Bruijnooge helpt koploper aan driepunter sport 33 Vosmeer driemaal trefzeker uit standaardsituaties Luctor'88 wisselt stuivertje met Grenswachters Van de Ven herstelt zich in tweede manche De Bree is ontevreden over NK-optreden maandag 12 maart 2012 Wemeldinge verslaat Borssele met 3-2 door Jos van Belzen door Robin Hamelink foto Izaak Verkeste MIDDELBURG - De topper in de vier de klasse A van het zaterdag voetbal tussen nummer twee Spui en nummer drie MZVC eindigde in een 3-1-overwinning voor de thuisploeg. Koploper Wemeldinge zegevierde met 3-2 van Borssele. Kruiningen versloeg Waarde met 1-0 en wipte over MZVC heen naar plaats drie. Lewedorpse Boys, Colijnsplaatse Boys, Apol- lo'69 en Wolfaartsdijk lieten zater dag één punt bijschrijven en SVD verloor. Wemeldinge-Borssele 3-2: Niels Kole zorgde voor de 1-0 en Rutger Vergouwen verdubbelde de score. Kole miste vlak voor rust een straf schop. Borssele kwam als herboren uit de kleedkamer en via twee doel punten van Stefan Boonman werd het 2-2. De ingevallen Remi Bruijnooge schoot zijn ploeg naar een overwinning. Joey Balleur werd bij Borssele met rood van het veld gestuurd. Lewedorpse Boys-Colijnsplaat- se Boys 2-2: Colijnsplaatse Boys kwam via Bertus Zoeteweij op 0-1. Vlak voor rust tikte Marcel Rooze de gelijkmaker binnen. 01- de Raas zette de thuisploeg ver volgens op voorsprong, maar Mi ke Boot werkte ongelukkig de bal in eigen doel en zo werd het nog 2-2. Apollo'69-Wolfaartsdijk 1-1: In een sportieve, maar slecht wed strijd opende Albert Bolink na dertig minuten de score voor de thuisploeg. Via Harm Fluijt kwam Wolfaartsdijk langszij. Waarde-Kruiningen 0-1: Corné van Liere had de 1-0 op zijn schoen voor Waarde, maar faalde. Arno van de Berge zette Kruinin gen op voorsprong met een knap pe kopbal. De thuisploeg drong daarna aan, maar was niet bij machte om een gelijkmaker te pro duceren. Spui-MZVC 3-1: De topper met slecht spel kwam laat op gang. In valler Remco Hamelink brak de ban en zorgde voor de 1-0. MZVC kwam op gelijke' hoogte via Alexander Bom. Een schitterende kopbal van Ad Verlinde betekende de 2-1 voor de Zeeuws-Vlamin gen. In de laatste minuut zorgde invaller Wouter den Hollander voor de 3-1-eindstand. Vlissingen-SVD 2-0: De thuis ploeg was veel beter dan de ploeg uit Driewegen, maar liet het na om een grote uitslag neer te zet ten. Hans ten Broeke was verant woordelijk voor beide Vlissingse doelpunten. middelburg - De voetballers van zondag-vijfdeklasser Vosmeer zijn aan een sterke serie na de winter stop bezig. Ze boekten gisteren de derde overwinning op rij. Drie van de vier treffers tegen Robur (4-1) kwamen uit dodespelsitua- ties. Kwadendamme en Volhar ding leden nederlagen tegen res pectievelijk Renesse en Lepel- straatse Boys, terwijl Hansweertse Boys een punt sprokkelde tegen FC Moerstraten. Vosmeer-Robur 4-1: Na tien mi nuten profiteerde Daniël Schijf van balverlies in de Vosmeer-de fensie. Hij maakte de 0-1 voor de Goesenaren. Kort na rust zorgde Ricky de Klerk direct uit een hoekschop voor een gelijke stand. Nadat Jef frey Kruf tot twee keer toe had verzuimd zijn ploeg op voor sprong te brengen, sloeg Vosmeer in de laatste tien minuten nog driemaal toe. Joshua van Willigen kopte de 2-1 binnen, waarna Jef frey Kruf en Joshua Van Willigen beiden succesvol waren met direc te vrije trappen. Kwadendamme-Renesse 1-2: In de eerste helft was de thuisploeg duidelijk de bovenliggende partij. Roel de Jonge onderstreepte dit door uit een voorzet van Mariusz Mosiej de 1-0 op het bord te bren gen. Na rust was het een compleet an dere wedstrijd, waarin Renesse door Jos van Belzen MIDDELBURG - In de vierde klasse A van het zondagvoetbal is koplo per Jong Ambon dankzipeen over tuigende 5-0-zege op Zeeland Sport twee punten uitgelopen op Hontenisse, dat op eigen veld te gen Steen niet verder kwam dan 1-1. Biervliet won met 3-0 van Oostburg en blijft derde, nu nog maar op twee punten afstand van Hontenisse. Patrijzen stelde teleur met een 1-1-gelijkspel op eigen veld tegen Hulsterloo. In de vierde klasse B wisselde Luc tor'88 van positie op de ranglijst met Grenswachters na een 2-0- overwinning in de onderlinge con frontatie. Patrijzen-Hulsterloo 1-1: Na de vroege 0-1 van Robert van Dries- sche speelde de wedstrijd zich voornamelijk af op de helft van de bezoekers. Desondanks creëerde Patrijzen weinig doelrijpe kansen. Pas enkele minuten voor het ein de bracht Edwin Capello de 1-1 op het bord. Bijna kende de wedstrijd voor de ploeg uit 's-Heerenhoek nog een happy end, maar ditmaal eindigde de inzet van Edwin Capello tegen de paal. Ook de rebound leverde niets op. Grenswachters-Luctor'88 0-2: In een matige wedstrijd waren de bezoekers iets feller dan de spelers van de thuisploeg. Toch was er zo- Joffrey Geldof (links) in actie voor Patrijzen. wel kort voor als kort na rust een prima kans voor Grenswachters, maar Ken Biot en Joris Koeleman kwamen hieruit niet tot scoren. In de vijftigste minuut was Jeroen Kedde namens de bezoekers wel foto Ronald den Dekker trefzeker: 0-1. Met nog een kwar tier op de klok besliste Roy van Leeuwen de wedstrijd. duidelijk een overwicht had. Na dat een speler van de thuisploeg bij het uitverdedigen de bal tegen een medespeler aanschoot, was Wilco Jochem er als de kippen bij om hiervan te profiteren: 1-1. Even later haperde de buitenspel- val en kon Wilco Jochem zijn tweede treffer van de middag ma ken: 1-2. Daarna werd het nog bijna gelijk, maar Johan Beulens schoot de bal vanaf de stip over het doel. Hierdoor was de vijfde nederlaag op rij voor Kwadendam me een feit. Volharding-Lepelstraatse Boys 1-3: Na een doelpuntloze eerste helft werd het kort na rust 0-1. De bezoekers benutten een straf schop. In de zestigste minuut lie pen de Brabanders uit naar 0-2 na een situatie waaraan volgens de spelers van de thuisploeg een handsbal was voorafgegaan. Na de 0-3 scoorde Kevin van Iersel een kwartier voor tijd nog tegen. Door deze negende verliespartij van dit seizoen zakt Volharding naar de voorlaatste positie op de ranglijst. Hansweertse Boys-FC Moerstra ten 0-0: Ondanks de o-o-eind- stand was er sprake van een aardi ge wedstrijd met kansen voor bei de teams. De bezoekers lieten één keer het net bollen, maar deze tref fer werd afgekeurd wegens hinde ren van de doelman. Door dit ge lijkspel pakte Hansweertse Boys het eerste punt sinds de winter stop. HALLE - Nancy van de Ven behaal de gisteren een negentiende plaats tijdens de tweede wedstrijd van het ONK in het Gelderse Halle. In de 85cc-klasse had de motor crosser uit West-Souburg in de eer ste manche veel pech. Door een valpartij voor haar reed ze rond de veertigste positie. Uiteindelijk werd Van de Ven 24e. Door in de tweede manch als zestiende te fi nishen, sleepte de Walcherse vijf punten binnen voor het overall klassement. WIJCHEN - Middelburger Peter de Bree is tijdens het Nederlands kampioenschap ankerkader 47/2 eerste klasse als zevende geëin digd. Winnaar werd Roy van Raaij. „Het was slecht", zei De Bree. „Ik kon ook niet wennen aan het ma teriaal dat een veelvoud aan bouta- ges veroorzaakte. Dat is geen ex cuus, want de anderen hadden daar ook mee te maken."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 49