Rutten kon bloed Sanders wel drinken Sterrenelftai PZC Familieloop dit jaar op 30 juni 281 De Meza in Sterrenteam Bekooy per Opdracht voor Bayern mm 38 13 familieloop Cocu en Faber nemen roer over direct gestopt r. bij oostburg en Inter is identiek dinsdag 13 maart 2012 per 11-03-2012 m klasse goals factor totaal 1 Stefan Wielemaker VCK 3A zat 18 ~~1,5 27 2 Michal Szczawinski HW24 3A zon 15 1,5 22,5 3 Marinus Baas Arnemuiden 2E zat 14 1,5 21 Marco Faassen Terneuzense Boys 2E zat 14 1,5 21 Mark Minderhoud De Noormannen 3A zat 14 1,5 21 Arjen Pattenier Oostkapelle 3A zat 14 1,5 21 Martijn van Grunsven MZC'11 3B zat 14 1,5 i 21 Arjan Koopmans Ri llandia 3B I zat 14 1,5 j 21 9 Robin Provoost ZSC'62 4B zat 20 1 20 Yves Nyemb Goes 1C j zon 10 2 20 11 Peter van Gorsel Dauwendaele 2E zat 13 1,5 p 19,5 Alex Jobse Serooskerke 2E zat 13 1,5 19,5 Arvin de Witte WHS zat 1,5 19,5 14 WilcodeValk SKNWK 4B zat 19 i 1 L 19 MIDDELBURG - Het was dit weekein de hosanna bij de hoogst spelende ploegen in het Zeeuwse amateur voetbal. Er werden goede resulta ten geboekt. De overwinningen van Goes (3-0 tegen Terneuzen) en VC Vlissingen (5-1-winst op Geldrop) sprongen het meest in het oog. Het is dan ook niet vreemd dat de ze clubs een groot aandeel in het PZC Sterrenteam hebben. Goes le vert maar liefst vijf spelers. Opval lende naam hierbij is die van Gaf- fin de Meza. Hij speelde in de wed strijd tegen Terneuzen hangend op rechts en bezorgde verdediger Robbin Dekker handenvol werk. Michal Szczawinski heeft zich ge meld als eerste achtervolger van Stefan Wielemaker, de koploper in het PZC-topscorersklassement. De aanvaller van HW'24 scoorde zon dag tweemaal in de met 3-1 gewon nen topper tegen Axel en kwam daarmee op vijftien goals. 5 )Benjamin Verwest (VC Vlissingen) Cijfer: 8 J -.- - Rolant Qui door Koen de Vries zaterdag 30 juni 2012 MIDDELBURG - De kogel is door de kerk. De vijfde editie van de PZC Familieloop wordt dit jaar gehou den op zaterdag 30 juni. Aanvankelijk stond 5 mei op de agenda, maar door die datum is een streep gezet. Er zaten organisa torisch te veel haken en ogen aan om de loop op bevrijdingsdag in het centrum van Vlissingen te hou den. Op 30 iuni, in het eerste weekein de van de zomervakantie, kunnen de deelnemers kiezen uit twee af standen: 3 kilometer en 10 kilome ter. Start en finish zijn bij het Arsenaal theater op het Arsenaalplein in Vlissingen. De route is als vanouds prachtig. De lopers gaan via het Bellamypark over de boulevard. De korte afstand keert daar, de lan ge afstand gaat door over de dui nen richting Westduin. Daar is het keerpunt. Inschrijven kan vanaf half april. Begin april levert de PZC zoals ge bruikelijk het trainingsschema voor de beginnende lopers, zodat ze verantwoord naar hun deelna me aan de 10 kilometer kunnen trainen. Alle details van de vijfde editie van de PZC Familieloop komen be gin april in de PZC. 'We verwachten de resterende wedstrijden maximaal mogelijk te presteren, maar verwachten geen wonderen' Algemeen directeur van PSV Tiny Sanders Twee relatief onervaren trainers moeten het seizoen van PSV zien te redden. De clubleiding besloot een dag na de nederlaag tegen NAC Breda zoals verwacht in te grijpen. Fred Rutten moet twee maanden voor het einde van zijn dienstverband in Eindho ven zijn spullen pakken. door Rik Elfrink EINDHOVEN - De beslissing was on vermijdelijk. Zonder een spoor van emotie voltrok algemeen direc teur Tiny Sanders van PSV giste ren het vonnis. De machtige top man gaf als verwacht een ruk aan de noodrem. Trainer Fred Rutten en assistent Erik Ten Hag vertrok ken na een emotionele dag voor het laatst vanaf trainingscomplex De Herdgang. De directeur van PSV heeft ook de voetbaltak voor een stukje naar zijn hand gezet. Sanders en Rutten vochten achter de schermen allang een enorme strijd uit. Er kwam weinig naar buiten, uit respect voor de club en om de rust te bewaren. Van begin af aan lagen de twee elkaar niet. De keiharde bezuinigingen van Sanders vielen totaal verkeerd op De Herdgang. Gedwongen door de beroerde financiële omstandighe den moest de gelouterde topman elk dubbeltje omdraaien. PSV zat financieel in nood en was midden 2011 bijna failliet. Volgens Sanders moest ook de voetbaltak inleve ren. Het leidde tot grote problemen en ergernis. Vorig jaar was Rutten na het missen van het kampioen schap al bijna opgestapt. Hij was het niet eens met de forse kosten reducties, die er onder meer toe leidden dat een van zijn oogappels (Jonathan Reis) niet bij PSV kon blijven. De club lichtte een optie om zijn contract te verlengen niet. De verlaagde aanbieding die mid denvelder Stijn Wuytens na zijn EINDHOVEN - Phillip Cocu krijgt bij PSV per direct de technische lei ding in handen. De directie van PSV deed gisteren een klemmend beroep op de oud-international om zijn verantwoordelijkheid te ne men. Algemeen directeur Tiny San ders en technisch manager Marcel Brands van PSV wilden na de ze perd tegen NAC (3-1 verlies) met een van trainer Fred Rutten af. Dat kon alleen als de club erin zou sla gen een waardige vervanger aan te SSISZS(tt>^S6!SS3S5&553§S§&^a trekken. Mogelijk blijft Cocu na dit seizoen aan. Volgens ingewijden kan door de naam van Louis van Gaal inmid dels een streep. Niet alleen Rutten verdwijnt, ook zijn assistent Erik ten Hag. Hij verklaarde zich soli dair met Rutten. Door het vertrek van Ten Hag komt Ernest Fabér eer der over van FC Eindhoven. Hij zit overmorgen als rechterhand van Cocu op de bank bij het Europa Lea gue-duel met Valencia. ernstige blessure kreeg, zette ook al kwaad bloed bij de oefenmees- ter. Daar bleef het niet bij. Als het aan Sanders had gelegen, was zelfs op De Herdgang het beleg van de bo terhammen en het brood voor de spelers wegbezuinigd. De topman drong daarmee wel erg ver door in de organisatie, maakte de techni sche staf nerveus. Rutten verzette zich, maar waan de zich machteloos. Er was door de onderlinge strijd desondanks iets van onverzettelijkheid ont staan bij de trainer. Wijken voor de topman wilde hij niet, ook niet bij sportief falen. Onder geen enke le omstandigheid. Hij zou zich al leen laten wegsturen. De inzet van Sanders was snijden in de kosten. Rutten kon daar moeilijk mee om gaan, maar dacht desondanks mee met de club. Hij ging bijvoorbeeld akkoord met een trainingskamp in Indonesië in januari. Het zou PSV ruim twee ton opleveren, uiteinde lijk ging de trip vanwege proble men bij de organisatie niet door. De problemen met Sanders hiel den maar aan. Afgelopen week nog maakte de voormalig Campi- na-topman een buitengewoon pijnlijke vergelijking. Een klein kind kon in zijn ogen vijf keer iets fout doen, bij de zesde keer wordt er ingegrepen. Rutten zou in die fa-- se zitten. Daarmee leek zijn lot bij een nederlaag tegen NAC Breda be zegeld. Rutten was wantrouwig ge worden. Zijn soms moeizaam ogende media-optredens waren Sanders een doorn in het oog. De topman en trainer spraken in het openbaar zelden met elkaar, wel in het tweewekelijkse reguliere TERNEUZEN - Marty Bekooy is per direct gestopt als trainer van Oost burg. De oefenmeester nam dit be sluit na de 3-0-nederlaag bij Bier vliet. Bekooy had al aangegeven aan het einde van dit seizoen te vertrekken. Komend seizoen gaat hij bij AZW aan de slag. „Het besluit om per direct bij Oost burg te stoppen neem ik in het be lang van de vereniging", aldus Be kooy. „Er waren de afgelopen tijd een paar zaken voorgevallen, waar ik geen vrede mee kon hebben. Zondag in Biervliet was dat op nieuw het geval. Ik zou aan het einde van het seizoen al stoppen, maar heb nu besloten er meteen een punt achter te zetten. Nog maals, in het belang van de vereni ging. Want Oostburg is en blijft mijn club." Met nog zes duels te spelen staat Oostburg op de zesde plaats in de vierde klasse A. MUNCHEN/MILAAN - Bayern Mün- chen en Internazionale moeten vanavond een 1-0-achterstand goedmaken om hun verblijf in de Champions League te verlengen. Bayern krijgt bezoek van het Zwit serse FC Basel, Inter ontvangt in Milaan het Franse Olympique Mar seille. De finalisten uit de Champions League-finale van 2010 waren dit weekeinde in de competitie succes vol. „Deze overwinning kwam op het juiste moment", zei Bayern- coach Jupp Heynckes nadat zijn ploeg mede dankzij twee doelpun ten van Arjen Robben Hoffen- heim van het veld had geblazen: 7-1. Ook Inter put moed uit eindelijk weer een positief resultaat in de competitie. Na de winst op Chie- vo (2-0), een zege die een einde maakte aan een treurige reeks duels, wordt met vertrouwen geke ken naar het duel uit de achtste fi nales van de Champions League. „Met de steun van onze fans kun nen we de 1-0-nederlaag wegpoet sen", zei aanvaller Diego Milito, die na lang blessureleed inmiddels weer ouderwets trefzeker is. In dit kalenderjaar scoorde de Argentijn al twaalf keer. Coach Claudio Ra- nieri zal normaal gesproken de Ita liaanse international Giampaolo Pazzini naast Milito opstellen, met achter het duo Wesley Sneijder als man van de beslissende passjes. Jupp Heynckes gaat ervan uit dat hij vanavond aanvaller Mario Go mez, zaterdag licht aangeslagen uit gevallen nadat hij drie doelpunten had gemaakt, kan opstellen. Dat geldt ook voor Arjen Robben, de man in vorm. Bastian Schweinstei- ger is er niet meteen vanaf de af trap bij.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36