Colofon Henken Mieke 36 Ifamilieberichten vrijdag 16 maart 2012 0 fnensenlinq.nl 40 jaar geleden gingen met hun huwelijksbootje op de grote vaart, En het zeilt vandaag nog steeds, dat is toch zeker een felicitatie waard! Fijne dag vandaag. De kinders 1 mm OyarJailarj Nu aan het einde van mijn leven Breng ik van zorg en strijden moe Voor elke dag mij hier gegeven Hem hoger, reiner loflied toe Gez. 290 vers 5 ten dele Met pijn in ons hart moeten wij u mededelen dat, na een ernstige ziekte is overleden mijn man, onze pa. schoonpa 'en opa Drs. Huib Eversdijk A Kapelle, 21 december 1955 t Goes, 15 maart 2012 Volksvertegenwoordiger Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Ridder in de Orde van St. Sylvester Grootkruis Orde van de Allerheiligste Drieëenheid Groot-Officier van Roemenië Bondsverdienstkruis le klasse B.R.D. Erelid van de Raad van Europa en andere binnen- en buitenlandse onderscheidingen Heinkenszand: Ali Eversdijk-Minnaard Rilland: Mirjam Eversdijk Goes: Adko en Marjolein Eversdijk Hubert Anne en Ivar De herdenkingsdienst is op dinsdag 20 maart in de N.H. kerk te Yerseke om 10.50 uur, voorganger Ds. H. Harkema. Ingang kerk via de Oude Torenstraat. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaats vinden. Om 15.00 uur condoleance in "De Zaete", Korringaweg 5 te Yerseke. Bezoekers van de herdenkingsdienst worden daar na de dienst direct ontvangen. Correspondentie adres: Koriander 11 4451 TA Heinkenszand Heel veel dank en waardering gaat van ons als familie uit naar de liefde\>olle verzorging van de medewerkers van SVRZ thuiszorg en de palliatieve zorg in SVRZ Ter Valcke. Geen bezoek aan huis. Voor hen die geen rouwkaart hebben ontvangen, hierbij onze excuses en beschouwt u dan deze advertentie als een welkome uitnodiging. Van ons is heengegaan Drs. Huib Eversdijk Oud President-commissaris van Deltapark Neeltje Jans Wij zijn hem veel dank verschuldigd voor zijn bijdrage aan de ontwikkeling van ons park. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Namens directie en medewerkers, Drs. A.W. van de Hoef Ons bereikte het trieste bericht dat de heer Huib Eversdijk is overleden. De heer Eversdijk was hoofdingeland en interim dijkgraaf van waterschap Zeeuwse Eilanden, dijkgraaf van water schap De Drie Ambachten en dijkgraaf ad interim van waterschap Zeeuws-Vlaanderen. Hij heeft veel voor het waterschapsbestel in Zeeland betekend. Hij heeft aan het roer gestaan van twee fusies, de fusie die waterschap Zeeuwse Eilanden heeft gevormd en de fusie die tot waterschap Zeeuws-Vlaanderen heeft geleid. Zijn tomeloze inzet, deskundigheid en diplomatie hebben er voor gezorgd dat die processen goed zijn verlopen. Wij willen hem gedenken in respect, waardering en dank baarheid en wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe. Bestuur en medewerkers van het waterschap Scheldestromen Diep bedroefd geven wij u kennis dat door de ITeere uit ons midden is weggenomen onze innig geliefde en zeer zorgzame man, vader, groot- en overgrootvader Dingnis Otte in de leeftijd van 86 jaar. M.M. Otte-Koole M.A. Otte M.W. Otte-Griffioen A.W. Otte (in liefdevolle herinnering) C. Otte-van Noorden C. Otte P. Otte-Burgel IJ. Otte C. Otte-Iansen M. Otte S. Otte-Jansen L. Eckhardt-Otte G. Eckhardt L. Otte A.G. Otte-Vercijs Klein- en achterkleinkinderen Goes, 15 maart 2012 Correspondentieadres: Eindje de Rondte 59 4416 CR Kruiningen Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard, alwaar zaterdag 17 maart van 16.00 tot 17.00 uur gelegenheid is tot condoleren. De rouwdienst wordt D.V. maandag 19 maart om 15.50 uur gehouden in het verenigingsgebouw Hansweertse- straatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in genoemd gebouw nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij U kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom op de gezegende leeftijd van 102 jaar Pieter Johannes Sinke T. Dagevos-Zuidweg J.H. Zuid weg Jan en Nellie Bram en Nellie Jan en Truus We wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Bedroefd zijn we door het overlijden van onze lieve opa en overopa Dingnis Otte Dingenis en Elice Marlies en Irfan Wim Albart en Wilma Arie en Annemarie Elien en Marco Marianne en John Danny en Heieen Erik en Bianca Martin Corjan en Hanneke Marjolein en Gilbert Mariska en Henk Artwin en Linda Jacco en Margriet Carolien en Lourens Dennis en Willy Leanne en Landre Maurice Nelleke en Albert William Janneke Diehard Bianca en Joris Ronald en Joyce lantine Davy Giraldo Robert en achterkleinkinderen 9 m is J»e: illfSp Jpp: DajlSüêiiiJïïim!. De warme belangstelling en vele blijken van vriendschap, in het verdriet, na het zo plotseling overlijden van mijn broer, onze zwager en oom Cornelis Hoogerwerf Kees hebben ons goed gedaan en daarvoor zeggen wij u hartelijk dank. Dit gaf aan de plaats die hij bij velen innam en dat ook u een goede herinnering aan hem zult bewaren. Jaap Hoogerwerf Willy Hoogerwerf-Feijtel Wim Verwijs neven en nichten Bruinisse, maart 2012 Dag en nacht bereikbaar uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv tevens informatiecentrum tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl UITVAARTVERZORGING 'SCHOUWEN-DUIVELAND' voor een zorgzame begeleiding DAG EN NACHT BEREIKBAAR OP 0111 450717 of 0111 462600 Bezoekadres Werckendetstraat 4, Zierikzee Internet www.uitvaartschouwenduiveland.nl info@uitvaartschouwenduiveland.nl Postadres Postbus 189 4300 AD Zierikzee C Van der Hooft Uitvaartzorg s-1 C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T:0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaarlzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding pa&y iaffliliffcerichteii Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 1 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36