O iïlensenünq.nl zaterdag 10 maart 2012 i'-s in;;;-: 39 'Het is voorbij, moegestreden. Rust nu maar uit. En samen met je zus de laatste reis begonnen. In het bijzijn van familie is rustig overleden onze lieve, zorgzame moeder en oma Cornelia Adriana Johanna Rijk-Kerrebijn Corrie - sinds april 1992 weduwe van M. Rijk Rotterdam, 6 november 1917 Goes, 8 maart 2012 Tonnie en Bert us Broertje f El lie en Ben Marijke en Henk Adrie en Marietje josé en Tonny Willy en Govert Ronnie en Paula Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Bloemenslraat 42 4441 AKOvezande Op dinsdag 13 maart zal de familie in kleine kring afscheid nemen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K.-gedeelte van de Algemene Begraafplaats te Goes. Speciale dank voor de liefdevolle zorg van Unit. 2 van 'Ter Weel' in Goes. Sprakeloos Paul Glerum broer, zwager en oom van Rob en Marianne Carla en Carla Ronald neven en nichten Eens als de bazuinen klinken, uit de hoogte, links en rechts, duizend stemmen ons omringen, Ja en Amen wordt gezegd. Wij zijn intens verdrietig om het grote verlies van Paul Lieven Glerum 'Schoonouders, zwagers, schoonzussen, nichten en neven: J.J. Vermeule en H.C. Vermeule-Meurs Ton Peter Henk-Jan en Judith Mark en Corien Safanja, Juda en Jaïra Mirjam en Jacques Christa en Jan, Manoa Tabitha en Gerard Ruben en Annelot Adam Here God help ons te aanvaarden wat we niet kunnen veranderen. Ome Paul, Wat voelde ik me goed bij u We waren samen een goed team voor de paarden Wat hadden we samen een fijne tijd Uw groom-neefje Adam In Veilige haven. Ontdaan en heel verdrietig zijn we nu Paul zo plotseling is overleden. Ons medeleven gaat uit naar onze lieve vriendin Marianne en de kinderen. Sonja en Sam Flikweert Wisse en Ids Nieuwerkerk, 8 maart 2012 Mijn paardenvriend, wat zal ik je missen. Lisa Verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van Paul Glerum Wij wensen Marianne en de kinderen alle kracht toe om dit verlies te verwerken. Zierikzee Marco en Tineke Jochem Bedroefd nemen wij afscheid van Paul Glerum Wij willen Marianne en de kinderen bemoedigen met deze woorden: Geloof, Hoop en Liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. Lydia en Coen Ellyen Bill Els en Peter Conny en Ane en kinderen Geschokt en bedroefd vernamen wij het bericht van het veel te vroege heengaan van Paul Glerum Vele jaren hebben wij zowel persoonlijk als zakelijk een zeer goed contact met hem gehad. Wij hebben Paul leren kennen als een aimabel mens. Paul had een sterke eigen mening, was oprecht en recht door zee. Paul, een man die voor velen altijd klaar stond. Hij was een erg gewaardeerde, gerespecteerde en waardevolle kracht in de bergings industrie. Wij wensen Marianne, Esther Kenneth, David, Samuel, Julia en verder familie veel sterkte met het verwerken van dit enorme verlies. Familie Muller Directie en medewerkers Multraship Towage Salvage Sterk als de dood is de liefde (Hooglied 8:6) De liefde vergaat nimmermeer (1 Korinthe 13:8) Met grote verslagenheid ontvingen wij het droevige bericht van het plotselinge overlijden van Paul Glerum lid van onze gemeente en echtgenoot van onze scriba Marianne. We bidden haar, de kinderen en overige familie Gods onmisbare kracht en troost toe. Moge Paul nisten in de ontferming van onze hemelse Vader. Namens moderamen' en kerkenraad van de Protestantse gemeente Nieuwerkerk, Mark van der Weele, preses Thomas Smink, predikant Nieuwerkerk, 8 maart 2012 Heer, U bent altijd bij mij U legt uw handen op mij en U bent voor mij en naast mij en om mij heen elke dag naarps. 139 Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van Paul Glerum Onze gedachten en gebeden gaan uit naar Marianne, Julia, Sam, David, Esther (onze collega en juf) Kenneth en Liselotte. Team, OR, MR en leerlingen van Radar Jenaplanschool J.L. de Jonge Bestuur Radarscholen Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van. ons medebestuurslid Rijk Grisel Rijk is jaren een actief en gewaardeerd lid van 'Het Zeeuws Palet' geweest. Wij wensen zijn vrouw Martha en familie veel sterkte met dit zware verlies. Mede namens alle leden van onze vereniging. Het bestuur van 'Het Zeeuws Palet' Joep Aerssens Thea van Soelen Elly van Put Henk Meijer Verdrietig en dankbaar voor alle mooie herinneringen, moeten wij afscheid nemen van onze lieve schoonzus en tante Coos Jonkheer - Suurmond Goes: Annie Moens - Jonkheer Middelburg: Saar Jonkheer - de Rijke Neven en nichten Voor de wind Met een grote glimlach Aan het roer Tot de wind plotseling draaide En hij veel te snel Uit ons blikveld voer Joop de Looff Kortgene, 28 januari 1948 Vlissingen, 8 maart 2012 Vlissingen: Ina de Looff-Houwing Amsterdam: Nienke Nienke Bregje Kristian Boulevard Bankert 12 4382 AA Vlissingen Joop wordt op woensdagochtend 14 maart in besloten kring gecremeerd. Het was zijn wens om met familie, vrienden en bekenden op informele wijze afscheid te nemen in de Sint Jacobskerk te Vlissingen. Aanvangstijdstip: 15.00 uur. Sint Jacobskerk, Oude Markt 2 Vlissingen Diep bedroefd nemen wij afscheid van onze lieve broer, zwager en oom Joop de Looff Varel (D): Joukje Gebauer-de Looff Ulli Gebauer Basel (CH): Klaas Jan Gebauer Diana Gebauer-Maier Tinallinge: Pien de Looff Geert Datema 8 maart 2012 Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van onze altijd zo actieve, geliefde neef Joop de Looff Janneke en Sjef van Wijnen Michiel, Lisa, Marileen Riet Viergever Wij kregen het verdrietige bericht dat na een zeer kort ziekbed de echtgenoot van onze collega Ina is overleden Joop de Looff Wij wensen Ina. Nienke en Bregje enorm veel sterkte en wij zijn in gedachten bij jullie. Namens bestuur, directie en personeel van Stichting de Korre/REC Zeeland, Bert Pasman Deestraat 3 4458 AJ 's-Heer Arendskerke We ontvingen het droevige bericht van het overlijden van Joop de Looff Echtgenoot van onze collega Ina. We kennen Joop als een zeer aimabel mens, die zich betrokken voelde bij ons werk en hieraan zijn bijdrage heeft geleverd. Zoals Ina er altijd voor ons is, willen wij er in deze moeilijke periode voor haar zijn. Hans, Jan, Regina, Hans, Wim. Leo, Netta, Helene, Ella, Astrid, Johanna, Monique, Chantal, Lilianne, Francoise, Wim, Daan, Jankees. Dienst Ambulante Begeleiding Stichting de Korre 's-Heer Arendskerke, 8 maart 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 87