Cl fTlensenliiiq.nl zaterdag 17 maart 2012 familieberichten 139 Zoveel medeleven gehad van onze lieve broer, zwager en oom Rust zacht HUIB Adrie en Ada Eversdijk Jolanda (in herinnering) en Eva Edith, Raymond, Dani Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn broer, zwager en oom Huib Eversdijk Jan Eversdijk Joke Eversdijk-Driesprong Jacco Ernst-Jan Kapelle Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurman in "Villa Koriander" Huib Eversdijk Wij wensen Ali, kinderen en kleinkinderen veel kracht bij het verwerken van dit verlies. Bewoners "Villa Koriander" Leny Minnik Lena en Dies Schipper Toos Schog Joke en Loek Karstens Aad Hijdra Gerarda van den Dries Toon Janse Sophie Gaakeer Ina van Steenbergen Cobi en Kees Krijger Bedroefd en met diep medeleven hebben wij kennis genomen van het overlijden van Drs. Huib Eversdijk De heer Eversdijk heeft zich gedurende zijn leven ingezet in alle lagen en vormen van het openbaar bestuur. Zowel als bestuurder, maar vooral als volksvertegenwoordiger. Zijn lange en indrukwekkende reeks politieke functies heeft hij afgesloten als raadslid van de gemeente Reimers- waal. Ook buiten het openbaar bestuur heeft de heer Eversdijk zich verdienstelijk gemaakt voor de maatschappij. Voor zijn inzet in zeer veel bestuursfuncties, maar ook als buiten gewoon ambtenaar van de burgerlijke stand van onze gemeente zijn wij hem zeer veel dank verschuldigd. Naast zijn gewaardeerde en veel gelauwerde inzet, gedenken we Huib Eversdijk als een warme persoonlijkheid en waardig bestuurder; in zijn eigen woorden: een "amice". Onze gedachten gaan dan ook uit naar zijn echtgenote, kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Wij wensen hen veel kracht en zegen toe in deze droevige tijd. De gemeenteraad, Het college van burgemeester en wethouders en De medewerkers van de gemeente Reimerswaal 'Inparadisum deducantte angeli' Op 15 maart 2012 is overleden oud-curatoriumlid Drs. Huib Eversdijk Hij was meer dan vijfentwintig jaar zeer gewaardeerd lid en vice-voorzitter van het Curatorium van de Stichting De Zeeuwse Koorschool. Wij wensen zijn vrouw en familie veel sterkte en Gods nabijheid in de komende tijd. Stichting De Zeeuwse Koorschool Hans Jansson, voorzitter Evert Wagter, directeur Verslagen zijn wij na het overlijden van ons zeer gewaar deerd lid, de heer Drs. Huib Eversdijk We wensen zijn vrouw, (klein-)kinderen en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Namens Bestuur en Leden van Ons Boeregoed te Kruiningen Ons bereikte het trieste bericht dat de heer Drs. Huib Eversdijk is overleden. Vanaf 1989 is de heer Eversdijk 17 jaar lid geweest van de Raad van Commissarissen van De Zeeuwse Verzekeringen, waarvan de laatste 5 jaar als President-Commissaris. Wij zijn hem veel dank verschuldigd voor zijn bedrage aan de ontwikkeling van ons bedrijf. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Directie en medewerkers De Zeeuwse Verzekeringen Ons bereikte het droevige bericht dat de heer Drs. Huib Eversdijk is overleden. Hij was een actief en gewaardeerd CDA-politicus die, zowel in de Eerste en Tweede Kamer, alsook op regionaal en lokaal niveau, zeer betrokken was bij onze partij. Wij willen hem gedenken in respect en waardering en wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe. Dagelijks Bestuur CDA Zeeland CDA Zeeland Statenfractie Wij zijn geschrokken en aangeslagen van het overlijden van de medeoprichter en oud-voorzitter van onze Stichting, de heer Drs. H. Eversdijk Wij zullen zijn belangrijke werk voor een leefbaar en vitaal Zeeland in zijn geest voortzetten. Wij wensen zijn vrouw Ali en (klein)kinderen veel sterkte toe. Bestuur Stichting De Levende Delta J.J. Geleijnse, voorzitter J.F.J. Franken, secretaris Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden de heer Huib Eversdijk De heer Eversdijk was gedurende de periode 2002-2006 éen zeer gewaardeerd fractielid van het CDA Reimerswaal en lid van onze afdeling. Ook is hij enkele jaren onze afdelingsvoorzitter geweest. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe in deze zo moeilijke tijd. Fractie en leden van de afdeling CDA Reimerswaal Met waardering gedenken we Huib Eversdijk Oud-lid en oud-voorzitter van onze Rotaryclub Zijn boeiende uiteenzettingen blijven in onze herinnering. We wensen Ali en de kinderen sterkte en moed om dit verlies te verwerken. SHfer Het bestuur van Rotary club Goes-De Bevelanden Ons bereikte het bericht dat de heer Drs. Huib Eversdijk voorzitter comité van aanbeveling Bevrijdingsmuseum Zeeland is overleden. Wij zijn hem veel dank verschuldigd voor wat hij voor het museum gedaan heeft. Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens het bestuur en alle medewerkers van Bevrijdingsmuseum Zeeland Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Drs. H. Eversdijk Oud lid van de Eerste Kamer, Tweede Kamer, Provinciale Staten Zeeland en de gemeenteraden Borsele en Reimerswaal Huib Eversdijk heeft zich decennia lang namens de CHU en het CDA ingezet voor de samenleving, op alle politieke niveaus. Hij was een opgewekt en hartelijk mens, veelzijdig politicus en buitengewoon actiefin het maatschappelijk middenveld. De christendemocratie is hem veel dank verschuldigd. Onze gedachten en onze gebeden gaan uit naar zijn naaste familieleden. Maxime Verhagen - vicepremier Sybrand van Haersma Buma - fractievoorzitter Tweede Kamer Elco Brinkman - fractievoorzitter Eerste Kamer Ruth Peetoom - partijvoorzitter Ons bereikte het droevige bericht dat onze zeer gewaardeérde voorzitter Huib Eversdijk is overleden. Huib heeft de achterliggende jaren veel betekend voor de uiensector in Zeeland en daarbuiten. Zijn enthousiasme, verbindende kwaliteiten en grote betrokkenheid zullen we niet vergeten. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte en Gods nabijheid toe in dit verlies. S (A) U ZUVER^^ bestuur Stichting Afzetbevordering Ui (SAU) bestuur Zeeuwse Uienbewerkers Vereniging (Zuver) Met ontroering ontvingen wij het droevig bericht dat uit onze kenniskring is weggenomen Drs. H. Eversdijk Zijn warme persoonlijkheid, hartelijkheid en betrokkenheid zullen wij missen. De Heere sterke en ondersteune zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen met dit zware verlies. Van den Berge Handelsonderneming B.V. M.J. v.d. Berge-v.d. Jagt en (klein)kinderen Denk aan mij terug, maar niet in de dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame pa, schoonvader, opa en overgrootvader Albertus van Damme echtgenoot van Maria Heije A Graauw en Langendam 11 juli 1931 t Hulst 15 maart 2012 Hulst: Maria Heije zijn Graauw: Marlies en André Biddelo-van Damme Anneke en Frank, Francella André en Daisy Rosemarie en Kai Clinge: Ronald en Marianne van Damme-de Rechter Anouska Renate Michiel Lamswaarde: Carina en John Fassaert-van Damme Serge Ilona zijn kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind De families van Damme en Heije Onze dank en waardering gaan uit naar alle medewerkers van Blaauwe hofke 75 Correspondentieadres: Blaauwe hofke 86,4561 NV Hulst Wij nodigen u vriendelijk uit om samen met ons afscheid te nemen tijdens de plechtige uitvaartdienst die zal opge dragen worden in de parochiekerk van de H. Henricus te Clinge op woensdag 21 maart 2012 om 10.30 uur, waarna wij hem te rusten leggen op het r.k. kerkhof aldaar. Albert ligt opgebaard in rouwcentrum Waem, gelegen aan de Hulsterloostraat 12 te Nieuw-Namen. Familieleden en vrienden die wensen een laatste groet te brengen, zullen door ons ontvangen worden op maandag 19 maart 2012 van 19.00 tot 19.30 uur. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze aankondiging als zodanig te willen beschou wen. Rouwcentrum Waem/Boonman, Nieuw-Namen, 0114-345695

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 39