ÜvsrJadan SJ* WSÊË SB (I fTI0nseniinq.nl dinsdag 13 maart 2012 familieberichten 131 Sjacco Baaijens papa van ons vriendinnetje Emy Lieve Emy, zo klein als we zijn, de bende van zes zal er altijd voor je zijn Owen, Joey, Jay, Romy en Milou. We zijn heel erg geschrokken en verdrietig toen we hoorden dat de papa van Rick en Emy is overleden. We wensen Colette, Rick en Emy, familie en vrienden heel veel sterkte om dit verlies een plekje te geven. We zullen er voor jullie zijn. Veel liefs van: Groep l/2c van basisschool 't Noorderlicht in Goes: Lan Nhi Abigail Denzei Jordan Kyara Jefta Jermaine Jaelynn Giovanni Ceylan Tim Lucas Björn Quirine Floor Romy Ilse Diana Milou Johan Joey Owen Laurens Jay Juf Wietske Groep 6/7 van basisschool 't Noorderlicht in Goes: Simone Caya Deena Daphne El ine Noa Merel Daniël Jamie Jiska Dewi Romy Daisy Lisanna Joey Jamy Sander Valentijn Lynn Vera Mika Tim Handoyo Esmee Juf Marleen Juf Els* Juf Ilona* Ontsteld en verdrietig waren we toen we hoorden van het onverwachte overlijden van Sjacco Baaijens vader van onze leerlingen Rick en Emy uit groep 6/7 en l/2c We wensen Rick, Emy, hun moeder, familie en vrienden veel sterkte toe met dit grote verdriet. Team, ouders, leerlingen, medezeggenschapsraad en activiteitenraad van P.C.B.S. 't Noorderlicht College van Bestuur Alphascholengroep Ik heb een mooi leven gehad. Ik heb er vrede mee In dankbare herinnering wat zij voor ons is geweest, is thuis in haar eigen vertrouwde omgeving in bijzijn van haar man en kinderen, rustig ingeslapen, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Apolonia (Leu) Balleur - Pieterse Heinkenszand, t 's-Heerenhoelc, 13 mei 1923 11 maart 2012 's-Heerenhoek: Hein Balleur Hulst: Johan en Elly Balleur - Ivens Mireille en Mischa Alain Dannie en Django 's-Heerenhoek: Sjaak en Lia Balleur - Huige Serge en Marjolein Joel en Kathelein Kwadendamme: Plonie Balleur en Peter Kempe 's-Heerenhoek: Catrien en Bert Koens - Balleur Danny en Megan Marco en Brenda Rudy en Wjllemijn 's-Heerenhoek: Henk en Esther Balleur - Mol Michel Chantal Theresiaplein 28, 4453 BV 's-Heerenhoek. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 16 maart om 10.30 uur in de H. Willibrorduskerk te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de crematie plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna ontmoeten we elkaar voor de condoleance in de koffiekamer van het crematorium. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Het liefste wat ik heb bezeten en zoveel jaren de spil van mijn bestaan. Vraag me niet dat alles te vergeten en gewoon weer verder te gaan. Verdrietig geven wij u kennis dat, na een moeizame laatste levensfase, rustig is ingeslapen mijn geliefde levenspartner, onze broer, zwager en oom Wilhelmus Maria Boon - Wim - in de leeftijd van 69 jaar. I.C. Hokke Familie Boon Familie Hokke 9 maart 2012 Schoondijksedijk 17,4438 AD Driewegen De uitvaartdienst wordt gehouden vrijdag 16 maart om 11.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkens- zandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats te Ovezande. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 10.15 tot 11.15 uur gelegenheid tot condoleren en kunt u afscheid van Wim nemen in het rouwcentrum. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Een moeder dat is 't mooiste wat er is Als zij er niet is, dan pas is het mis Zij geeft je haar leven, in het prille begin Als zij er niet is dan merk je pas een zeker gemis 'k wou dat ma er was Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u mede dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Jannetje Bouwens-Blaakman sinds 10 januari 1998 weduwe van Jacobus Bouwens Schoondijke, 25 januari 1937 Goes, 11 maart 2012 Herkenbosch: Max en Angela Alexander Daniël Gapinge: Sandra en Jaap Wilfried Bouwens (1988) Kees Dane (2010) Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van „Werk voor ouderen" en alle artsen voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. Correspondentieadres Kreekweg 1 4352 SE Gapinge De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 16 maart a.s. om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na afloop is er de mogelijkheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Mi: En de ziel, nu onbewaakt, wil op' vrije vleugels zweven om in de toverkring der nacht diep en duizendmaal te leven (vrij vertaald naar Hermann Hesse) In verbondenheid hebben wij los moeten laten Gerardina Jannetje Dobbelaar - de Voogd 02-01-1937 11-03-2012 Wij zijn haar intens dankbaar voor alles wat ze voor een iecler van ons was. In haar liefde gaan wij verder Jan Dobbelaar (Middelburg) Elma en Okke Sinnige (Imsum) Theo en Hetty Peter en Josien Lous Dobbelaar en André Metz (Britsum) Rik Addy Dobbelaar en René Dammer (Geleen) Jenny Patrick Jacco Adri en Juliette Dobbelaar - Lensen (Culemborg) Jasper Thijmen Gelegenheid voor afscheid in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2, 4337 XD Middelburg op 17 maart 2012 van 10.45-11.15 uur. De crematie vindt aansluitend plaats in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 12.00 uur. Correspondentie adres: Fam. Dobbelaar Voorborch 16 4335 AV Middelburg Voor altijd in ons hart Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen, moeten wij helaas afscheid nemen van onze lieve schoonzus en tante Ina Dobbelaar-de Voogd echtgenote van Jan Dobbelaar Enschede: M. K.Janse-Dobbelaar f J. Janse t Enschede: Elly en Erik Mariëlle Carina Middelburg: PJ. Dobbelaar J. Dobbel aar-Tissink Zaltbommel: Willy en Ton Amsterdam: Els Etten-Leur: Paul en Gwen Goes: Marja en Wim Tilburg: Reijnier en Myrthe Goes: Marieke en Emanuel Middelburg: Arjan en Martine Jonah Noa Middelburg, 11 maart 2012 We zijn verdrietig dat onze lieve, altijd behulpzame Buurvrouw Ina is overleden. We zullen haar missen. Ze stond altijd voor ons klaar. We wensen buurman Jan de kracht van God toe in het dragen van dit grote verlies. Middelburg: Wim, Matty, Andrea en Ilona Bosschaart Henk en Bep Mandemaker - Hubrecht, Marieke, Jaron en Manuel Murre

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 39