crèche PZC FZC FZC The sun Vluchtladder 4,5 meter Curiosity: Did God create the universe? maandag 12 maart 2012 pzc.nl/webwinkel categorie Dvd's en games Van Discovery Channel leder levend wezen op aarde krijgt zijn energie van de zon. Met een kern hitte van 30 miljoen graden is de zon de krachtbron van ons zonnestelsel. Elke seconde zijn er explosies waarbij de kracht gelijk is aan maar liefst 1 miljoen atoombommen. De allermooiste beelden van ruimtestations en satellieten geven een onbeschrijfelijk indrukwekkend beeld. Deze beelden in combinatie met spectaculaire computeranimaties en de expertise van weten schappers geven alle informatie over de zon! Speelduur 90 minuten, Nederlands ondertiteld. Adviesprijs 14,95 Lezersprijs 9,95* exclusief verzendkosten BON- Ik machtig Buckaroo Payment Services in opdracht van VtegenerMedia éénmalig het verschuldigde bedrag te incasseren van: Bank-/girorekening: Stuur de volledig ingevulde bon in een envelop naar: Webwinkel, o.v.v. 1 he sun. Postbus 1090.5004 BB in Tilburg. Optioneel door te geven informatie. Ik bestel via deze bon: omdat ik geen gebruik van internet maak omdat ik de bon gemakkelijk vind De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens Op alle Informatie die u Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de trelt u nadere informatie aan. hetnietiwewerkendoejezelf.nl Voor uw veiligheid! Vaak is het raam of balkon de enige vluchtroute als er brand is op de begane grond. Een relatief goedkope en praktische oplossing is een vluchtladder. Dit is een lichtgewicht, opvouwbare ladder met afstandhouders, die makkelijk aan raamkozijn of radiator bevestigd kan worden. Lengte 4,5 meter gewicht per sport is 150 kg Maximale gewicht per ladder is 1200 kg Hoge kwaliteit: voldoet aan EN131-2/3 Adviesprijs €79,95 Lezersprijs 54,95* pzc.nl/webwinkel Categorie Binnen- en Buitenleven Puzzel ouderwets gezellig mee en win een paar dagen genieten in mooi Drenthe! Kijk snel op www.lekkerpuzzelen.nl Deze campagne is een initiatief van Natuur Milieu _r=_ pzc.nl/webwinkel categorie dvd's en games Met Stephen Hawking Stephen Hawking vertelt u zijn visie op de vraag: door wie of wat is het Universum ontstaan? Hawking, de autoriteit op het gebied van het universum en als geleerde een levende legende, beantwoordt met behulp van de moderne natuurkunde en cosmologie de vragen waar filosofen al duizenden jaren over struikelen. Reis mee op een adem benemende trip naar het onbekende en laat u leiden door Stephen Hawking! Adviesprijs 14,95 Lezersprijs 9,95* exclusief verzendkosten. BON - Curiosity: Did God create the universe? Ik machtig 8uckaroo Payment Services in opdracht van WegenerMedia éénmalig het verschuldigde bedrag te incasseren van: Bank-/girorekening: Stuur de volledig ingevulde bon in een envelop na Webwinkel, o.v.v Curiosity Did God create the un Postbus 1090,5004 BB in Tilburg. Optioneel door te geven informatie. Ik bestel via deze bon: omdat ik géén gebruik van internet maak omdat ik de bon gemakkelijk vind De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle Informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 24