in de tuin is helemaal hip en 45 Tuinbeurs terug in Goes Tuintrends 2012 vrijdag 16 maart 2012 Oude fruitbomen Hoge muren van oude stenen Eetbare en geneeskrachtige planten Groene, natuurlijke tuin Natuurlijke onkruid- bestrijding Natuursteen Grove verlichting met bijvoorbeeld bouwlam pen Natuurlijke zwemvijver - - Terracotta potten Meubels van rotan en hergebruikt materiaal zoals steigerhout Grijstinten Koppelstones en grint Chemische onkruidbestrijding Houten schutting Gazon Vijvers en fonteinen (met uitzondering van de natuurlijke zwemvijver) Coniferen j Olijfbomen i Plastic tuinmeubelen Geplaveide en aangeharkte tuin Een haag van fruitbomen. Over twee jaar hangen er appeltjes aan. foto's Marcelle Oavidse Vandaag begint de Lente Tuin en Woonbeurs in Goes. Tot en met zondag is er op mingebied van alles te zien en te beleven in de Zee landhallen. Daarmee is de tuinbeurs terug van weg geweest. De laatste was Tuinidee die in 2009 stopte. Jan Pouwelse van Pouwelse Tuinen in Vlissingen is als adviseur van de beursorganisatie medeverantwoorde lijk voor de terugkeer van de tuinbeurs. „Over Tuinidee kwamen veel klachten. De entree was zeven euro voor een rela tiefkleine beurs. Er kwam ook nog vier euro parkeergeld bij. Dan sla je een hoop geld stuk in een uurtje beurs." Lente Tuin- en Woonbeurs is gratis toe gankelijk, omdat de standhouders iets meer huur betalen. Ook is de beurs gro ter. Er is veel te zien. Zo zullen leerlin gen van Edudelta tijdens de beursdagen drie tuintjes aanleggen die aansluiten bij de thematrends: kloostertuin, utility ofwel het hergebruik van materialen, en de overzichtelijke tuin als rustpunt. Ook kun je tuinadvies krijgen van een groep tuinontwerpers. De organisato ren raden aan een plattegrond van je tuin en wat foto's mee te nemen. Ver der kunnen bezoekers informatie krij gen over de juiste bemesting van de tuin. De beurs biedt tevens een aantal work shops en lezingen, onder meer over tuinstijlen door de eeuwen en over de vraag hoe je optimaal geluk in je tuin kunt vinden. De Lente Tuin- en Woonbeurs in Goes is vandaag van 11.00 tot 16.00 uur en mor gen en zondag van 10.00 tot 17.00 uur open. www.lentetuinenwoonbeurs.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 45