Jan-Frans Mulder moet vooral naar zichzelf kijken Bedrijf stuurt 'Miep' als huishoudelijke hulp 24I - 0909-5010105 Eerste Pl-dag gevierd op het Ostrea Lyceum Bel naar: €0,60 per gesprek Molecaten 'Karnemelk van tegenwoordig schift' donderdag 15 maart 2012 Burgemeester Jan-Frans Mulder van Hulst maakt zich zorgen over de manier waarop de pers eigen nieuws maakt. De aanzet gaf hij toch echt zelf "T an-Frans Mulder is niet zo- I maar uit het veld geslagen. Vo- I rige week haalde hij de landelij- ke media met zijn 'wooldglap- je' op Twitter, over een serie over vallen op een aantal Chinese res taurants in de provincie. Mulder gaf daarna aan dat hij op persoonlijke titel twittert, dat hij de kracht van dat medium had on derschat en vooral dat hij het niet beledigend had bedoeld. Hij hield zich vervolgens een weekje koest op het sociale mediakanaal, maar eergisteren vond hij de tijd rijp om toch weer wat joligheden de door Raymond de Frel wereld in te slingeren. 'Na een weekje van veel gedoe rond een goedbedoelde tweet, trek ik vandaag een tweed jasje aan om er weer in te komen', twitterde hij. En nadat hij wereldkundig maakte dat hij wel kan janken om de mindere kwaliteit van de Zeeuwse ui, volgde een prikkelen de tweetje. 'Gerukkig rukt het twit- teren nog, reuk hè? De L vervan gen door de R is ook best reuk!... wat een ror, dat is rachen!' Diezelfde avond verantwoordde Mulder zich voor gemeenteraadsle den over het berichtje dat zoveel stof deed opwaaien. Dat kun je ver wonderlijk noemen, omdat hij aan gaf op persoonlijke titel te twitte- ren. Anderzijds weet hij, zeker na alle commotie, ook wel dat hij 24 uur per dag burgemeester is. Mulder geeft echter een nieuwe draai aan de kwestie door met een priemend vingertje naar de pers te wijzen. Volgens hem zijn er on waarheden verkondigd. Zo riep de commissaris van de koningin hem helemaal niet op het matje. Als er in Nederland zo nieuws wordt ge maakt, vraagt hij zich af wat er bij een ramp gebeurt. Dan wordt het een ramp bij een ramp, zei hij. Het is hem te prijzen dat hij on danks alle ophef zijn digitale lol broek weer aantrekt. Blijf vooral doen wat je leuk vindt. Burgemeester Mulder zal deson danks wél moeten beseffen dat hij met tweets in beginsel toch echt zelf de koers bepaalt. Als je met een vinger naar een ander wijst, wijzen er drie naar GOES - Het magische getal PI stond gisteren centraal op het Ostrea Ly ceum in Goes. De wiskundeloka- len waren versierd met Pi-slingers en er was een powerpoint-presen- tatie. Ook de historie kwam aan bod en natuurlijk wat wiskundige informatie. Van een aantal leerlin gen werden leeftijd en verjaardag omgerekend in PI en er werd een Pi-koekje geserveerd. De naam Pi is rond 1706 ingevoerd als symbool voor het getal 3,14, waarmee de omtrek en de oppervlakte van een cirkel kunnen worden berekend. Maak 4x kans op een weekend-of midweekvérblijf in een 4- tot 6-persoons huuraccommodatie op een Molecaten park in Nederland naar keuze* Molecaten parken liggen op de meest geliefde plekjes in eigen land: direct aan het water, in de duinen of temidden van de bossen. Wie komt er niet heerlijk tot rust bij het geluid van een ruisende zee, tjilpende vogels in het bos of bij het Veluwemeer? Voor de actieveling zijn deze plekjes hét decor voor ultiem vermaak. Watersporten, wandelen, fietsen, moutainbikenalles is mogelijk. Maar er is meer dan alleen de natuurlijke omgeving, ook de historische steden, bijzondere dorpsgezichten en attractieparken dragen bij aan het vakantiegenot. Voor iedere kam- peerfan of liefhebber van een verblijf in een bungalow heeft Molecaten een passende vakantiebestem ming. Waar bent u naar op zoek: een vakantie aan zee, natuurlijk genieten in de bossen of watersport en waterpret? Stuk voor stuk zijn het plekjes voorde mooiste vakanties en leukste herinneringen. e Kijk voor de leukste kampeer- en bungalowvakanties op www.molecaten.nl Het verblijf is inclusief is bedlinnen, eindschoonmaak, verbruik gas, water en elektra en toeristenbelasting. *(M.u.v. de luxe types). Het enige wat u hoeft te doen is bellen naar 0909-5010105 ico,6o per gesprek). U hoort meteen of u heeft gewonnen. Bellen kan tot en met 21 maart 2012. Winnaars ontvangen uiterlijk 3 weken na afloop van de actie bericht over hun prijs. De prijzen kunrïen niet in geld worden uitgekeerd... Succes! Realisatie: RVG Communicatie en OrcaGroup (voor inlichtingen bel 088-7766595) Huiskok Hans Everse van zorgcentrum Cleijenborgh in Colijnsplaat over de voorbereidingen aan de karnemelkse pruimenmousse van team Tannetje. ZIERIKZEE - Miep wordt zij ge noemd, de ware steun en toever laat als huishoudelijke hulp bij de toenemende vergrijzing. Met Miep manifesteert het bedrijf Koster en Co uit Zierikzee zich als een van de eerste zorgaanbieders vanuit het bedrijfsleven. Het bedrijf wil hiermee een nieuw en fris alterna tief bieden voor de voormalige Alfahulp. Koster en Co is met dit project door het Samenwerkings verband Welzijnszorg Oosterschel- deregio (SWVO) geselecteerd als organisatie voor het leveren van huishoudelijke hulp (HH) en huis houdelijke zorg (HZ). „Daar zit wezenlijk verschil in", zegt Lenette Verzijl, ambtenaar WMO bij de gemeente Schou- wen-Duiveland. Bij huishoudelijke hulp heeft de hulpvrager nog volle dig zelf de regie over de werkzaam heden in huis die hij/zij uitge voerd wil hebben. Bij huishoudelij ke zorg houdt de hulp een extra oog in het zeil. De toekenning voor huishoudelij ke hulp gebeurt op basis van indi catie door de gemeente. Bij hono rering van de hulpvraag is het aan de cliënt van welke organisatie ge bruik wordt gemaakt voor huis houdelijke hulp. Dat kan van een reguliere zorgaanbieder zijn, maar nu dus ook van uit het bedrijfsle ven. „Miep staat voor: Multi inzetbaar efficiënt personeel en geldt als knipoog naar de propere werkster van weleer. Dat blijkt ook uit het logo", zegt Eveline de Lange van de Bevelandse organisatie Etappe Commerce. Zij werkt nauw samen met Koster en Co om de juiste medewerkers op de juiste adressen te kunnen in zetten in de Oosterschelderegio. Bosbad Hoeven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 62