de emotie. fi-Q-m familieberichten t Wat blijft is 40 I familieberichten zaterdag 17 maart 2012 familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Na een leven dat was toegewijd aan de dienst van God en aan allen om haar heen, is in de HEERE ontslapen Christina Elizabeth de Priester-de Visser *21 januari 1930 te Koudekerke t 15 maait 2012 te Middelburg Zij was van 30 september 1983 tot 30 mei 1993 de geliefde en zorgzame vrouw van onze vader, groot- en overgrootvader Adriaan de Priester Hun trouwtekst was: "Mijn oog zal op u zijn" (Psalm 32 8d). Zij heeft ervaren dat God dit Woord ook heeft waargemaakt. Wij zijn de HEERE dankbaar voor alles wat Hij vader en ons in Christien geschonken heeft. Tijdens de laatste moeilijke jaren van haar leven ontving zij liefdevolle zorg in Zorgcentrum Eben- Haëzer te Middelburg. ScherpenzeelAnnie en Jaap van Oostende-de Priester MiddelburgRietje en Jan Schot-de Priester 't Woudt-Willeke en Han Hu ijsing-de Priester Schipluiden en onze kinderen en kleinkinderen Zorgcentrum Eben-Haëzer Briandlaan 2 4334 GP Middelburg Correspondentieadres: Goese Korenmarkt 6 4331 HT Middelburg De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. dinsdag 20 maart om 13.45 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 15.00 uur op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Geen toespraken en geen bloemen Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Cornelia Catharina van Zweden echtgenote van Anthonie Marinus Polderman Kapelle: A.M. Polderman 's-Heer Hendrikskinderen: Maddy Moerdijk-Polderman Jan Moerdijk Vleuten: Toine en Ilja Luca Delfgauw: Lianen Wout Youri, Feline Lepelstraat: Conny Bruijnooge-Polderman Adri Bruijnooge Bergen op Zoom: Gert-Jan en Brigitte Sydney: Reinier Correspondentieadres: M.C. Moerdijk-Polderman Oude Rijksweg 19a 4472 AD 's-Heer Hendrikskinderen De afscheidsdienst, waarvoor wij uitnodigen, zal worden gehouden op dinsdag 20 maart om 13.15 uur in de zaal van 'De Levensbron', Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal om ongeveer 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er in bovengenoemde zaal gelegenheid tot condoleren. Voor de afscheidsdienst is er van 12.40 tot 15.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum 'Cederhof' voor hun attente en liefdevolle verzorging, tevens bedanken wij dokter Bakx voor de uitstekende medische begeleiding. Enige en algemene kennisgeving Na jaren van strijd tegen een slopende ziekte en na vele jj dapper ondergane behandelingen is nu toch overleden mijn man, vader, schoonvader en opa Achille de Caluwé echtgenoot van Nelly Hamelink in de leeftijd van 84 jaar. Terneuzen: Nelly de Caluwé-Hamelink Oostburg: Emmy de Ruijsscher- de Caluwé Kees de Ruijsscher Patrick Bianca en Willy Sas van Gent: Rudi de Caluwé Mia van de Voorde Thierry en Sofie Yannick Terneuzen, 10 maart 2012 Oostelijk Bolwerk 170 4531 GX De crematieplechtigheid heeft in besloten familiekring plaats gevonden. Heden overleed thuis in zijn eigen vertrouwde omgeving, omringd door allen die hem lief waren, onze zorgzame pa en lieve opa Rudolf Gerardus Petrus Fassaert weduwnaar van Clara Wilhelmina Georgina Maria Neelemans Hulst, 21 september 1924 t Hulst, 15 maart 2012 Hulst: Victoire van Putte-Fassaert Adrie van Putte Michiel en Dominique Yannick Hulst: Yvette Smits-Fassaert Hans Smits Bart en Sonja Joep Lamswaarde: Alex Fassaert Petra Fassaert-Heyens Tim Mara Hulst: Rudi Fassaert Sonja Fassaert-Heyens Niek Job Correspondentieadres: Emmalaan 4,4561 HX Hulst U kunt afscheid nemen van pa in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102 B te Hulst, op maandag 19 maart van 18.00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 20 maart om 14.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraaf plaats aan de Van der Maelstedeweg aldaar. Voorafgaand aan de uitvaartdienst is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de Basiliek van 13.30 tot 13.50 uur. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van hel toch nog onverwacht overlijden van onze Vriend, de Heer R.G.F. (Dolf) Fassaert Onze gedachten gaan uit naar kinderen, kleinkinderen en familie, die wij veel kracht en sterkte toewensen. Bestuur en leden van de Probusclub Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 40