38 familieberichten zaterdag 10 maart 2012 I (TlensenLinq.nl Müraïk Dankbaar en blij geven wij jullie, mede namens de kinderen, kennis dat Heieen Brouwer Wim van der Weele op vrijdag 23 maart aanstaande in het huwelijk zullen treden. We willen ons ja-woord geven om 13.15 uur in het kerkje van Kats. Daarna willen we Gods zegen vragen over ons huwelijk in de kerk van Colijnsplaat. Deze dienst zal geleid worden door Ds. A. Spaans en begint om 14.30 uur. Wim van der Weele Zuiddijk 8 4486 RC Colijnsplaat Heieen Brouwer Langstraat 11 4423 AB Schore Ons toekomstig adres is: Langstraat 11 4423 AB Schore Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma Maria Eliza Kint Marja sinds 26 maart 2011 weduwe van Francois van Cleemputte Zij overleed in de leeftijd van 74 jaar. Temeuzen: Wemer én Mariska Adinda, Renzo 8 maart 2012 Correspondentieadres: Baandijk 15.4537 SWTerneuzen U kunt afscheid nemen van Marja in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op maandag 12 maart van 19.00 tot 19.45 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 13 maart om 10.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen rouwkaart ontvangen heeft, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Nooit meer samen kletsen Nooit meer spelletjes doen Nooit meer voorlezen voor ons Nooit meer domino spelen Nooit meer natte kusjes van je Rust zacht lieve oma we zullen je missen Adinda en Renzo Een energiek en liefdevol leven is geëindigd Verdrietig, maar met dankbare herinnering aan alle liefde die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader, opa en maatje Piet Duinkerke Yerseke, 19 december 1930 t Goes, 8 maart 2012 W. Duinkerke - de Koeyer Tonnie en Johan Rerni en Corine Ramon Peter en Carolien Ernesto en Charèll Silvana Chiara en Jeffrey Bas Koen Bobby Ria Correspondentieadres: Populierenstraat 10 4462 BE Goes Pa, opa is opgebaard in het uitvaartcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar zondag 11 maart gelegenheid is tot afscheid nemen van 14.30 tot 15.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden, dinsdag 13 maart om 14.30 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig. Opa, voor altijd bedankt voor alles, Remi en Ramon Ik zal je missen, Ernesto Nooit meer samen een pannenkoek met aardbeien en nooit meer samen naar Oma om haar haren te doen, Silvana Lieve Opa, het ene moment ben je er nog en dan plotseling niet meer. Wij zullen nu nooit meer samen jarig zijn, Chiara Lieve Opa, ik kan alleen maar huilen, Bas Ik kan niet begrijpen dat Opa nu nooit meer met de krant binnen komt, Koen Je was voor mij een hele lieve Opa, Manon Deze week bereikte ons het droevige bericht van het over lijden van onze zeer gewaardeerde vrijwilliger de heer Piet Duinkerke De heer Duinkerke was lid van de cliëntenraad van Zorg centrum Ter Weel Goes, heeft een grote betrokkenheid getoond bij de zorg- en dienstverlening in Zorggroep Ter Weel en daardoor een belangrijke bijdrage geleverd aan het welzijn van de bewoners. We wensen de familie veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Medewerkers, bewoners, vrijwilligers Zorgcentrum Ter Weel Goes Cliëntenraad Zorgcentrum Ter Weel Goes Zorggroep Ter Weel namens de Raad van Toezicht Dhr. J.G de Looff, voorzitter namens het Managementteam Mw. drs. J.A Traas, bestuurder Jezus zei: "Ik ben de Opstanding en hel Leven; wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven". Johannes 11:25 Verdrietig delen wij U mee, dat na een korte periode van ziekte op 63-jarige leeftijd is overleden onze geliefde broer, zwager en oom. We hebben veel bewondering voor de positieveblijmoedige manier waarop hij met zijn ziekte omging. Cornells Josiasse Kees 9 september 1948 Middelburg t 8 maart 2012 Middelburg: Bram Josiasse Anneke Josiasse-Geschiere Marianne Hans Irene en Albert-Jan Joy, Micha en Mats Carine Canada Hans Josiasse Ennismore: Heieen Josiasse-Komejan Jean-Paul Robert en Bonnie Emma, Abigail en Jake Zutphen: Elly Francke-Josiasse Bram Francke Annemarie en René Emma en Noor Marleen en Marcel Correspondentieadres: Penninghoeksingel 69, 4331 PT Middelburg, tel. 0118-625135 Kees ligt opgebaard op de Penninghoeksingel 69, Middelburg. Gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdagmiddag tussen 14.00 en 16.00 uur of na afspraak. We gedenken Kees in een rouwdienst op donderdag 15 maart om 14.00 uur, in de aula van de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Het is mogelijk dat we niet alle namen en adressen konden achterhalen. Heb je geen kaart ontvangen, weet dat je toch van harte welkom bent. Totaal onverwacht en tot ons groot verdriet, is onze geliefde Elsa voor haar allerlaatste grote reis vertrokken. Elsa van der Sloot-Casavilca Escate Pisco, Peru 14-7-1935 Goes 7-3-2012 We zullen haargaan missen Anna Michiel en Astrid Else en Gilbert Lotte en Frederik Fabiola Dinsdag 13 maart is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De plechtige uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 14 maartom 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius aan de Kerkdreef te Heinkenszand. Aansluitend daarop zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Zangvogelstraat 43, 4451 CD Heinkenszand Afgelopen dinsdag hoorden wij het trieste bericht dat Manuela Steelink-Dijkstra de moeder van Gaby en Diamo is overleden. Wij wensen de familie heel veel sterkte en hopen dat we de kinderen kunnen helpen met het verwerken van dit verdriet. Team en leerlingen Klimopschool Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 86