VAN TURKIJE (Torendon www.corendon.nl VOORDELIG GENIETEN VAN DE MOOISTE RONDREIS NERGENS VOORDELIGER 8 of 9 daagse rondreis Istanbul Cappadocië "pp'r.sSif* 023-751 05 06 8 dagen al vanaf V-;': Logies b Ontbijt Uw van-dag-tot-dag programma in het kort: wordt u naar uw hotel gebracht. Dag 2 dinsdag: Vandaag gaat u de excursie 'highlights Istanbul' doen (incl. lunch) Wij nemen u mee naar de bekendste beziens waardigheden b mooiste monumenten. Dag 3 woensdag: Na een goed continentaal ontbijt zult u door het Pontus gebergte reizen naar Ankara. In het Grote Museum van Ankara zult u cultuur van de oude bescha vingen ervaren en natuurlijk bezoeken we ook het mausoleum van Atatürk. Dag 4 donderdag: Vandaag gaan we na het ontbijt naar het wonderschone Cappadocië. Cappadocië is ontstaan door de erosie van vulkaanuitbarstingen, die miljoenen jaren geleden plaatsvonden. Dag 5 vrijdag: Vandaag kunt u wederom genieten van een intensieve dagexcursie naar het sprookjesachtige tufsteenland schap. We "beginnen de excursie met een bezoek aan de onderaardse stad. Daarna bezoeken we 'Góreme'. Dag 6 zaterdag: Wij zullen het indrukwek kende tufsteenlandschap vandaag verlaten. We vertrekken richting Istanbul. Dag 7 zondag: U heeft vandaag de gelegen heid om te genieten van uw vrije dag of u kunt mee met de door ons geselecteerde dag excursie. Dag 8: maandag: Helaas is uw reis ten einde en brengen wij u per transferbus weer naar de luchthaven van Istanbul voor uw I terugvlucht. Kijk voor het uitgebreide programma op www.corendon.nl Rondreis is inclusief: Retourvlucht naar Istanbul vanaf Amsterdam of Eindhoven Vervoer tijdens de rondreis Comfortabele bus met airco Professionele Nederlands sprekende gids Alle overnachtingen Dag 3,4 en 5 inclusief ontbijt diner Dag 2. 6.7 en 8 incl. ontbijt Dag 1 zondag/maandag: U vliegt naar Istanbul Met een comfortabele transferbus Vertrekdata 2&9aprii 16&23apnl 7.14.21 j .4.1118 j 3,10.17 |l.8&29okt.i 8 dagen 9 dagen Tijdens deze waanzinnige rondreis bezoekt u Istanbul, hoofdstad Ankara en Cappadocië. Op het programma staan vele bezienswaardigheden waaronder; Topkapi Paleis, Blauwe Moskee, Hippodroom plein, hoofdstad Ankara (inclusief mausoleum van Ataturk), Göreme (UNESCO- Werelderfgoedlijst), ondergrondse stad Kaymakli, de rode vallei, Cappadocië. Let op: Als u op zondag aankomt begint de rondreis op dinsdag u heeft dus 1 dag extra vrij te besteden in Istanbul. De prijzen zijn exclusief: Excursiepakket t.w.v. €139 p.p. (Optioneel en te voldoen bij aankomst). U krijgt hiervoor de entrees, lunches op dag 2,3,4.5 en de fooien voor het personeel in hotels en restaurants. Druk- en zetfouten voorbehouden. www.goturkey.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 54