Samuël Duvekot 20 maandag 12 maart 2012 (ijl IIlenseni1nq.nl Ik bouw op U, mijn schild en mijn verlosser. Niet eenzaam ga ik op de vijand aan. Sterk in Uw kracht, gerust in Uw bescherming. Ik bouw op U en ga in Uwen naam. Gez. 163 vs 1 De Heere vond het genoeg, en nam tot Zich geboren overleden Kolhorn N.H., 24-2-1941 Axel, 10-3-2012 echtgenoot van Truus de Feijter Axel: G.K. Duvekot-de Feijter Axel: Wim en Anne-Marie Duvekot-Vonck -Kirsten Koewacht: Truus en Waldo de Cock-Duvekot Axel, 10 maart 2012 Correspondentieadres: van Halewijnstraat 16 4571 DA Axel De uitvaartdienst waarvoor u bent uitgenodigd wordt gehouden op donderdag 15 maart om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt, Kerkdreef 21 te Axel. Aansluitend vind de begrafenis plaats op de begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Speciaal woord van dank aan het personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum "De Vurssche" voor de liefdevolle verzorging. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn broer, zwager en oom Sam Duvekot Rob en Ria Labrujere-Duvekot Renë en Tannie Westkapel le, 10 maart 2012 Enige en algemene kennisgeving We hielden innig van je echtheid en waarheid mens zonder franje Ondanks alles op zo'n verlies nooit voorbereid Onverwachts en veel te jong ben jij van ons heengegaan, mijn lieve kind, onze lieve moeder en oma, zus, schoonzus en tante Riek Jansma Leeuwarden t Middelburg 29 maart 1947 9 maart 2012 R. Stelpstra en A. Melis Fleur Robert Maessen en Lonneke Ars Dominique Michiel Maessen Rik Sem Jan en Emke Jansma Esther en Wichert Sierts Lars Kim Ingrid en Mario Bosschaart Milan Correspondentieadres: M. Maessen Wilhelminastraat 97 4484 AC Kortgene De crematieplechtigheid zal gehouden worden op dinsdag 13 maart om 12.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar hebben ontvangen, geven wij u kennis dat is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Anna Magdalena Lindhout-Riemens - Annie - echtgenote van Pieter Adriaan Lindhout Terneuzen, 7 juli 1934 - f Goes, 9 maart 2012 Goes: P.A. Lindhout Achterveld: Elly van Uhm-Lindhout Theo van Uhm Natasja en Herman Pieter en Feline 's-Heer Hendrikskinderen: Hans Lindhout Silvia Lindhout-van Beek Bonita en Kevin Nikita St. Maarten in de Groe, kamer 201 Laantje van Westdorp 1 4462 AS Goes Woensdag 14 maart is er van 15.30 tot 14.00 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van haar te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gra venpolder. De crematieplechtigheid zal om 15.00 uur worden gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze dank gaat uit naar allen die haar liefdevol hebben verzorgd. Verdrietig nemen wij afscheid van onze zuster, schoonzuster en tante Emma Maria de Wit - Bary Emmy echtgenote van Toon de Wit 121 mei 2011 *18 juli 1925 19 maart 2012 Zij was er altijd voor ons. Namens allen, C.F. van de Zande - Bary A.P. Meulman - Bary Correspondentieadres: Havenpark 59 4301JH Zierikzee De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden woensdag 14 maart om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Toch nog onverwachts is overleden onze lieve, onvergetelijke achternicht Emmy de Wit - Bary Rinus en Colette der Weduwen Zierikzee, 9 maart 2012 Ontroerd nemen wij afscheid van onze lieve, vrolijke en zorgzame tante Annie van Gorsel - Verploeg We zullen haar erg missen. Emmy en Sjaak (t) Zonnevijlle - Verploeg Jeroen en Anna-Marie Maria Hans (t) en Inge Verploeg - Brakman Sanne en Sander, Mick, Minke De eeuwige God is u een woning en onder u zijn eeuwige armen. Deut. 33:27 In zijn eigen omgeving is tot ons grote verdriet plotseling overleden, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Willem van de Vrie - Wim W Kattendijke, 15 februari 1926 t Goes, 9 maart 2012 Goes: Annie van de Vrie-de Lijser Kloetinge: Angela Oele-van de Vrie Kees Oele Tessa en jan Dordrecht: Wim van de Vrie Marian Kemmeren Karei, Tom, Maartje Bavel: Leuni Meeuwissen-van de Vrie Hans Meeuwissen Niek, Joep en Veerle, Imke De Horst 54 4461WZ Goes De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 15 maart om 12.45 uur in de 'Bethelkerk', Tulpstraat 2 te Goes. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Kapelseweg te Kloetinge. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in het verenigingsgebouw 'Amicitia', Schimmelpenninck- straat 14 te Kloetinge. Wij zijn geschokt en verbijsterd door het onverwachte overlijden van Paul Glerum Onze gedachten gaan uit naar Marianne en de kinderen en wensen hen veel sterkte en kracht met dit zware verlies. Buurtbewoners Moriaanshoofd e.o. We zijn volledig verslagen door het bericht dat veel te snel is overleden: Paul Glerum Hij was een loyaal en trouw clublid, en een plezierig mens. Wij wensen Marianne en de kinderen heel veel sterkte om dit verlies te verwerken. Noordgouwe, Biljartvereniging "Windenburg" Verdriet is er in ons gezin door het overlijden van Paul Glerum vader van onze schoondochter Esther schoonvader van onze zoon Kenneth en opa van kleindochter Liselotte Wij wensen Marianne en de kinderen veel sterkte en kracht. Renesse, Gijs en Cita Dominic en Trudy Bedroefd geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve broer, schoonbroer, oom en oudoom Jacobus Dieleman ~Ko~ 24 oktober 1942 t 10 maart 2012 Broers en zussen Schoonbroers en schoonzussen Neven en nichten Brugstraat 2 4533 PG Terneuzen De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 15 maart om 12.30 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats te Terneuzen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van voornoemde aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 20