Ada Dieleman 3 8 I familieberichten zaterdag 17 maart 2012 <J> fnenseniinq.nl ledereen hartelijk bedankt voor de vele wensen, kaarten en cadeaus, die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijk. H. Koppejan en J. Koppejan-Adriaanse Werend ijkseweg 8,4374 NB Zoutelande UITNODIGING vrienden, kennissen, oud-leerkrachten en -leerlingen 25-jarig jubileum leerkracht 't Kompas Receptie: vrijdag 30 maart 2012 van 16.00 uur tot 17.15 uur pcbs 't Kompas, Narcissenlaan 37, Hoek [S3 Artsen zonder grenzen üyarladsn Enige en algemene kennisgeving Ik ben moe van deze lange reis al wat ik vraag is een rustige slaap en dromen van hen die ik liefheb. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Ie was voor ons een lieve zus en medebewoner. Wij zullen je missen. Heden is van ons heengegaan Janna Pieternella Hubregtse A IJzendijke, 8.september 1926 f Clinge, 16 maart 2012 janna werd vele jaren liefdevol verzorgd door het personeel van Tragel Zorg. We zijn hen daar heel dankbaar voor. Vlissingen: Mevr. J.S. Hubregtse Correspondentieadres: Westerzicht 375 •4385 BD Vlissingen De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 21 maart om 15.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28 C. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er gelegenheid een kopje koffie te drinken en samen te zijn in de koffiekamer van het crematorium. de pijn is voorbij je lijden is gedaan nu leef je onbezorgd en vrij in een eeuwig nieuw bestaan Janna Hubregste Lieve Janna, rust zacht. je medebewoners Jacques, Levina, Martien, Jo, Gerda, Peter, Jacky, Addie, Jaak, Ria begeleiding Monique. Anita, Jeanine, Jenny, Nancy, Elke, Elisabeth, Nikki, Yvonne, Inge, Rebecca. Katrien, Shawn, Biserka, Annemarie, Wouter Hofplein 6 -8, Tragel Zorg Enige en algemene kennisgeving Onverwacht is op 13 maart 2012 overleden Marie Sara Bouterse - Jacobs in de leeftijd van 77 jaar. Overeenkomstig haar uitdrukkelijke wens heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. - See you later- B.J.C. Polderman (ex.test.) Duunmede 17 4337 BC Middelburg Met diepe droefheid, maar met grote dankbaarheid voor haar liefde en voor wat zij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze liefste moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Adriana Hensen - Westerbeke weduwe van Johannes Albertus Hensen in de leeftijd van 89 jaar. Westkapelle: Ger Hensen Anita Hensen - Beerens Westkapelle: Alexander en Jolanda Tholen: Barbara en Hans Brecht, Floor Westkapelle: Smous Wij bedanken mevrouw van Eede, de heer Heijmans, de medewerkers van "Zorgstroom en van "Waterwel" voor de liefdevolle verzorging. Aagtekerke, 16 maart 2012 Correspondentieadres Zuidstraat 121 4361 AH Westkapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 20 maart van 19.00 - 19.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 21 maart om 11.30 uur in het Jeugdgebouw aan de Markt te Westkapelle, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Jeugdgebouw. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze tante en oudtante Moe Jone Westkapelle, Bram Wilma Jacqueline Leendert Luuk, Sven Cas jezus, uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart. Als wij alles, alles derven, blijft uw liefd'ons bij in smart. Och, wanneer mijn oog eens breekt, 't. angstig doodzweet van mij leekt dat uw bloed mijn hoop dan wekke en mijn schuld voor God bedekke. Lied 503 Vertrouwend op haar Heer en Heiland is, na een leven dat gekenmerkt werd door zorg, arbeid en liefde geven, over leden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Wilhelmina Benjamina de Leeuw Mina gehuwd met C. Janse eerder gehuwd geweest met M.C. Lindenbergh 120-5-1971 A Yerseke, 3-2-1927 t Goes, 16-5-2012 Goes: C. Janse Goes: Kees en Sarie Lindenbergh-de Bruine Wemeldinge: Ilona en Boy de Waard-Lindenbergh Tilburg: René en Esther Lindenbergh-Frencken De Horst 31 4461 WZ Goes De rouwplechtigheid, waarvoor u van harte wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 22 maart om 11.00 uur in rouwcentrum "De Bevelanden", Geldelooze- pad 20 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Unit 7 uit Ter Weel te Goes voorde liefdevolle verpleging. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, dan verzoeken wij u om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dankbaar voor alle mooie en ïjne herinneringen, die zij ons achterlaat, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Elizabeth Traas sinds 6 september 1998 weduwe van Johannes Traas Heinkenszand, 8-11-1913 t Goes, 16-3-1012 Heinkenszand: Jonny t Goes: Katrien en Kees Jonny en Karin Dominique. Yoeri Jolanda Paul, Sabine Serooskerke (W): Adri John en Gerie Daphne, Sanne Chantal en Robbie Priscilla, Jennifer j Correspondentieadres: i Bramestraat 47, 4462 CV Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 19 maart 1 van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Monuta, n Fluitekruidstraat 8, Goes. De uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 21 maart i I om 10.30 uur in de R.K. Kerk H. Maria Magdalena, Singelstraat te Goes. Aansluitend zal om 12.30 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop kunt u de familie condoleren in het crematorium. Op Zijn tijd en wijze nam de Heere uit ons midden weg na een periode van afnemende gedachten en krachten mijn geliefde man, onze geliefde vader, schoonvader, groot en overgrootvader Christiaan Jacobus de Rijk echtgenoot van Dina Jansen Ridder in de Orde van Oranje-Nassau in de leeftijd van 84 jaar. Kloetinge: D. de Rijk-Jansen Zwijndrecht: Els en Krijn Aamoudse-de Rijk Dianne Marianne en Marnix Anne-Sophie, Roderick, Matthias Christian- Stefan Matthijs Kloetinge: Marleen en Jan de Witte-de Rijk Alblasserdam: Niek en Lianne de Rijk-de Rooij Nelleke en Geerit Gertjan, Niek, Rens Dieneke en Henk Joas Doriene Marleen Gertrude Elise Annemarie Dordrecht: Jacqueline de Rijk Naomi Kwadendamme: Jacco en Jacomien de Rijk-op Hof Joas Bart Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Rehoboth afdeling De Zwaluwvoor de liefdevolle verzorging. Goes, 16 maart 2012 Zomerweg 22,4481 CB Kloetinge Er is gelegenheid tot condoleren D.V. dinsdag 20 maart van 20.15 tot 21.00 uur in de zaal van Zorgcentrum 'Rehoboth'. Bergweg 1,4461 LX Goes. Ook voorafgaande aan de rouwdienst is er van 10.15 tot 10.45 uur gelegen heid tot condoleren in de Geerteskerk te Kloetinge. De rouwdienst wordt gehouden D.V. woensdag 21 maart om 11.00 uur in de Geerteskerk, aan het Geertesplein Kloetinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 38