PZC .nl/abonnee Unieke aanbieding bij verblijf Attractie- Vakantiepark Slagharen! vJ Home I Abonneevoordeel ABONNEE WÊÊÊ VOORDEEL 1 Speciaal Sneak Preview weekend van 30 maart tot en met 1 april! Het nieuwe seizoen wordt spectaculair gestart in Attractie- Vakantiepark Slagharen. Wanneer je blijft logeren met het speciale 'Sneak Preview' arrangement voor abonnees van de PZC ontdek je Slagharen van een hele andere kant. Voor het eerst in het bijna 50-jarig bestaan van Slagharen is er een mogelijkheid om live achter de schermen te kijken! Verblijf in Wigwam of Arizona tijdens het openingsweekend van 30 maart t/m 1 april. Op zaterdag en zondag kan je een kijkje Behind the Scenes nemen! En ontdek je de werkzaamheden van verschillende afdelingen, zoals de Technische Dienst, het Entertainment en de Horeca. Zaterdagavond ben je van harte uitgenodigd op het openingsfeest. Het feest begint met een drankje en dan ga je los op de dansvloer op de muziek van DJ Chris. Gedurende het weekend krijg je gratis toegang tot de bioscoop waar vanaf dit seizoen ook 's avonds films worden gedraaid. En het weekend sluit je rustig af, want bij dit arrangement is de Lazy Sunday inbegrepen. Je hoeft pas om 18.00 uur uitte checken! Ruim 35% korting Zo profiteren abonnees Abonnees betalen bij een verblijf in De Arizona slechts 229,-* i.p.v. 355,- (ruim 35% korting). En bij een verblijf in De Wigwam slechts 135,-* i.p.v. 240,- (ruim 43% korting) Inclusief: Gratis toegang Bioscoop Lazy Sunday Feest met welkomstdrankje Kijkje achter de schermen Reserveringskosten t.w.v. 19,50 exclusief gemeentelijke heffingen a 3,50 per nacht en bedlinnen a 6,25 per persoon. Voor meer informatie over het park: www.slagharen.com Boek snel want er zijn een bepaald aantal accommodaties beschikbaar. Telefonisch te reserveren: 0523-683000 onder vermelding van lezersaanbieding PZC. Wees er snel bij, want vol vol! Selectie uit Abonneevoordeel Kijk voor een compleet overzicht op www.pzc.nl/abonneevoordeel Greune Weide Recreatieparadijs De Belhamel Ruim 25% korting 50% korting ^Kijk ook eens in onze webwinkel www.webwinkel.pzc.nl f www.pzc.nl/abonnee Bezorgklachten doorgeven Abonnementwijzigingen doorgeven Informatie over abonnementsvormen PZC webwinkel Lijst met veel gestelde vragen Algemene voorwaarden PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. Op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. f Vakantieservice Wanneer u langer dan 6 dagen op vakantie gaat, kunt u gebruik maken van de vakantieservice. U kunt bijvoorbeeld de bezorging stop laten zetten of uw krant gratis bij buren/kennissen laten bezorgen. Wilt u 2 weken voor uw vakantie contact met ons opnemen? Ga naar www.pzc.nl/abonnee of bel 088 - 013 99 10 c Contact Heeft u een vraag over de bezorging van uw krant, uw abonnement of AbonneeVoordeel? Ga naar www.pzc.nl/abonnee 24 uur per dag, 7 dagen per week Bel met 088 - 013 99 10 Maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 08.00 tot 12.00 uur bezorgklachten vanaf 07.00 uur inspreken J

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 56