Bwutm&i 15 Btufcm Kiuwt Ut de wijk Ut Middeimu-j dinsdag 13 maart 2012 Kunst in de wijk bestaat uit zes kunstwerken. Eind 2011 is het laatste werk gerealiseerd. De Ontknopping - Atelier van Lieshout 2010 Zacharias Jansenstraat De Ontknopping is geïnspireerd op het karak ter van de wijk, met veel karakter, levendig en veerkrachtig, een wijk die meegroeit met de tijd. Straat - Edwin Zwakman 2010 Stadhouderslaan Een exacte kopie van de straat waaraan het water ligt. You Mean So Much to Me - Hendrik-Jan Hunneman 2010 Vogelpark/Sportlaan Het kunstwerk bestaat uit drie elementen, de zwarte vlonder van gerecycled materiaal, de lantaarnpaal en de zin You Mean So Much to Me. Huizen in Sint Laurens - Lara Amarcegui 2011 Heel Sint Laurens Een boek met portretten van alle huizen in Sint Laurens. In het boek wordt aandacht be steed aan de geschiedenis van de huizen, niet van de mensen die erin hebben gewoon, maar de bouwtechnische achtergrond van het huis wordt belicht. De Moeders van Klarenbeek - Birthe Leemeijer 2011 Klarenbeek Voor kinderen die geboren zijn tussen 2008 en 2011 in de wijk Klarenbeek zijn fruitbomen gepland en herinneringstegels op de geboorte huizen geplaatst. Quintet - Maze de Boer 2011 Schietbaan De microfoons sluiten aan bij de Mortiere, waar de straatnamen geïnspireerd zijn op oude blues- en jazzlegendes uit de vorige eeuw. Op de website www.vleeshal.nl staat Middel burg in beeld. Daarin is informatie verzameld van alle kunst in openbare ruimte in de stad.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 21