m 0% rente 15 'We zijn ook met onze zoons in Rusland geweest' /T\Au^Jf.am Rentevrije weken De gastmoeder www.kinderopvangwalcheren.nl Campagne tegen drugstoeristen in Terneuzen maandag 12 maart 2012 'Het is goed werk dat de stichting Tsjernobylkinderen Vrouwenpolder ver richt. Er doen zo veel vrijwilligers aan mee en al zo lang. Het is fijn om de Russische in huis te hebben. Niet alleen voor hen, maar ook zeker voor mijn eigen gezin. Het is een verrijking. Mijn kinderen merken nu dat luxe niet zo vanzelfsprekend is. Wij doen nu voor de vijfde keer mee'. Marja Harthoorn De kinderen (vlnr) Marnick, Larissa, Tamara en Jordie Harthoorn en de tweeling Veronica en Vika thuis in Serooskerke. foto's Ruben Oreel door Annemarie Zevenbergen In 1998 kregen ze Sacha in huis. Dat was de eerste van de ze ven gastkinderen die in het ge zin van Rinus Corbijn tijdelijk on derdak vonden. Corbijn is be stuurslid van de Stichting Tsjer nobylkinderen Vrouwenpolder. Hij is er vanaf het begin betrok ken. Sinds die tijd zijn er zo'n 210 tot 215 kinderen in Veere geweest. Om het jaar komt er een groep. „De eerste keer was heftig. Er stond in oktober '98 een adverten tie in het Nederlandse Dagblad waarin gastouders werden ge vraagd. In december kregen we Sacha al in huis. Heel snel. Het was toen echt pionierswerk voor de gastgezinnen. Wij hebben nog steeds een band met de meeste kinderopvang Walcheren Edwin van Alphen, directeur Kinderopvang Walcheren: "Elk kind maakt bij ons een goede start. KOW heeft geen winstoogmerk, we bieden u professionele opvang voor een aantrekkelijke prijs." Buitenhove 161 4337 HG Middelburg T 0118 6145 32 E info@skow.nl kinderen. Met Sacha bijvoorbeeld. Hij woont nu in Brest, is getrouwd en heeft een dochtertje. Het gaat goed met hem. We zijn ook op de bruiloft geweest van de tweede jongen die bij ons kwam. Dat was een geweldige ervaring. Van de zo mer krijgen we drie meiden in huis voor een vakantie van drie weken. Vica van net 15 en twee zusjes van 11 en 13. Vica is hier eer- TERNEUZEN - Met een speciale, doelgerichte campagne gaat de ge meente Terneuzen drugstoeristen duidelijk maken dat ze vanaf 1 mei niet langer welkom zijn in de plaat selijke coffeeshop. Dat is vanaf die datum een besloten club, waar al leen Nederlandse ingezetenen lid van kunnen worden. De campag ne (New Rules, No Drugs) is het initiatief van een aantal gemeen ten in Zeeland, Noord-Brabant en Limburg. Op 1 mei wordt de wiet- pas ingevoerd, die moet drugstoe risten weren en de overlast rond de coffeeshops terugdringen. De gezamenlijke shops hebben in middels advocaten ingeschakeld. der geweest. Ik heb bij haar familie gelogeerd toen we de kinderen op haalden. Ik ken inmiddels veel mensen uit.de omgeving daar. Het is altijd een warm onthaal. Mijn drie zoons, die nu allang uit huis zijn, hebben alle gastkinderen mee gemaakt. Ze zijn in 2000 meege- weest naar Wit-Rusland. Ze von den het indrukwekkend. Sommige beelden zijn altijd blijven hangen." Executieverkoop Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuidwest Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst VLISSINGEN Open dag bij ziekenhuizen Het Admiraal De Ruyter Zieken huis doet zaterdag mee met de Open Dag van Zorg en Welzijn. Van 10.00 tot 16.00 uur zijn de zie kenhuizen in Vlissingen en Goes open voor publiek. In de vorm van presentaties, de monstraties en rondleidingen kun nen de bezoekers kennis maken met verschillende medische vakge bieden en met afdelingen van deze vestigingen van het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis. RILLAND Man ligt in weiland naast vrachtwagen Een 35-jarige man met onbekende woonplaats is in de nacht van vrij dag op zaterdag naar het zieken huis gebracht voor onderzoek. De politie vond de chauffeur van een vrachtauto in een weiland naast zijn voertuig. De vrachtwagen was aan de Anna Mariaweg in Rilland van de weg geraakt en in een sloot tot stilstand gekomen. Wat er pre cies is gebeurd is onduidelijk. Om dat het vermoeden bestaat dat de chauffeur onder invloed was, is zijn rijbewijs ingevorderd. MIDDELBURG Vrouw gewond door steen door de ruit De bewoonster van een woning aan de Oostmede in Middelburg raakte vrijdagavond rond 21.15 uur gewond doordat iemand een steen door de ruit van haar woonkamer gooide. Vlak daarvoor zat de vrouw nog met haar baby op schoot voor de te levisie. Op het moment dat haar man de baby naar bed bracht, werd de steen door de ruit gegooid. Die belandde bij de vrouw op schoot waardoor zij letsel aan haar been opliep. nSB8m9aMMMHM bij financiering van uw nieuwe auto of occasion Opel 5+5 Deal: 5 jaar 0% financiering 5 jaar gratis onderhoud Chevrolet High five: 0% financiering extra inruilbonus tot 2.500,- Occasions: 0% financiering op alle G2 occasions CHEVROLET Let op! Geld lenen kost geld ü-fr

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 15