PZC Actief in de Franse Alpen! >3© Rondreis Toscane, Cinque Terre Elba KRAS 20 vrijdag 16 maart 2012 8-daagse More Inclusive Val Cenis, vanaf 89,- p.p. per arrangement Een heerlijke vakantie in de Franse Alpen, met vele extraatjes! U ontdekt de bergwereld van Nationaal Park Vanoise op een bijzonder leuke en voordelige manier! In de winter is dit een geliefd skigebied, maar in de zomer is dit gebied eigenlijk nog mooier! Er zijn vele leuke activiteiten inbegrepen. Gaat u ook een dagje de grens over naar Italië? U zit met een uurtje in het gezellige Turijn. En geniet u bij terugkeer in uw appartement van een lekkere barbecue op de alpenweide? Uw verblijf U verblijft in het appartementencomplex Le Bonheur, onder aan de cabinelift naar de alpenweiden, op ca. 2 km van het centrum van het pittoreske alpendorpje Val Cenis. Tegenover het appartementengebouw vindt u een café en restaurant. De winkels liggen in het centrum. Uw appartement heeft een keuken met 4 kookpitten, grote koelkast, koffiezetapparaat en magnetron. Woonkamer met eethoek en tweepersoons-slaapbank. Slaapkamer met twee persoonsbed en slaapkamer met twee eenpersoonsbedden of een stapelbed. Inbegrepen: 7x overnachting in driekamerappartement, incl. bedlinnen fles wijn bij aankomst begeleide zonsopgang-wandeling begeleide Nordic Walking-wandeling begeleide wandeling 'op zoek naar bergmarmotten' begeleide wandeling naar één van de meren koeien melken op de alpenweide kookmiddag met lokale producten halve dag entree in Europa's grootste rollerskatebaan Data Lezersprijs' 2-p 3-p 4-p 5-p 07/07-03/08 €220,- €149,- €119,- €89,- 04/08-17/08 €265,- €179,- €139,- €109,- 18/08-24/08 €220,- €149,- €119,- €89,- Prijzen in p.p. Niet inbegrepen: reserveringskosten en kosten calami teitenfonds. Voor prijzen voor 6 personen zie onze website. dia- of filmavond over de regio astronomie-avond (sterren kijken) overnachting in een berghut bezoek aan de vesting van L'Esseillon barbecueavond (5,- p.p., u mag zelf uw drank meenemen) uur entree in het spring- en trampoline park van Val Cenis ezelwandeling in Aussois spelavond 2x entree zwembad (p.p.) Extra korting: 10% korting bij verblijf van minimaal 14 nachten 20% korting bij verblijf van minimaal 21 nachten (met elke week weer recht op alle activiteiten) Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel Pharos Reizen via 0900 - 365 65 65 (20 cpm, max. 10,- per gesprek) met zoek boekcode: 69620 ipharosreizen.nl www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen autovakanties r WEBWINKEL 50,- korting bij 2 personen! Vele opstapplaatsen in uw regio! 10-daagse rondreis Italië incl. busreis, ontbijt en diner én excursieprogramma a. 574 - p.p. Leer het sfeervolle Italië nu écht kennen met deze super voordelige rondreis naar o.a. de Cinque Terre, Elba, Florence, Siena, Pisa, Lucca en San Gimignano. Laat u meeslepen door de overvloed aan cultuur, geschiedenis, kunst, zon, strand, heerlijk eten en adembenemende stadjes. Én, als u vóór 17 april boekt, ontvangt u een korting van 25 per persoon! Dus boek snel en profiteer van deze aanbieding! Dagprogramma Dag 1-2: heenreis naar Italië met een diner en overnachting in Duitsland. Dag 3: we bekijken o.a. de Scheve Toren in het bekende Pisa, waarna we doorrijden naar het middeleeuwse Lucca. Hier kunt u heerlijk wandelen in de kleine straatjes. Dag 4: vandaag bezoeken we de bijzondere Cinque Terre. Deze vijf pittoreske dorpjes lijken tegen de rotswanden aangeplakt en zijn met elkaar verbonden door een wandelpad en spoorlijntje. Dag 5: Florence, de mooiste kunststad ter wereld. Een rondleiding leidt ons o.a. langs rivier de Arno, de beroemde Ponte Vecchio naar de Dom, de Doopkapel en het beroemde beeldenplein Piazza della Signoria. Dag 6: geniet van de zon en het strand tijdens uw heerlijke vrije dag. Uw hotel ligt op nog geen 100 m van het strand! Dag 7: dagtocht naar het grootste eiland voor de kust van Toscane, Elba, met haar mooie wijn- en olijfgaarden. Tijdens een rondrit bezoeken we de residentie van Napoleon Bonaparte. Dag 8: vrije dag of optioneel naar de parel van Toscane, Siena, en het prachtige San Gimignano. Dag 9-10: via de kustweg reizen we terug naar Nederland met onderweg wederom een diner en overnachting in Duitsland. www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen rondreizen Vertrekdata en prijzen Vertrek op maandag van 30 april t/m 24 september. Normale prijs Lezersprijs 10 dagen vanaf €599,- Prijzen zijn persoon, o.b.v. 2 personen. Inclusief: reis per Comfort Class touringcar, ervaren chauffeur/ reisleider, overnachting op heen- en terugreis in Duitsland in een toeristenklasse hotel, 7 nachten verblijf in Hotel II Caravaggio of Albergo Mediterraneo, 9 x ontbijtbuffet en 3-gangendiner met saladebuffet, het beschreven excursieprogramma, ferryovertocht naar en van Elba en afscheidskoffietafel op het wisselpunt. Exclusief: toeristenbelasting Italië 1 tot 4 p.p.p.n., ter plaatse te betalen in uw hotels), niet genoemde maaltijden, eventuele excursies en stadsgidsen, treinkosten, entreegelden, fooien, reis-en annuleringsverzekering, reserveringskosten 19,50 per boeking en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking (beide verplicht). Ga voor alle informatie naarwww.kras.nl/LR35514 Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel, of bel met KRAS.NL tel 0900 - 9697 (0,15 pm) o.v.v. reisnummer LR35514 en actiecode WEG40006 Deze reis is exclusief voor u te boeken t/m 16 april. waarom zou je meer betalen •••-. fSJ WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 20