O Dmkha'u Wim Boonman Ik ontving het trieste bericht van het overlijden van Joop de Looff Met Joop deelde ik de passie voor het varen met platbodem zeilschepen en we gaven samen de matencursus platbodemzeilen. Ik wens Ina en kinderen veel sterkte toe. Marijn Verschuure Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze vriend. Joop de Looff Joan Nora Klarien en Ruud in herinnering Marijke en Peter Vigdis en Bart Bedroefd nemen wij kennis van het overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker, vrijwilliger en schipper Joop de Looff Bestuur, medewerkers en vrijwilligers van Stichting Behoud Hoogaars Verdrietig maar dankbaar voor wat hij voor onze club heeft betekent, hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze sportvriend. Joop de Looff Wij wensen zijn echtgenote en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens je sportvrienden, Sportvereniging D.O.L. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Joop de Looff joop was een zeer gewaardeerd lid van onze sportraad. Wij wensen de familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Leden Sportraad en medewerkers cluster Sport gemeente Vlissingen Met grote verslagenheid hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden van Joop de Looff bestuurslid en voorzitter van onze nautische werkgroep. Zijn inzet en betrokkenheid is voor ons een voorbeeld en wij zullen zijn deskundigheid en nautische ervaring missen. Wij wensen zijn vrouw Ina, zijn dochters en hun partners en verdere familie veel troost en sterkte met dit zware verlies. Bestuur, werkgroepleden en medewerkers van Stichting Sail de Ruyter Zeeland, Vlissingen Wij zijn geschokt door het overlijden van Joop de Looff oud speler, coach, trainer, lid elftalcommissie en adviseur van onze hockeyvereniging. Wij wensen Ina, Nienke en Bregje heel veel sterkte. Leden en bestuur van Hockey Club Walcheren Helaas moeten wij te vroeg afscheid nemen van onze trouwe en fijne oud-werknemer, oud-collega en vriend Kees Josiasse Kees, je was bijzonder! We hadden het heel graag anders gezien en zullen je missen! Ben en Marianne, Matty, Joost, Brigitte, Piet, Ton, Fred, Ronald, Marcel, Lianne, Jan en Carla, Edwin, Wilma en Robin, René en Diana, Ineke, Theo,, Mechleld en Antoine Heden ontvingen wij bericht van het ove'r- lijden van ons lid Dhr. C. Josiasse op de leeftijd van 63 jaar. Kees was sinds enkele jaren als donateur aan onze vereni ging verbonden. Hij was als vrijwilliger betrokken bij de activiteiten in ons clubgebouw, waar hij graag de handen uit de mouwen stak. Kees was vriendelijk en voorkomend en had aandacht voor iedereen. Hij had geen eigen schip maar voer met veel plezier met anderen mee en kon dan met verve vertellen over zijn vak, de gastronomie. Bestuur en leden van de Jachthaven WW "Schelde" Vlissingen, wensen familie, vrienden en andere dierbaren veel sterkte en kracht bij het dragen van dit verlies. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-medewerker Kees Josiasse Directie en medewerkers Amadore Hotels Restaurants Je kan slapen zonderzorgen want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4 In Blaauwe Hofke 158 te Hulst is overleden onze beminde broer, schoonbroer, oom en neef Eddy Moorthamer A Kuitaart, 23- 1 - 1950 t Hulst, 9-3-2012 Familie Moorthamer Familie Collet Hulst, 9 maart 2012. Correspondentieadres: Hulsterweg 99 4584 LG Kuitaart De uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag 15 maart 2012 om 10.30 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve" te Hulst, waarna we hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats te Lamswaarde. Na de begrafenis wordt u in "Brasserie Truffino", Truffinoweg 2 te Hulst, verwacht voor koffie met broodje. Afscheid nemen van Eddy is mogelijk in het mortuarium van WoonZorgCentrum Antonius, Pastoor Versterplein 1 te Kloosterzande, woensdag 14 maart van 18.30 - 19,30 uur. Gaarne schriftelijke condoleance. Wij danken de medewerkers van Blaauwe Hofke 138, voor de liefdevolle verzorging van Eddy. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van ons gewaardeerd lid en instructeur Daniël de Vogel Ons oprecht medeleven gaat uit naar zijn familie. Wij wensen hen veel sterkte in de komende tijd en hopen da.t zij de kracht vinden om dit grote verlies te verwerken. Bestuur, instructeurs en leden Reddingsbrigade Luctor et Emergo Tot ons groot verdriet hoorden wij dat op donderdag 8 maart is overleden Daniël de Vogel Scout Daniël is al vanaf zijn 8e levensjaar lid van de scouting Doormangroep. Eerst als jeugdlid, later als leidinggevende. We hebben hem leren kennen als een prettig en sociaal mens. Een echte scout. Onze gedachten gaan uit naar zijn ouders, zus en verdere familie. Als groep willen we proberen ze te steunen in deze moeilijke tijd. Bestuur, leiding en leden van Scouting Doormangroep in Terneuzen O Daniël de Vogel Daantje Herinneringen zijn om te koesteren, gedachten over hoe het was. Herinneringen die wij samen deelden, wat komen ze nu goed van pas. Wilco Carina Martijn Alex Reinaert Dat het niet goed ging met Jaap Faas was ons bekend. Het bericht dat hij toch nog plotseling is overleden heeft ons diep getroffen. Zijn lange dienstverband bij onze firma als vakbekwaam lasser laat vele herinneringen na. We wensen zijn nabestaanden alle sterkte om het verlies te dragen. Namens alle Fundexbedrijven te Oostburg en Zeebrugge Geschokt hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vice-voorzitter en zeer gewaardeerd lid en vriend, de heer Jaap Faas Namens onze vereniging wensen wij Dia en de kinderen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. We zullen hem heel erg missen! Bestuur en leden EHBO afdeling Sluis Geschokt hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van de heer Jaap Faas Jaap is jarenlang betrokken geweest bij onze vereniging zowel als bestuurder (voorzitter) als vrijwilliger (lotus slachtoffer). Wij hebben zijn inzet en aanwezigheid altijd als zeer plezierig ervaren. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en overige familieleden heel veel sterkte de komende tijd om dit verlies te kunnen verwerken. Lotuskring 17 West-Zeeuwsvlaanderen '-Mi Het was goed samen met u afscheid te nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Ko van Keulen Uw aanwezigheid bij de afscheidsbijeenkomst, uw lieve kaarten en telefoontjes zijn ons tot steun geweest. Ook de aandacht die we nu nog ontvangen is erg fijn. Hartelijk dank hiervoor. M. van Keulen - Vos Kinderen en kleinkinderen Wolphaartsdijk, 12 maart 2012 Hartverwarmend waren de vele reacties die wij mochten ontvangen tijdens zijn ziekte en het overlijden van mijn lieve man en onze onvergetelijke pa Uw blijken van medeleven waren overweldigend en daardoor voor ons onmogelijk om u allen persoonlijk te bedanken, het was een grote steun voor ons. M. Boonman - Stokx Frank en Manon Carmen en Harold 's-Heerenhoek, maart 2012.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 21