoor. Maart 2012 Frans de Smit Kinderen en (achter)kleinkinderen Langs deze weg willen wij u dankzeggen voor het door u betoonde medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en schoonzus Suus Eversdijk - Verboom De vele blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen zijn voor ons een grote steun geweest. s-Heer Arendskerke: Marleen en Chris, Maurice, Tom Wolphaartsdijk: Karen en Henk, Boris, Rens, John, Angela Goes: Kate Eversdijk Goes, maart 2012 In ons verdriet om het heengaan van onze lieve zus, schoonzus, tante en tantie Marijke Ploegaert mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Sluiskil, maart 2012 de familie Voor de blijken van belangstelling en medeleven bij het overlijden van mijn zorgzame echtgenoot, onze lieve vader en pepe Edmondus Arthur Verbist Tuur betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank. L.G. Verbist-Van Remoortere Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terhole, maart 2012 In ons hart was je In ons hart ben je In ons hart zal je altijd blijven Zonder Wytze is alles anders. Wytze Wynia De leegte blijft moeilijk te aanvaarden, al uw betrokkenheid en blijken van medeleven verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Wij danken u hiervoor hartelijk. Melanie Annabell, MadeliefThijmen familie Wynia familie de Jonge Axel, maart 2012 BttV PB 17-03-2007 17-03-2012 IN MEMORIAM Hans Huizen Er is niets dat voorgoed verdwijnt. als men de herinnering bewaart en koestert. 1 Nellie en Bert, Rinus en Riet 18-03-2007 18-03-2012 Han Tuinman Jouw naam Han, staat in mijn hart geschreven, je blijft met me meegaan mijn verdere leven! De grenzeloze liefde en warmte die jij me gaf, geeft mij de kracht om weer op te staan en verder te gaan. Er zal altijd een schaduw blijven, soms achter me, dan zie ik hem niet zo, en soms voor me, heel aanwezig. Maar om me heen heb ik veel lieve mensen, meer kan ik beslist niet wensen. Maar jou te moeten missen doet nog altijd zeer. Toch helpt jouw wijze raad mij, lieve Han, met alles wat ik heb, en mijn naasten om me heen, maak ik er wat van! Boukje afflllfelefifhtfét;; Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Dei De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde websiti 'ft •0113-216815 www.uitvaart.vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 42