Fermont Faasse BEDRIJFSHUISVESTING www.faasse-fermont.nl IN AANBOUW Markt 5, IJzendijke Aan de fraaie Markt gelegen pand me! veel mogelijkhedèn. Het pand is nu onderdeel van een kantoorruimte én is als zodanig geschikt en:zal door de eigenaar worden gesplitst in Overleg met de koper. Aan de achterzijde, aan de Kerkstraat is een winkeltje ingericht van ca. 34 m2 WO. De begane grond is totaal ca. 200 m2 BVO. Op de verdieping zijn diverse ruimten en er is tevens een grote open zolder. Het pand verkeert in goede staat van onderhoud. Binnen de bestemming is een zeer breed gebruik mogelijk. Pykeswegje, Goes Perceel bouwgrond van circa 1.795 m2 met brede bebouwingsmogelijk heden en gebruiksmogelijkheden. Het perceel ligt op een unieke plaats tegenover het streekziekenhuis, pal aan de stoplichten dus een prima zichtlocatie. De grond wordt gele verd in bouwrijpe staat, zowel in fiscale als juridische zin. Parkeren op eigen terrein. Dam 16-18, Zierikzee Midden in het centrum ligt dit winkelpand op een totale opp. van 31 O m2. Het bestaal uit 2 geschakelde monumentale panden met verschillende voorgevels, echter binnen vormt dit gebouw één geheel. Ingang via Dam en via achterzijde aan ae Mol, waar pok een buiten- terrein is van circa 90 m2. Totale WO begane grond is circa 162 m2 Het pand bestaat uit 3 verdiepingen. De totale inhoud bedraagt 2.380 m3. Smithweg 13, Goes Op bedrijventerrein "De Poel II" bieden wij een fraaie bedrijfsuriit aan: met een begane grond opp. van 144 m2. De unit is.voorzien van een. overheaddeur, aparte loopdeur, toilet, gevlinderde vloer en véraiepingsvloer. Op de verdieping is een kantoorruimte aanwezig. De vrije hoogte is ca. 7 meter. Deze bedrijfsruimte is ideaal voor kleine bedrijven, starters of als Kavels bouwrijpe grond, gelegen op een goede zichtlocatie aan de rand van de dorpskern en aan de voet van de Zeelandbrug. Het totale terrein is ruirrt 18.000 m2, percelen verkrijgbaar vanaf 2.000 m2. De grond wordt gele verd in bouwrijpe staat, zowel in fisca le als juridische zin. De percelen vallen onder het bestemmingsplan Bebouwde Kom Colijnsplaat waarin meerdere bedrijfsactiviteiten en een combinatie met wonen zijn toegestaan. Klein Frankrijk, Goes Wij bieden een kavel bouwrijpe grond aan, gelegen op bedrijventer rein Klein Frankrijk, aan de rand van het centrum van Göes. Het totale ter rein wat wordt aangeboden is circa 4.330 m2 De percelen worden gele verd in bouwrijpe staat, zowel in fis cale als juridische zin. De bestemming van de grónd is "bedrijfsdoeleinden" Axelsestraat 43, Temeuzen Op een zeer goede bereikbare locatie gelegen kantoorruimte met een mogelijke combinatie voor wonen. Het pand is enige jaren geleden grondig gerenoveerd en biedt ruimte voor 5 tot 12 werkplekken en een ruime opslagruimte. Aan de voorzijde van hef pand is een eigen P-terrein. Begane grond ca. 65 m2 BVO kan toorruimte en opslog ca. 18 m2. Verder nog ca. 54 m2 magazijn op begane grond en ca. 50 m2 op de verdieping. De woning bestaal uit Wee verdiepingen, waarvan de bovenste ver dieping te bereiken is middels een vlizotrap. Kuyperspoort 22A, Middelburg Op een van de mooiste plekjes in het hart van Middelburg gelegen pand met de naam Borneo. Het betreft een zeer inspirerende en sfeervolle kan toorruimte op de eerste verdieping, mét een oppervlakte van circa 133 m2. Deze verdieping-is bereikbaar middels een trap. De voorzieningen zijn o.m. een pantry, 2 toiletten, te openen ramen. Fruitlaan 4C, Goes In een fraai kantoorpand op het zeer goed bereikbare Stationspork bieden wij circa 240 m2 kantoorruimte te huur aan, gelegen op de 2e verdie ping. De verdieping is bereikbaar per lift en trap en is voorzien van inbouw- armaturen, gldsvezèlaansluiting, eigen pantry en toiletgroep, vloerbedekking,' lamellen, etc. Er zijn parkeerplaatsen inbegrepen. Aon één van de uitvalswegen van het centrum van Hulst bieden wij te koop en te huur op een prominente A-localie gelegen: pand, hetgeen voor veel doeleinden geschikt is. De royale entree is v.v. fraai afgewerkte balie. Dired naast de balie is centrale spreekkamer en achter de balie is een werkruimte voor 3 a 4 werkplaatsen. Daarnaast is er een aparte kantoorruimte/spreekkamer. Voorls een ponlry, toilet en droge kelder. Op de verdieping is 1 open kantoorruimte v.v. voldoende daglicht en bereikbaar met fraaie trap. Het bui- fenierrein is geschikt voor 5 parkeerplaatsen. NVM Dirk Dronkersweg 17, Goei Bedrijfsruimte te huur te koop op een totaal perceel van 3.890 m2, geschikt voor vele doeleinden. Begane grond: showroom met balie en verkooppjimten 712 m2, magazijnruimte met gedeeltelijke entresol 1148 m2, bunkerrruimiè tbv specialistische opslag 204 m2. Verdieping: circa 250 m2 met vergaderzaal en kantoorruimten. Hef buitenterrein is verhard voor parkeerplaatsen en expeditie. In collegiale bemiddeling met Synchro Bedrijfsmakelaardij. Prijzen op aanvraag Klein Frankrijk 31, Goes Multifunctionele bedrijfsruimte vanaf 1600 I m2 op A1 -locatie gelegen op het bedrijventer- I rein "Klein Frankrijk". Gesplitst gebruik von de showroomruimte is mogelijk, evenals een I combinatie van showroom-/ en kantoorruimte. I Oök verbouwing is bespreekbaar. Het buiten- I terrein is geheel bestraat en biedt ruimte tot het parkeren van circa 50 auto's en is voorzien I van buitenverlichting. In collegiale bemiddeling met Synchro Bedrijfsmakelaardij. j Huurprijs op aanvraag Jagf/usf 17, Kapelle Op een goed bereikbare locatie aan de rand van het centrum van Kapelle bieden wij te koop te huur èen multifunctionele bedrijfsruimte op een perceel van 560 m2. De begane grónd heeft 182 m2 BVO en bestaat uit een hal, keuken; toilet en meerde re ruimten geschikt voor onder meer kanfoor. De verdieping biedt 45 m2 en bestaat uit 3 verschillende ruim ten. De bestemming is momenteel maatschappelijke doeleinden. Prijzen op aanvraag Zusterstraat 5-7, Goes I In het centrum van Goes bieden wij een wirv- kelAontoorpand met een heel eigen uitstraling I op een mooie zichtlocatie. Het geheel perceel I is 139 m2. Het pand biedt brede gebruiksmo- I gelijkheden. De begane grond heeft een totale 1 opp. van circa 120 m2 en beschikt over een entree, magazijn, pantry, toilet en grote ópen I ruimte. Dé verdieping van het kantoor is circa I 60 m2 en beslaat uit diverse ruimtes. Vraagprijs 245.000 k.k. Mul Scoitweg 1.11, Goes Op een uitstekende zichtlocatie aan de doorgaande route door de Poel II, bieden wij bedrijfsruimte aan in een representatief bedrijfsverzamel gebouw. Momenteel is een ruimte beschikbaar met 358 m2 op de begane grond en 110 m2 op op de verdieping. Bovendien hoort bij deze ruimte een aantal parkeerplaatsen. In collegiale bemiddeling met Synchro Bedrijfsmakelaardij. Huurprijs op aanvraag Westsingel 90CGoes Op een uitstekende locatie, aan de rand van het centrum en aan één van de belangrijkste uitvals wegen van Goes bieden wij een unieke kantoorruimte van circa 100 m2 BVO. Deze zeer sfeervolle ruimte is verdeeld over twee ruimten. Voorzieningen zijn onder meer toilet, CV, pantry. Er zijn meerdere parkeer plaatsen op eigen terrein aanwezig. Huurprijs 10.800 per jaar Wijngaardstraat 21, Goes In het centrum van Góès gelegen kantoorverzamelgebouw mét karak teristieke voorgevel en eigen achter terrein. Hef pand ligt te midden van winkels met op de verdiepingen woningen. Er is een ruime centrale hal met trapopgang naar de eerste en tweede verdieping met tevens de toegang tot de beschikbare kantoor ruimte op de begane grond. Bij deze I beschikbare ruimte horen parkeer plaatsen. Huurprijs 950 per maand BoomdijkWolphaartsdijk Aan de rand van Wolphaartsdijk wordt een nieuw complex gereali- I seerd met verschillende units die zéér I geschikt zijn voor onder meer opslag I en stalling. Er is nog een ruimte van circa 560 m2 beschikbaar. Deze I hal kan oók worden opgedeeld in 2 ruimten van circa 280 m2. De units zijn voorzien van overheaddeuren. j Prijzen op aanvraag De Poort 1, Rilland I Multifunctionele bedrijfs/kantoorruimte met zeef ruim buitenterrein t.b.v. opslag, parkeren eri manoeuvreren, op zichtlocatie langs de rijksweg A-58 gelegen op hel bedrijventerrein "De Poort I" te Rilland. Het object is verdeeld in expeditie/opslagruimte en kontoor in twee J bouwlagen. Het totale perceel is 13.565 m2 I groot. Vraagprijs 695 000 Vraagprijs 235.000 lek. Frans den Hollanderlaan 12, Goes Telefoon 0113-250 555 bog@faasse-fermont.nl ÖBEEk in business Koopsom 695.000 excl. BTW. Hulster Nieuwlandweg 1, Hulst Huurprijs 12.635 per jaar Prijs op aanvraag Huurprijs 520 pe aar Priis aanvraag Molenweg, Colijnsplaat Pnjs 69 per m2 excl. BTW Vraagprijs 695.000 excl. BTW Huurprijs 120 per m2 I I I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 124