Wout Bassie aq familieberichten zaterdag 10 maart 2012 fHenseniinq.nl Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is op 8 maart 2012, na een jaar van afnemende gezondheid, rustig van ons heengegaan mijn zorgzame man, onze pa, opa en mijn gropa Johan Marinissen Ridder in de Orde van Oranje Nassau in de leeftijd van 94 jaar.; Vlissingen: Jopië Marinissen-de Bad Middelburg: Els Pleijte-Marinissen Jan Pleijte Amsterdam: Evelyn Pleijte Merlijn Rademaker Myrthe Amsterdam: Marloüs Pleijte Boulevard Bankert 322 4382 AC Vlissingen Jo zal in besloten kring worden gecremeerd. Er is gelegenheid om te condoleren op maandag 12 maart van 11.00 tot 12.00 uur in hotel Arion, Boulevard Bankert 226, 4382 AC Vlissingen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig té beschouwen. Wij bedanken het team van Zorgzuster voor de goede en liefdevolle verzorging de afgelopen weken. Met droefheid hebben wij vernomen dat op 8 maart 2012 is overleden onze medebewoner Ing. J. Marinissen Hij was een van de eerste bewoners van de Résidence Belvédère Hij was ook een van de eerste bestuursleden van onze vereniging. Als ingenieur gaf hij het bestuur waardevolle informatie overallerlei technische zaken. Hij stond bekend om zijn humoren relativeringsvermogen. ledereen herinnert hem als een bijzonder sympathieke bewoner met een vriendelijk woord voor iedereen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. De VvE Résidence Belvédère Boulevard Bankert, Vlissingen Je had nog zo veel plannen en maakte tijd voor alles maar de tijd maakte geen tijd meer voor jou Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft f betekend, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve f man, vader, schoonvader en opa Pieter Jacobus Vasseur Pie t echtgenoot van Rie Vasseur-van Meenen Cadzand 22 juni 1941 Cadzand: Kloetinge: Badhuisweg 30 4506 BB Cadzand Brugge, A.Z. St. Jan 8 maart 2012 Rie Vasseur - van Meenen Jaap en Margriet Vasseur - Janse Dianne Jordan Piet is opgebaard in een familiekamer van het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid om afscheid te nemen maandag 12 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De samenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 15 maart om 15.00 uur in crematorium "Terneuzen" naast het uitvaartcentrum. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van onze collega Daniël de Vogel Het bericht van zijn overlijden heeft ons allen diep getroffen. Ons oprecht medeleven gaat uit naar zijn familie. Wij wensen hen veel sterkte de komende tijd en hopen dat zij de kracht zullen vinden om dit grote verlies te verwerken. Directie, Ondernemingsraad en collega's Cofely Zuid Nederland, regio Zuidwest in Terneuzen Na een welbesteed en gelukkig leven is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder Omatien, overgrootmoeder en mijn zuster. CHRISTINE NELLY DE VRIES-STOON sinds 1991 weduwe van Johan Willem de Vries 14 januari 1919 's-G raven hage 4 maart 2012 Oegstgeest Leiden W.A. de Vries M.J. Herfst Marjella en Oskar Florentine en Michiel Jantien en Hein Naarden-Vesting A.J. de Vries E.Ph. de Vries-Zetteler Philippine en Jordi Daantje, Mats Friso en Christine Tjalling Warmond H.C.N. Kappelle-de Vries D. Kappelle Hester Douwe Burgh-Haamstede Piet Stoon Correspondentieadres: Eymerspoeldam 1, 2361 JD Warmond De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Daniël Onvoorstelbaarzomaar ineens. We zullen je missen! Namens je collega's van Cofely op Dow Terneuzen Daniël We zullen je missen! Namens je collega's van Cofely op Eastman Middelburg, Total Vlissingen en EPZ Borssele Ik heb in een mooie tijd geleefd! Helaas... 23 februari 1934 Correspondentieadres: Pastoor van Eijsstraat 11 6161 VJ Geleen t 6 maart 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 88