mensen j 31 zaterdag 17 maart 2012 De pagina Mensen in de PZC gaat over pasgeboren Zeeuwen en Zeeuwen die 60 of 65 jaar geleden elkaar het ja-woord hebben gegeven. Een pagina vol met menselijke momenten, die u niet snel vergeet. Dit is David Sep, zoon van de gelukkige ouders Maurits en Brigitte Sep-Cleutjens uit Middelburg. Deze knappe en gezonde baby is geboren op zaterdag 3 maart. Hij woog toen 3330 gram en was 51 centimeter lang. Dit zijn de reislustige Piet en Tan van der Maas. Zij waren op 20 maart 60 jaar getrouwd. Het echtpaar toert nog regelmatig rond met zijn eigen caravan. Vorige zomer zijn ze nog naar Turkije op vakantie geweest, waar deze foto is gemaakt. Tan is graag bezig in haar tuin en Piet gaat nog een keer of drie per week biljarten. (ppüjt Stuur uw foto's van de heugelijke gebeurtenis van ko- j mende week naar eindredactié@pzcni. Stuur ook de gegevens mee: geboorte- of huwelijksdatum; namen en leeftijden van de jubilarissen of de naam van de pas- geboren baby plus die van de 4 ouders, broers en zussen; woonplaatsen, geboorteplaat- sen en in het geval van een hu welijksjubileum de manier waarop de echtelieden elkaar hebben leren kennen. IDe foto moet minimaal 10 cm breed zijn en een f - resolutie hebben van 300 dpi. BB1 WSis SF )f* 4- Joop en Miep van Hartingsveldt-Hartman uit Kapelle waren op 13 maart 60 jaar getrouwd. Afkomstig uit Maassluis, waar ze elkaar leerden kennen, zijn ze in de loop van hun huwelijksjaren via Katwijk, Rijswijk en Bergen op Zoom steeds verder naar het zuiden afgezakt, om uiteindelijk in de jaren '70 in Kapelle terecht te komen. Daar wonen ze inmiddels 42 jaar met veel plezier. Joop heeft er jaren gewerkt in de ouderenzorg, Miep werkte voor een reisbureau, en beiden zijn actief geweest in het vrijwilligerswerk. Na een lange verloving van 6 jaar, en een tijdelijke scheiding door de uitzending van Joop als vrijwilliger naar het toenmalige Indië, trouwden ze op 13 maart 1952. Ze kregen samen 2 zonen, 5 kleindochters en 1 kleinzoon, en zijn inmiddels ook de trotse overgrootouders van een achterkleindochter. Op zondag 4 maart kregen Niels en Mirte de Goffau uit Krabbendijke er een prachtig, lief zusje bij. De dolgelukkige ouders, Jaap en Carina, hebben hun dochtertje Sindy genoemd. Zij woog 3030 gram bij de geboorte. Vier generaties op een rij: Baby Manouk op schoot bij haar trotse moeder. Rechts zit oma en links overgrootoma. Jasmijn is geboren op 5 maart om 15.23 uur in het ziekenhuis te Goes. Zij is het zusje van Mirte en dochter van Jan Willem en Anita Maljaars uit Vrouwen polder. Bij de geboorte woog Jasmijn 4325 gram en was ze 52 cm lang. Jasmijn werd geboren met de hulp van verloskundige tante Liesbeth. Op de foto van links naar rechts: Moeder Isabel Oubrie-Catseman, overgrootmoeder Lucie de Smit-Sutin, baby Fiene Oubrie en oma Marian Catseman-de Smit. Het echtpaar Jaap en Jo Wagenaar-Murre was op 13 maart 60 jaar getrouwd. Nadat zij in 1952 trouwden, woonden ze eerst een halfjaar in bij de ouders van Jo. Daarna verhuisden ze naar Wemeldinge. Daar was Jaap molenaarsknecht op de molen Aeolus. In 1956 verhuisde het paar naar Waarde, waar Jaap begon als zelfstandig molenaar. Jo bestierde al die tijd het huishouden. Samen hebben ze vijf dochters en twee zonen, zeventien kleinkinderen en negen achterkleinkinderen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 31