OF EUROPE Onvergetelijk Karinthië OS PZC WILD WONDERS OF EUROPE I WILD WONDERS OF EUROPE Deel 8 - Fotocollectie FZC Exclusief bij de PZC fotocollectie zaterdag 10 maart 2012 23 Prachtige bergen meren, een heerlijk klimaat en voordelig! Oostenrijk is dé vakantiebestemming bij uitstek voor stellen die houden van natuur en gezinnen die er lekker op uit willen trekken. Geniet van prachtige uitzichten over bergen en meren, mooie wandelingen, heerlijk eten en de leukste activiteiten in de gezonde buitenlucht. Bovendien verblijft u met een klein budget al in de mooiste accommodaties! Tip: ontdek de unieke regio Karinthië in het zonnige zuiden van de Alpen! Uniek Karinthië In Karinthië wordt de Oostenrijkse gemoedelijkheid gecombineerd met een vleugje van het zuiden, dankzij de nabijgelegen Adriatische Zee. Met meer dan 200 prachtige meren, het milde klimaat, de diverse landschappen, ruime keuze aan activiteiten en culturele uitstapjes is Karinthië een fantastische vakantiebestemming. 200 meren boordevol waterplezier Houdt u van zwemmen, duiken, zeilen, surfen, raften of kanoën? Of wilt u mooie wandelingen maken met adembenemende uitzichten over prachtige meren? In Karinthië bent u op de juiste plek! De mondaine Wörthersee, de turkooizen Faaker see, de mystieke MilstatterSee en de Klopeiner See bieden zowel kinderen als volwassenen volop vakantieplezier. Actief ontspannen De sportieve vakantieganger komt in Karinthië goed aan z'n trekken. Of u nu van een partijtje golf of een dagje fietsen houdt, een mountainbike- of paardrijtocht wilt maken, de mogelijkheden zijn grenzeloos. Voor de fanatieke wandelaar mag een tocht over de 3798 meter hoge Grossglockner, de hoogste berg van Oostenrijk, niet ontbreken. Culinair genieten In Karinthië wordt veel gewerkt met echte streekproducten. Laat u op culinair gebied verwennen en geniet in een gemoedelijke Stube van de lekkerste Kasnudeln, proefin een wijnhuisje overheerlijke hamspek of probeer eens de traditionele Reinling, een met kaneel en rozijnen gevulde tulband van gistdeeg. pzc.nl/webwinkel categorie reizen (autovakanties) Speciale lezersaanbieding 7 nachten voor de prijs van 5! NaturparkSchluga Seecamping, reisnr. atez72-ii 3-kamerstacaravan Seecamping, 7 nachten van 399 voor 279- Schluga Camping Hermagor, reisnr. atez72-io 3-kamerstacarvan Hermagor, 7 nachten van 399 voor 279* Appartementen De Luxe Schluga, reisnr. atez72-12 7 nachten van 595 voor 399* 'Genoemde prijzen zijn vanafprijzen voor de periode juni t/m september. Inbegrepen bij appartementen: bedlinnen, handdoeken en huishoudlln'nen (op aanvraag) Niet inbegrepen: verplichte eindschoonmaak (ca. 40), toeristen belasting (ca. 1,95 p.p.p.n., vanaf 16 jaar) en voor campinggasten: dekbed overtrek, kussen en bedlinnen, huishoudlinnen en handdoeken, Schluga Camping Welt U heeft drie keuzes bij Schluga Camping Welt. Wilt u verblijven in een oase van rust? Dan bent u in Naturpark Schluga Seecamping op de juiste plek. Of bent u op zoek naar een gezellige familiecamping? Op Schluga Camping Hermagor, bekend om het goede animatieteam, verblijft u bij de Presegger See! Wilt u meer luxe? Boek dan het appartement De Luxe Schluga. Informatie en reserveren: Ga voor boeking of meer informatie naar de webwinkel of bel naar 0900-8482 (0,15 p.m.). Vermeld bij boeking het reisnummer. FZC REIZEN Ongezien, onverwacht en onvergetelijk! Deel 8 - Fotocollectie Vanaf vandaag verkrijgbaar bij de losse verkooppunten* voor slechts 2,95 Knip de onderstaande bon uit, ga naar een verkooppunt bij u in de buurt en haal deel 8 voor maar 2,95 in huis. De dvd's zijn niet verkrijgbaar bij supermarktketens m.u.v, ClOOO, Plus en Spar. ->4 yg Na meer dan 1100 dagen in het veld en met een archief van H bijna 200.000 adembenemende beelden en uren aan hoge kwaliteit videobeelden is Wild Wonders nu de meest actuele üg en samenhangende visuele documentatie van de natuur in Europa. Uit de totale collectie van 200.000 foto's die voor het project Wild Wonders of Europe zijn gemaakt, zijn 384 topfoto's geselecteerd. In een slideshow worden deze beelden in hoge resolutie getoond. OF EUROPE roTOcouff^ Tegen inlevering van deze originele bon ontvangt u DVD Wild Wonders Of Europe Deel 8 voor 2,95. Dvd deel 8 is verkrijgbaar vanaf vandaag (zaterdag 10 maart). op=op www.pzc.nl/dvd PETERCAIRNS FLlS ^bridget wijnberg hoogtepunten ven Fur0DBSB na,uur"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 55