De Uitvaart Informatie Hulplijn O fTlenseiilinq.nl zaterdag 17 maart 2012 familieberichten 141 Enige en algehele kennisgeving Als leven lijden wordt is sterven een verlossing Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan onze broer, schoonbroer en oom George Henri Ide *12 juni 1929, Sluis t 15 maart 2012, Oostburg Oostburg: M.L. Ide Sluis: O.F. 1de M.M. Ide - van Renterghem f Marcel en Chantal Theo en Suzan Vlissingen: B.M.M. van den Bunder - Ide f L.C. van den Bunder Els en Iman Mare en Bram Sluis: W.E. Ide N. Ide - Mattelaer Correspondentieadres: Kenau Hasselaarstraat 131 4382 AH Vlissingen De crematie zal in stilte in familiekring plaats vinden. Graag willen wij het personeel van Verpleeghuis De Stelle, afdeling Klaproos bedanken voor de liefdevolle verzorging. In Zorgcentrum Rubroeck te Rotterdam is noch onverwacht rustig ingeslapen onze beminde schoonzuster, tante en oudtante Anna Josepha Seraphina de Bruijn Annie Hulst, 23-8 - 1915 Rotterdam, 14-3-2012 Familie de Bruijn Familie van der Linden Correspondentieadressen: Bellinghof 10,4561 EP Hulst Dongenseweg 15, 5121 PB Rijen De uitvaartdienst zal plaatsvinden op dinsdag 20 maart 2012 om 10.30 uur in de basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna we haar begeleiden naar haar laatste rustplaats, bij haar ouders op de begraafplaats aan de Glacisweg te Hulst. Voor altijd in ons hart Met veel mooie herinneringen moeten wij helaas afscheid nemen van onze lieve nicht en tante Adriana Johanna Klaver-Risseeuw Nicht Mevrouw Roetzer-Brakman Alicen de Neve-Verhage, Rene de Neve Wilma Verhage, Peter Zwemer Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden info@scu.nu www.scu.nu W Vi: Voor uw blijken van medeleven, in welke vorm dan ook aan ons betoond, na het overlijden van Jan Christiaan Aarnout Polderman - Jan- willen wij u hartelijk dankzeggen. Familie Polderman Hartverwarmend waren de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn geliefde man en onze geliefde broer, zwager en oom Cornelis Dingemanse Wij betuigen u hiervoor onze hartelijke dank. M. Dingemanse-Hugense- en familie Meliskerke, maart 2012 De overweldigende belangstelling en het meeleven in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig ie man Johannes Anton Héjjas hebben diepe indruk op mij gemaakt en mij zeer goed gedaan. Joke Héjjas - Boone Middelburg, maart 2012 Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het mede leven na het overlijden van Leo Janisse heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Ankie Ineke en Ko Ria en jan Cora en Erwin Middelburg, maart 2012 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven, deelneming en belangstelling te ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man. onze lieve vader en opa Flip van 't Leven Bij alle verdriet en rouw was het ons tot steun dat zovelen met ons meevoelden en ons hun deelneming betuigden. Wij zeggen u hiervoor allen hartelijk dank. Anja van 't Leven-Huissen Kinderen en kleinkinderen Krabbendijke, maart 2012 Graag willen wij iedereen bedanken voor de blijken van medeleven in de vorm van uw aanwezigheid, een hand, een brief, een kaart, na het overlijden van onze pa, opa en "ouwe" opa Marinus Hoek van Dijke Ad en Rien Peter en Carla Klein- en achterkleinkinderen Heinkenszand, maart 2012 Wij zijn dankbaar en ontroerd door de vele, vaak hartverwarmende blijken van medeleven na het overlijden van M. F. (Matje) Schijfsma Uw aanwezigheid, bloemen, brieven en andere tekenen van steun hebben wij erg gewaardeerd en we zijn ervan overtuigd, dat iedereen die deze lieve vrouw heeft gekend de mooie herinneringen aan haar zal koesteren. Kinderen, Kleinkinderen en achterkleinkind van Matje Oudelande, 17 maart 2012 Voor de vele blijken van belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van Jannie Verhoeven - Mooij willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven was voor ons een grote troost. familie Verhoeven familie Mooij Wij willen u langs deze weg hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man en onze lieve, zeer zorgzame vader Dies Nieuwenhuijse Nellie Nieuwenhuijse-van der Poel Jossé Martina en Jaap Kruiningen, maart 2012 Na alle zorg, dë stilte, het gemis zal altijd blijven. Maar de steun en het medeleven na het overlijden van Jo de Kever heeft ons ontroerd, wij zijn allen dankbaar. Cecile de Kever-v.d. Veire Lidy - David Luc - Dibbi Marian - Adri en kleinkinderen Westdorpe, maart 2012 Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd na het overlijden en bij de begrafenis van onze tante Martina Boonman - Tine - heel hartelijk dankzeggen. Familie Boonman Wij staan niet altijd stil bij het woord "Samen maar.het is een groot gemis als... "Samen" uit je leven is!!! Voor de vele blijken van belangstelling na het overlijden van mijn lieve levenspartner, onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa Dirk Krijn van Nieuwkerk willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven was voor ons een grote troost. Namens allen: M.W. van Nieuwkerk Goes, maart 2012. Hartverwarmend waren de vele reacties die wij mochten l ontvangen tijdens zijn ziekte, na zijn overlijden en bij het afscheid van mijn allerliefste man, onze zorgzame vader en j fantastische opa Piet Brasser I I Uw blijken van medeleven, de vele kaarten, telefoontjes en bezoekjes waren overweldigend. Het is daarom voor ons onmogelijk om u allen persoonlijk te bedanken. Het was een grote steun voor ons. Carla Brasser - Bleyenberg Kinderen, kleinkinderen en familie Koudekerke, maart 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 41