The Good, The Bad Bart XL naar finale [i L-> Bezoekers CD Overslag, grenzeloze tweeling almanak Bardienst Rien Lous wint derde prijs bij fotowedstrijd rpr/r dinsdag 13 maart 2012 18 •'f:f MHSSp' De theatervoorstellingen in het Ledeltheater trok ken in 2011 bijna 10.000 bezoekers; gemiddeld 168 per keer. De 441 filmvoorstellingen trokken zo'n 5500 bezoekers. Dat is 13 mensen per verto ning. door Christel Tuin BIERVLIET - De Biervlietse cover band The Good, The Bad Bart XL gaat door naar de Benelux Grand Finale van coverbandwed strijd The Clash of the Cover Bands. Afgelopen zaterdag won de band in De Vorstin in Hilversum de eer ste prijs van de vakjury tijdens de halve finale. Bassist Jan Verdoorn was volgens diezelfde jury de bes te bassist van de avond. Zangeres Merel.Ingels van de Bier vlietse band: „Het was heerlijk. Ik heb spierpijn van het vele zingen en dansen. Deze overwinning is ge weldig, want we hadden het echt niet verwacht. Na vier keer eerste te zijn geworden, dachten we dat we of tweede zouden worden, of eruit zouden liggen." De Biervlietse coverband had voor het optreden in Hilversum veel ge oefend op de samenzang. Met suc ces, want van de vakjury kregen de bandleden zaterdag veel compli menten over het balans tussen de stemmen. De band staat op 21 april in de fina le; wat gaan de bandleden doen om zich hierop voor te bereiden? Merel: „We gaan nu extra repete ren om een strakke set neer te zet ten. Ook willen we zoveel moge lijk nummers brengen die dicht bij ojis staan, dat speelt het fijnst." De finale wordt gehouden in pop podium 013 in Tilburg, volgens de zangeres 'het walhalla'. Aan de fi nale doen acht bands uit de twee halve finales mee, vier gekozen door de vakjury en vier door de publieksjury. De winnaar krijgt een CD-con- tract met videoclip en een tour van twintig optredens op gere nommeerde podia en festivals. Beelden van het optreden in De Vorstin zijn online te zien. www.theclashofthecoverbands.com TERNEUZEN - De Terneuzense grensdeskundige Piet Stuij over handigt donderdag aan de Heem kundige Vereniging Terneuzen de CD Overslag, Grenzeloze Twee ling. Die is gemaakt in het kader van de thematisering van Terneu zense kernen. Het is een initiatief van John van Eek uit Overslag en de gelegenheidsfilmers Theo van 9 9 9 8 In hel nieuwe clubhuis van zijn vere niging had de Middelburger zater dagmiddag bardienst. Na de eerste golf spelertjes van frisdrank, zakjes chips en marsen te hebben voorzien en hun ouders van een kopje koffie of thee, was het eventjes rustig. Hij liep de keuken in en zag op het aan recht stapels gebruikte bekers, glazen en schenkkannen staan, plus nog wat los bestek. Teiltje met sop ge maakt en aan de slag. De schone en afgedroogde spullen zette hij naast zich op dat mooie, blinkende meta len kastje. Toen hij klaar was, kwam een colle ga-vrijwilliger de keuken binnen en bekeek de schone vaat. Die tikte op het kastje „Handig hè, die nieuwe vaatwasser. En zo snel." Esbroek en Leen Muller. Stuij bracht bij de samenstelling de re sultaten in van zijn grondige stu die naar de historie van de rijks grens tussen Zeeland en Vlaande ren, de filmers kozen voor een luchtige benadering. De overhandi ging vindt plaats tijdens de jaarver gadering in hotel '1 Escaut aan- de Scheldekade. Aanvang: 20.00 uur. Tip? redactie@pzc.nl Uit het exploot dd. 08-03-2012 van gerechtsdeurwaarder A.A.A.M.G. van Damme te Terneuzen, blijkt dat ten verzoekevanSamiaMarzouk, wonend te Terneuzen, aan Meshil Hanna Reskalla Ekaldious, thans zonder bekende woon- of verblijfplaats in Nederland en daarbuiten, is betekend de grosse van de beschikking dd. 16-11-2011 gegeven door de Rechtbank Middelburg, sector civiel recht, in de zaak van requirante als verzoekster en gerequireerde als gerequesireerde en bij welke beschikking onder meer werd uitgesproken de echtscheiding in het tussen partijen gesloten huwelijk. Van dit exploot kan belanghebbende afschrift verkrijgen op onderstaand adres: VAN DAMME C.S. GERECHTSDEURWAARDERS Axelsestraat 12 4537 AJ TERNEUZEN Tel.: 0115 613651. E. deurwaarders@vandamme-holland.nl aS^2=55S55SS8SRS5: Dagelijks het nieuws in twee minuten videojournaal. Ma. t/m vr. om 12.00 en 20.00 uur, za. en zo. om 18.00 uur www.z2.nl BBSBSUmBSUW TERNEUZEN - Docent Rien Lous van cultureel instituut Toonbeeld heeft een bronzen medaille be haald bij de PIA d'Or, een vakwed strijd voor professionele fotogra fen. Lous behaalde de prijs in de catego rie Reclame-Industrieel. De PIA d'Or is nauw verbonden met de Professional Imaging, de grootste vakbeurs voor beeldmakers in de Benelux. Lous kreeg zijn prijs over handigd aan de vooravond (zater dag) van deze driedaagse beurs in Nieuwegein. Lous overleefde eer der een schifting van zevenhon derd inzendingen. Hij plaatste zich met 23 anderen voor de finale. www.pzc.nl KLASSENWERK Alle vorige afleveringen van de ru briek Klassenwerk zijn te lezen op www.pzc.nl/klassenwerk ZEEUWSE KELDER De clash tussen Terneuzense Boys 5 en Terneuzen 2 was geen echte clash: www.pzc.nl/zeeuwsekelder TIPS NAAR redtern@pzc.nl John Bolsius: „De drempel moet laag zijn: 'theater' en 'leuk' moet voor iedereen samengaan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 58