meningen 115 James Cameron duikt naar grote diepten IVHSSIN6S BêSTOÏÏKï- Riviercruises NEDERLAND DUITSLAND 'ST* Cor de Jonge BOEK ONLINE of bel 0900-9697 zaterdag 10 maart 2012 het waterschap, die de hele dag in een auto rondrijden, sieren, wan neer ze per man een halve dag per wek wat vuil opruimen. Je wordt er net ziek van en het aanzicht van ons eiland zou er van opknappen. C. Verhage Noordhoek 7, Aagtekerke SchoorstenenWieken! Wij kregen nog hartelijke steun van de bevolking van Riethoven toen wij in 1972 - midden in het dorp - voor ons huis een grote windmolen plaatsten. Die molen was een van de eerste experimen ten van de ecologische proefboer- derij De Kleine Aarde die in '73 in Boxtel kwam. Natuurlijk: je was toen nog een 'geitenwollensok' en met carnaval waren we het win nende thema! Ons pleidooi van die jaren heeft aantoonbaar gehol pen de neuzen in dit land in de goede windrichting te krijgen! OK, die molens van nu worden groot en flink hoog, want anders lukt het niet. Maar wat is er mis met het idee van de gemeente Sluis om ze bij industrieparken te plaatsen? Niks toch! Vroeger waren we blij met rokende schoorstenen, wie weet worden we in deze crisis blij met steeds meer draaiende wie ken. Je ziet dan meteen waar nog gewerkt wordt. Sietz Leeflang Dorpsstraat 99, Breskens Westkapelle De Westkapelse zedenzaak leek een nieuw zedenschandaal te wor den. Toch lijkt het mee te vallen. Twee aangiftes zijn minder dan de ophef hierover. Voor alle duidelijk heid je blijft van kinderen af Dat er gezwegen wordt begrijp ik wel enigszins, enige terughouding is bij de meeste mensen, ondanks de sek suele revolutie nog steeds aanwe zig. Om dan bij de rechtelijke macht uitgebreid te moeten verha len hoe je ontwikkeling op dit ge bied verliep, en dat de verdachte daar een rol in speelde, wel heel moeilijk, zeker met al die ophef hierover. Een gevolg van een en an der is ook dat de omgang met kin deren een beladen onderwerp wordt. Velen die met kinderen be roepshalve, of als vrijwilliger, om gaan moeten steeds meer op van al les letten, spontaan een aai of troostend gebaar is er eigenlijk niet meer bij. De daders zijn de hoofd schuldigen, maar iets minder op hef en afwachten wat er werkelijk is gebeurd, is nodig. N. van de Wekken Middenstraat 1, Kats Gulden Lekker terrasje pakken met een tap je van knap 5 gulden, pakje sigaret ten voor 15 gulden, maandelijkse huur van 1300 gulden, ff je auto tanken voor een kleine 180 gulden, en een zorgverzekering van 400 gulden per maand dat is helemaal geweldig. PW studies die uitwij zen dat de gulden de redding brengt, kunnen gedrukt worden op wc papier die men op het Bin nenhof dankbaar kan gebruiken, want alleen van het idee kan je al buikloop krijgen. Wel staat vast dat het leven in 10 jaar duur is ge worden maar dat komt omdat mens en staat leefde van geleend geld en dat is er nu niet meer. Het gaat weer beter worden maar niet met de gulden als redmiddel Abko Paauwe s-h-Hendrikskinderenstraat 63, Goes WASHINGTON - Filmregisseur Ja mes Cameron probeert in de ko mende weken te duiken naar de diepste plaats op aarde, dieper dan een mens ooit solo is gegaan. Hij wil opnames en soorten meene men uit de Marianentrog in de Stil le Oceaan, die 11 kilometer diep is. Cameron gaat daarvoor aan boord van een duikboot die net zo futu ristisch is als zijn films, aldus orga nisator National Geographic giste ren. Cameron regisseerde eerder de films Avatar, Abyss en Titanic. Tijdens testduiken bij Pa- poea-Nieuw-Guinea is de 57-jarige Canadees al tot 8,2 kilometer diep te gegaan. Dat is een record voor een solomissie, aldus National Geographic. Cameron erkende dat hij wat zorgen heeft over de mis sie. De regisseur wordt de eerste mens in 50 jaar die de Marianentrog be zoekt. In i960 waren er twee man nen aan boord van de duikboot Trieste van de Amerikaanse mari ne. Zij waren 20 minuten op de bo dem. De mannen konden echter weinig zien van de omgeving om dat veel zand was opgedwarreld door hun harde landing. 8-daagse riviercruises per gemoderniseerd MS Allegro* INCLUSIEF 7 nachten cruise alle maaltijden aan boord KRAS.NL reisleiding I/* lx live muziek NOORDELIJKE PROVINCIËN v.a. 549 Vertrek: 12/5, 7/7 28/7 alle data gegarandeerd vertrek Dag 1: inscheping in Amsterdam. Op naar Lemmer. Dag 2-3: gezellig Sneek met de Waterpoort en de Friese hoofdstad Leeuwarden. Dag 4-5: op naar Harlingen en vakantie-eiland Texel. Dag 6: na een kort bezoek aan Medemblik naar Enkhuizen. Dag 7-8: via Hoorn en Volendam weer naar Amsterdam. Zie www.kras.nl/32653 DUITSE RIJN MOEZEL v.a. 649 Vertrek: 26/5 en 23/6 gegarandeerd vertrek, 18/8,8/9 Dag 1: busreis naar Keulen, inscheping, middag vrije besteding. Dag 2: op naar Koblenz, waar de Rijn en Moezel samenkomen. Dag 3-4: via het beroemde wijnstadje Zeil naar Bemkastel. Dag 5-6: de stad Traben Trarbach en sfeervol Cochem. Dag 7: hele middag tijd voor het schilderachtige Andernach. Dag 8: ontscheping in Keulen, busreis terug naar Nederland. Zie www.kras.nl/32664 RIJN tot aan de MAIN v.a. 649 Vertrek: 16/6 gegarandeerd vertrek, 1/9, 29/9 Dag 1: busreis naar Keulen, inscheping, middag vrije besteding. Dag 2: op naar Koblenz, waar de Rijn en Moezel samenkomen Dag 3-4: het gezellige Rüdesheim en charmant Mainz. Dag 5-6: wijnstad Boppard en schilderachtig Andernach Dag 7-8: via Bonn weer naar Keulen. Ontscheping in Keulen. busreis terug naar Nederland. Zie www.kras.nl/32662 Prijzen zijn per persoon tenzij anders vermeld. Prijzen zijn exclusief reserveringskosten en Calamiieitenfonds.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 15