35 media
Zaterdag 10 maart 2012
07:00 Little house on the
prairie 08:00 Tommy Te
leshopping 09:00 David
Maasbach 09:55 Robs gro
te tuinverbouwing 10:55
100% TV 11:25 Neder
land vaart 12:00 Het snoer
om 12:30 Op vakantie
13:00 Tommy Teleshop
ping 15:00 Antiek op straat
16:00 Een dag in de dieren
tuin 16:30 Nederland vaart
17:00 The winner is...
09:30 Vis TV 09:55 Onder
nemend Nederland 10:25
Business-Channel.nl 11:00
Business class 12:20 Hol
lands Glorie 12:50 De suc
cesfactor 13:20 RTL GP:
Formule 1 Jaaroverzicht
2011 15:00 RTL GP: For
mule 1 Kick-off 2012 16:00
Helden van de weg 16:30
Wereld van de binnenvaart
17:00 RTL Transportwereld
17:30 RTL Autowereld
06:31 RTL Telekids: Fabel
tjeskrant, Wolleke, Uki, De
Koala Broertjes, Bibaboer-
derij, Brandweerman Sam,
The adventures of Chuck
and friends, Chloe's closet,
Sprookjesboom, TitaTover-
feest, Sprookjes, De Schat
kamer, Bassie Adriaan en
het geheim van de schat
kaart, Bassie Adriaan,
Ernst, Bobbie en de rest,
Burgers' Zoo en Waarom,
De Freggels, Chuggington,
Bassie Adriaan 10:31 Tel
sell, Tommy Teleshopping,
Tel sell 17:0S Airport 17:35
Back to you
07:00 Born2Cook 07:40
Airline 08:05 Gossip
girl 09:00 Tommy Tele
shopping 11:00 Astro TV
13:00 Tommy Teleshop
ping 14:00 Born2Cook
14:35 Jesse 15:05 90210
15:55 Rita rocks 16:20 Rita
rocks 17:10 Happy endings
17:35 Chopping block Au
stralia
06:01 Disney XD: Skunk Q
fu, Amazing Spiez, Super
hero squad show, Hotw- a
heels battle force 5, Beybla-
de Metal Fusion, Pokemon,
Phineas Ferb, Minute-
men, The suite life on deck,
Pair of kings, Kickin' it, Zeke
Luther, Phil of the future,
Kick Buttowski, Kim Possi
ble, Brandy Mr Whiskers,
De Vervangers, Ducktales,
The proud family, Het ho
telleven van Zack Cody
18:00 Ruige mannen: Ax 18:05 Strong medicine, 18:35 Nederlandse Hoi- 18:00 Veronica's fun-
men, Reality Dramaserie lywood vrouwen, niest videos, Amu-
Reality sement
18:10 Border security.
Reality
19:00 De 25 meest op- 19:00 De politie op je 19:00 Help, mijn man is 19:30 Daten in het don- 19:35 Pawn Stars, Reali-
merkelijke meta- hielen!, Serie repor- klusser!, Kluspro- ker, D atingpro- typrogramma
morfoses, Over- tages gramma gramma
zicht
20:30 Wegmisbruikers!, 20:00 Attila, Oorlogsfilm 20:00 Saving Grace, Dra- 20:30 Welkom op mijn 20:30 Nikita, Crimeserie
Verkeersprogram- maserie bruiloft, Reality-
ma programma
21:30 Undercover in Ne
derland
21:00 Saving Grace, Dra- 21:30 The Little Couple, 21:25 Nikita, Crimeserie
maserie Reality
22:30 Hart van Neder
22:00 TV Makelaar, Hui
22:30 Oeps! Een zesling, 22:20 NCIS, Detective-
land, Reportages
zenmagazine
Reality serie
22:45 Piets weerbericht
22:50 Reportage: Un
dercover bij de
Hells Angels, Serie
reportages
23:55 The Texas 23:40 1000 ways to die, 23:00 Sam's lake, Hor-
chainsaw massa- Reality rorfilm
ere: The begin
ning, Horrorfilm
23:25 Supernatural, Hor- 23:15 NCIS, Detective-
rorserie serie
02:00 Tommy Teleshop-
01:35 Nachtmagazine 00:10 Business class 00:51 Stoute meiden TV 00:20 Nederlandse Hol-
01:30 Teleshop 7
01:31 Sneak preview njng
03:00 Stoute meiden TV 05:30 Wonir
05:00 Car tracks
Afoningwijs
actualiteiten sport film
lywood vrou
wen (h)
01:15 Daten in het don
ker (h)
02:10 Astro TV
02:40 Welkom op mijn
bruiloft (h)
00:10 Poker: World Po
ker Tour 7
01:05 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
04:05 Hart van Neder
land (late editie)
0°
vo
tJ
N>
O
O
N>
IO
O
n
Ms. Bear
Een 7-jarig meisje vindt in de wil
dernis een uiterst aaibaar beertje en
overtuigt haar ouders van het huis-
dierpotentieel. Een ideaal avontuur
voor kinderen. Regie: Paul Ziller.
(CDN/D-'97)
Nederland 3, 15.30-17.00 uur
First knight
Sean Connery is meesterlijk in de
rol van koning Arthur. Datzelfde
geldt voor Julia Osmond als Guine
vere. Richard Gere draagt zijn steen
tje bij als de titelheld. Fraaie rol
prent van regisseur Jerry Zucker.
(VS-'95)
BBC 2, 16.50-19.00 uur
Sam's lake
Een groepje stedelingen (onder an
deren Fay Masterson) komt diep in
het bos in aanraking met een dode
lijke legende. Griezelfilm zonder
verrassingen. Regie: Andrew C.
Erin. (CDN/ROK/VS-2005)
RTL 8, 23.00-0.50 uur
Komm naher
Geïmproviseerde ensemblefilm, ge
schoten met twee digitale camera's
door Rainer Klausmann Gegen die
Wand), rond zeven Berlijnse lieden
die door schade en schande leren
over liefde. Regie: Vanessa Jopp.
(D-2005)
Duitsland 1, 23.35-1.15 uur
The Texas Chainsaw
massacre: The beginning
Gebrek aan liefde, intellect en werk
gelegenheid drijft een Texaanse fa
milie tot kannibalisme. Amerikaan
se horrorfilm. Regie: Jonathan Lie-
besman. (VS-2006)
SBS 6, 23.55-1.35 uur
A boy called Dad
Origineel Brits drama over een
14-jarige puber die na de nodige te
genslagen vertrekt met zijn pasgebo
ren zoontje in de hoop zelf de va
der te worden die hij had willen
hebben. Speels melodrama van
Brian Percival. (GB-2009)
BBC 2, 0.55-2.15 uur
18:00 Zeeland nu 18:10 Oe-
moemenoe 18:15 Zeeuwen
down under 18:25 Trugkieke
18:35 RegioNed 18:55 Zeeland
in vogelvlucht 19:00 Herhalin
gen
BUITENLAND
09:00 Braambos 10:00 Eucha
ristieviering 11:00 De zevende
dag 13:00 Het journaal 13:30
Het weer 13:35 Half uur natuur
14:05 The African queen 15:45
De topcollectie van 16:15 Clips
16:25 Nature's miracle babies
17:15 Vlaanderen vakantieland
18:00 Het journaal 18:10
Groenland 18:30 Dagelijkse
kost 19:00 Het journaal - Sport
weekend 19:55 Het weer 20:00
Colchester Zoo 20:30 Tomtes-
terom 21:20 Witse 22:10 We
reldsteden 23:00 Het journaal
laat 23:20 Het weer 23:25 De
zevende dag
07:00 The Klumpies 07:10 Bob
de Bouwer 07:20 Kwiskwat
07:40 Kaatjes tralalaatjes 07:50
Laura's ster 08:00 ROX 08:25
Ketnet King Size 08:40 Zinga-
buria 08:55 Zig & Sharko
09:05 Ketnet King Size 09:20
Kratts in het wild 09:45 Mijn
kunst is top: Compilatie 10:25
Disney's Kim Possible 10:50 De
week van Karrewiet 11:00
Spring 11:25 Stoked 11:50 De
week van Karrewiet 11:59 Zen
der uit de ether 12:00 Canvas
Klassiek 13:30 Sporza Zondag
18:00 De elfenheuvel: Compila
tie 18:45 Disney Phineas and
Ferb 19:00 De week van Karre
wiet 19:10 Zingaburia 19:30
Mr. Bean 19:54 Zender uit de
ether 20:00 Het journaal 20:15
De Canvasconnectie 20:45
Goudvis 21:40 Humo's Pop Poll
Soirée 22:45 Het Braambos
23:45 Canvaslus
07:00 Breakfast 08:45 Match of
the day 10:00 The Andrew Marr
show 11:00 The big questions
12:00 Sunday politics 13:05
Match of the day live 15:30
Rugby: Six Nations 18;10 Songs
of praise 18:45 Land girls 19:35
BBC News 19:50 Regionaal
nieuws en weerbericht 20:00
Countryfile 21:00 Antiques
roadshow 22:00 Upstairs
downstairs 23:00 BBC News
23:15 Regionaal nieuws en
weerbericht 23:25 Room 101 -
extra storage
7:00 Little robots 07:10 Lunar
Jim 07:20 Garth and Bev 07:35
Octonauts 07:45 Pinky Dinky
Doo 08:00 Richard Hammond's
blast lab 08:30 Dennis and
Gnasher 08:40 The Scooby-
Doo show 09:00 The owl 09:05
Paradise cafe 09:30 Wingin' it
09:55 Deadly 60 bites 10:00
Friday download 11:00 Shaun
the sheep 11:05 Flog it! 12:05
Escape to the country 13:05
EastEnders 15:00 Mosquito
Coast 16:50 First knight 19:00
I'm a popstar 20:00 World's
most dangerous roads 21:00
Top Gear 22:00 Orbit: Earth's
extraordinary journey 23:00
Match oftheday2
07:10 Willi wills wissen 07:30
Tigerenten Club 08:30 Die Sen-
dung mit der Maus 09:00 Ta-
gesschau 09:05 Sportschau
live: Skiën 10:20 Sportschau
live: Snowboarden 11:00Ta-
gesschau 11:05 Sportschau
live: Shorttrack 11:30 Sport
schau live: Langlaufen 12:00 Ta-
gesschau 12:03 Presseclub
12:45 Sportschau live: Skiën
13:20 Sportschau live: Biatlon
14:25 Sportschau live: Schans
springen 15:05 Tagesschau
15:10 Sportschau live: Schaats
en 16:00 Sportschau live: Biat
lon 16:50 Sportschau live:
Schaatsen 16:55 Tagesschau
17:00 W wie Wissen 17:30
Gott und die Welt 18:00 Sport
schau 18:30 Bericht aus Berlin
18:49 Ein Platz an der Sonne
18:50 LindenstraBe 19:20
Weltspiegel 20:00 Tagesschau
20:15 Tatort: Hinkebein 21:45
Günther Jauch 22:45 Tagesthe-
men 23:03 Das Wetter im Er-
sten 23:05 ttt - titel thesen
temperamente 23:35 Kommt
naher
punkt 11:00 Balduin, der
Schrecken von St.Tropez 12:35
Verriickt nach Venedig 12:50
heute 12:52 Peter Hahne 13:20
planet e.: Störfall Deutschland
13:50 Ein Pferd für Moondance
15:15 heute 15:20 Mein groBer
Freund Joe 17:00 heute 17:10
ZDF SPORTreportage 18:00
ZDF.reportage: Einsatz für den
Bergdoktor 18:30 Terra Xpress
19:00 heute 19:10 Berlin direkt
19:30 Terra X: Faszination Erde:
Schneller als das Auge (1
20:15 Rosamunde Pilcher: Wie-
dersehen am Fluss 21:45 heu-
te-journal 22:00 Luther 23:45
In Verantworting für den Ande
ren
07:10 Aktuelle Stunde 07:50
Die Beliebtesten Landschaften
in Nordrhein-Westfalen 08:35
Ein Fall für die Anrheiner 09:05
LindenstraBe 09:35 Kölner
Treff 11:00 west.art Talk 12:25
west.art Meisterwerke 12:30
Die Lebenslüge 14:00 Reiten im
Westen: Springreiten: GroBer
Preis der Bundesrepublik 16:00
Cosmo TV 16:30 tag7 17:00
GroBstadtrevier 17:45 Ein Fall
für die Anrheiner 18:15 Tiere
suchen ein Zuhause 19:10 Ak
tuelle Stunde 1 9:30 Westpol -
Politik in Nordrhein-Westfalen
20:00 Tagesschau 20:15 Wun-
derschön! Das Tessin - Traumen
am Lago Maggiore 21:45 Bun-
desliga am Sonntag 22:15 Zim-
merfrei! - Prominente suchen
ein Zuhause: Jürgen von der
Lippe 23:15 Dittsche - Das
wirklich wahre Leben 23:45
Zeiglers wunderbare Welt des
FuBballs
07:15 Man made marvels Asia
08:05 Extreme engineering
08:55 How it's made 09:45
Chasing classic cars 10:35 River
monsters 11:30 Danger hunters
12:25 Man, woman, wild 13:20
Ultimate survival 14:15 Mega
world 15:10 Salvage hunters
16:05 Dirty money 17:05 Chas
ing classic cars 18:05 American
chopper: Senior vs Junior 19:05
Mythbusters 20:00 Finding Big-
foot 21:00 Submarine patrol
22:00 Dual survival 23:00 River
monsters
National Geographic
07:00 Big, bigger, biggest 08:00
Megafactories 09:00 Earth
overhaul 10:00 Inside 11:00
Drugs Inc. 12:00 The indestruc-
tibles 13:00 Locked up abroad
14:00 The dog whisperer 17:00
Apocalypse: WWI118:00 Battle
at Kruger: Caught on safari
19:00 The indestructibles
20:00 Megafactories 21:00
Seconds from disaster 22:00
Witness 23:00 Apocalypse
07:20 Escape to Chimp Eden
07:50 Pandamonium 08:45 The
really wild show 09:40 Gorilla
school 10:05 Project puppy
10:35 Corwin's quest 11:30
Wild France 13:20 Wildlife SOS
14:15 Ned Bruha: skunk whis
perer 15:15 Wild animal or
phans 16:10 Venom hunter
with Donald Schultz 17:05 Big
five challenge 18:00 Beauty
the Geek Australia 19:00 Say
yes to the dress 20:00 The
Rachel Zoe project 21:00
Dresscue me 21:30 Sister
Wives 22:00 Mob wives 23:00
Confessions of an animal
hoarder
06:20 Roary de Racewagen
06:30 Dora the explorer 06:55
Mr Bean the animated series
07:05 Power Rangers - Samurai
07:25 Bakugan 07:50 Transfor
mers prime 08:15 Kung fu pan
da - Legends of Awesomeness
09:00 Nick Battle 09:20 T.U.F.F.
Puppy 09:35 Nick Battle 10:00
Spongebob Squarepants 10:10
Big time rush 10:40 Life with
boys 11:00 Wingin' it 11:30
Ned's Declassified 15:35 Winx
club 16:20 Ned's Declassified
17:10 Wingin' it 17:35 Big time
rush 18:25 Life with boys 18:50
iCarly 19:20 Victorious 19:45
Supah Ninjas 20:10 The troop
20:35 The penguins of Mada
gascar 21:00 Gigantic 21:20
True Jackson 21:45 Heartland
22:30 Degrassi: The next gene
ration 22:55 Big time rush
23:20 Mr. Meaty 23:45 iCarly
00:10 Gigantic
20:25 Ridiculousness 20:45 My
super sweet worldclass 21:10
When I was 17 22:00 Jersey
shore 22:45 Death valley 23:10
Crash canyon 23:35 Nitro cir-
06:25 Continent noir 06:55 Re
flets Sud 07:45 Le dessous des
cartes 08:00 Journal télévisé
Radio Canada 08:25 TV-
5Monde, le journal 08:40 Stars
parade 09:05 Flash 09:10 Gre
nadine et Mentalo 09:15 Le
quiz de Zack 09:20 Woofy
09:25 Raymond 09:40 Les Dal
ton 09:45 Geronimo Stilton
10:10 Le Marsupilami 10:30
Tactik 11:00 Flash 11:10 Le
code Chastenay 11:35 La vie en
vert 12:00 Flash 12:05 Jourde
rugby 12:50 Sur mesures 13:05
Epicerie fine 13:30 Journal télé
visé de la RTBF 14:00 Vivement
dimanche 15:00 Des camions
et des hommes 15:30 Flash
15:35 Nec plus ultra 16:00 TV-
5Monde, le journal 16:30
Acoustic 16:55 Flash 17:00
Kiosque 18:00 TV5Monde, le
journal 18:10 Internationales
19:00 J'aivu changer la Terre
19:55 Flash 20:00 Maghreb-
Orient-Express 20:30 Journal
de France 2 21:00 Séraphin, un
homme et son péché 23:10 TV-
SMonde, le journal 23:20 Jour
nal de la TSR 23:50 TVSMonde,
le journal Afrique 00:05 Gami-
08:30 Autosport 09:15 Alpine
skiën 10:30 Skispringen 11:00
Langlaufen 12:30 Alpineskiën
13:15 Biatlon 14:15 Skisprin
gen 16:00 Biatlon 16:45 Auto
sport 17:45 Wielrennen 19:00
Tennis: WTA 20:45 Atletiek
22:30 Tennis: WTA
07:00 World report 07:15 CNN
Marketplace Middle East 07:30
Talk Asia 08:00 World sport
08:30 MainSail 09:00 African
voices 09:30 The brief 10:00
World report 10:30 News spe
cial 11:00 CNN presents 12:00
World report 12:30 Inside the
Middle East 13:00 Fareed Zaka
ria GPS 14:00 State of the Un
ion with Candy Crowley 15:00
International desk 15:30 Inside
Africa 16:00 Global exchange
16:15 CNN marketplace Africa
16:30 Global exchange 16:45
CNN Marketplace Middle East
17:00 World sport 17:30 Living
golf 18:00 International desk
18:30 African voices 19:00 In
ternational desk 19:30 CNNGo
20:00 Fareed Zakaria GPS
21:00 World report 21:30
News special 22:00 MainSail
22:30 World sport 23:00
World report
07:20 Bibi Blocksberg 07:45
Bibi und Tina 08:10 Löwenzahn
08:35 Terra MaX 09:00 heute
09:02 sonntags 09:30 Evangeli-
scher Gottesdienst 10:15 blick-
09:40 Rate the video 10:40 My
super sweet worldclass 11:05
Move to the beat 12:151 Used
to be Fat 13:00 Extreme cribs
18:20 Teen mom 19:101 Used
to be Fat 20:00 Chelsea settles