Rienus Franken 32 Ifamilieberichten dinsdag 13 maart 2012 IJl H1ensenlinq.nl Totaal onverwacht is overleden onze zwager Piet Duinkerke Australië: C. Ridderhof - de Koeijer Yerseke: J.S. de Koeijer J.J.A. de Koeijer - van der Endt Boskoop: M. Pat - de Koeijer C. Pat We wensen de familie veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Opgeven stond niet in je woordenboek, maar-na twee maanden strijd heb je dat toch moeten doen. Lieve man, bijzondere vader en stoere opa Vergeten zullen we je nooit. Bedroefd om het verlies maar dankbaar voor wat hij gaf, delen wij u mede dat na een door hem moedig gedragen ziekte, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze pa, opa, broer en oom. 7 maart MarilXUS JdCohuS 11 maart 1950 2012 echtgenoot van Brina Franken - van Schaik Brina Franken - van Schaik Caroline en Joris, Marit Jakko en Suzanne, Sam, Pim Irene en Bas Paul Marij en Wim Klasen - Franken Tjebbe en Yvette, kinderen Sjoerd en Laura, kinderen Jöran, Lotti, like, Gitta U kunt van Rienus afscheid nemen op woensdag 14 maart van 19.00 uur tot 20.00 uur op ons bedrijf, Balsedreef 1 in Bergen op Zoom. De afscheidsdienst zal gehouden worden op donderdag 15 maart om 11.00 uur in de Schelde aula van Crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 in Bergen op Zoom. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren op ons bedrijf. Balsedreef 1 in Bergen op Zoom. Correspondentieadres: van Dedemstraat 105,4611 BD Bergen op Zoom Denk aan mij terug maar niet in de dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon Na een lange tijd van algehele achteruitgang is toch nog onverwachts overleden Reinier Goedbloed 25 december 1929 Middelburg 6 maart 2012 Middelburg M.Goedbloed-Vermeulen R.J.J. Goedbloed S.Goedbloed-Sijnesael Chenna Sem Veersesingel 5, 4332 TA Middelburg Overeenkomstig zijn wens hebben we hem in besloten kring begraven. Verslagen zijn wij door het toch nog onverwachte overlijden van onze goede vriend Kees Josiasse Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Jan-Kees en Liesbeth Janssen Jan en Nel Priester Jan Chris en Neellie Fossen John en Ina d'Jong "Intens verdrietig om wat niet meer is en nooit meer zal zijn. Dankbaar voor wat was en altijd zal blijven. In de stilte van de nacht is overleden onze lieve vader, broer en schoonzoon Jan Jacob Kakebeeke - Job - Wolphaartsdijk. 25 mei 1941 Goes, 11 maart 2012 Amiemie en Vino Beatrijs Fanne en Roel Hans en Bita en kinderen Dignus Dick en kinderen J. Meijers-de Schipper Koos Vorrinkstraat 4,446.3 TW Goes Job is thuis, in de Koos Vorrinkstraat, waar gelegenheid is nog even bij hem te zijn. Graag even van tevoren bellen. 0113-213412 Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van hem te nemen op vrijdag 16 maart om 13.00 uur in de aula van het rouwcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal om pim. 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Hierna bent u opnieuw welkom in bovengenoemd rouwcentrum om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten. Toen God zag dat de weg te lang, de berg te hoog en het ademen te zwaar werd, legde Hij Zijn arm om papa heen en zei: "Het is goed zo". Veel moed Annemie en Beatrijs. Van Oma, Brabersweg ALGEMENE KENNISGEVING Afscheid nemen is loslaten en toch nog iets van die persoon of die plek (waar je geweest bent) in je houden. Op 10 maart 2012 is overleden, mijn lieve partner, onze dochter, zus en tante Annelies van der Poel Annelies wil graag herinnerd worden zoals ze was. We nemen afscheid van haar op vrijdag 16 maart in besloten kring. Henk Dommanschet en familie Reigerlaan 15 4493 SB Kamperland 'waar jij verscheen, scheen de zon met je mee' Lieve Annelies In onze herinnering blijf je stralen Bedankt voor wie je was Goes: Nel Dommanschet-Baas Goes: John en Monique Dommanschet-de Kort Iris Pomichet: Kees Dommanschet Yann en Betty Julie en Loïc Sara Een groot gemis Een groot verdriet Maar herinneringen Vergeten wij niet Voor altijd in onze gedachten Annelies van der Poel Elly van der Poel Lizeth en Dick Frangois en Annemarie Mayella en Mare Constance en Pere en kleinkinderen Gerda Nolet - van der Poel Theo Nolet Danny en Helen, Shane Juri en Marieke And we never let it end I don 't wanna hear your goodbye Lieve Annelies Zoveel samen gedeeld Donny en Kees van Iwaarden Vince en Anne Sven Als iets liefs je verlaat, blijft nog altijd de liefde. Wij hebben onze lieve en kleurrijke vriendin na een moedige strijd moeten laten gaan. Annelies van der Poel Lieve Annelies, we missen je nu al, je was uniek! Wij wensen Henk en familie veel sterkte. Heinkenszand Joyce en Jacques Jacco Tjallina en Benny Hilvarenbeek Mieke en Loek Karlijn Kamperland Marion en René Quinten Maxim Wemeldinge Anja en Joep Nathalie en Sander Isabel Schoten (B) Gina enBruno Kamperland Maart 2012 Aan een waardevolle vriendschap is een einde gekomen. Het is wat het is, zegt de liefde. Lieve Annelies Ankie Nikki en Dirk Geschokt en bedroefd vernamen wij van het veel te vroege heengaan van Annelies van der Poel Wij wensen Henk en de familie veel sterkte en kracht in deze moeilijke tijd. Jan en Suzan Hoogstrate Jan Hoogstrate en Lieneke de Wolf Wij ontvingen het droevige bericht dat de partner van onze collega Henk Annelies van der Poel is overleden Wij wensen Henk en de familie veel sterkte en kracht toe om dit zware verlies te verwerken. Directie en medewerkers van Mikro-Electro B.V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 40