Colofon Rijk Grisel 9 (Tl0nseniiflq.nl donderdag 8 maart 2012 familieberichten 133 umfëum Hartelijk dank voor alle gelukwensen, bloemen en kado's, die we mochten ontvangen bij ons 60-jarige bruiloft. Het was voor ons en onze kinderen een fijne dag. J. Otte S.P. Otte-Minnaard 's-Gravenpolder üysrJailsn Als ik de dingen niet meer weet. Als ik de dingen niet meer ken. Alles wat ik weet meteen vergeet, zodat ik onherkenbaar ben. Begin dan een heel oud lied, dan fluit ik mee en aarzel niet. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, moeten we nu afscheid nemen van mijn lieve en vrolijke man, onze vader, opa en schoonvader. Zijn liefde, humor en zorgzaamheid laten een warme herinnering achter. Thommy Roovers in de leeftijd van 83 jaar. "Ik heb genoten van het leven. Miep Roovers - de Preter Petra en Maringe Marcel Paul, Camille, Cézan Antoinette en Max, Evy, Malou, Jem Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Kranesteyn woning 1) Hof ter Veste, voor de goede en liefdevolle verzorging. 6 maart 2012 Fazantenhof75, 4332 XT Middelburg De uitvaartplechtigheid zal worden gehouden op zaterdag 10 maart om 12:15 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Voorafgaand aan de plechtigheid is er nog van 12:00 tot 12:10 uur gelegenheid om afscheid van Thommy te nemen in de aula van het crematorium. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met verdriet, maar vooral met vele mooie herinneringen, neem ik afscheid van mijn fijne en altijd opgewekte zwager Thommy Roovers Ik wens Miep, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte voor de tijd die komen gaat. Mies Hoekstra - de Preter Middelburg, 6 maart 2012 Met grote moed en kracht aanvaard wat onafwendbaar was Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze broer en zwager Tiel, 1 oktober 1946 t Oost-Souburg, 6 maart 2012 Martha Grisel-Zijlstra Dicky en Mart van der Hoven-Grisel Nellie en Joop Janssen-Grisel Lina en Ries van Oort-Zijlstra Johanna en Nico van de Wetering-Zijlstra Gerrit en Paulette Zijlstra-Koster Zaanstraat 46 4388 TD Oost-Souburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 13 maart om 13.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. In plaats van bloemen liever een gift voor het K.W.F. hiervoor staan collectebussen bij het condoleanceregister. Diinkb^ruiita Komen we ooit weer samen, en zien we elkaar weer? We danken je voor alles wat je ons gaf, voor alles wat je ons zal blijven geven. Want het is door die kleine dingen, dat je altijd in ons hart zal blijven leven. Mei droefheid in het hart, maar ook met dankbaarheid voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat, na een kortstondig ziekbed, van ons is heengegaan onze lieve vader en opa Pieter Wissel Piet in de leeftijd van 88 jaar. Nel Zaman-Wissel Frans Zaman in herinnering Danielle Marcella Henk Wissel Zaamslag, 7 maart 2012 Zorgcentrum "De Molenhof', kamer 216 Correspondentieadres: Gerard van der Nissestraat 37 4543 AD Zaamslag Onze dank gaat uit naar Huisarts Dr. P.J.M. de Keyser, het personeel van ziekenhuis ZorgSaam, afdeling Cl. en de medewerkers van "De Molenhof' voor alle goede zorgen. Het afscheid van Piet. gevolgd door de crematie, zal in besloten kring plaatsvinden. Het instrument waar hij zo trots op was Toch nog onverwachts overleden onze enige geliefde broer, zwager en oom Piet Wissel We zullen hem de komende tijd erg gaan missen. We wensen Nelleke, Henk, Marcella en Danielle veel sterkte. Zaamslag: Koos Wissel en Ko Verstraten Hoek: Martha Wissel en Daan Donze Zaamslag: Karin Wissel Zaamslag: Nelly Wissel en Piet de Jonge Goes: Tanny Wissel en Pierre Lamain Axel: Henny Wissel en Dingeman de Koning neven en nichten Zaamslag, 7 maart 2012 Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, schoonvader en opa Jozias Pieter de Jonge betuigen wij u onze welgemeende dank. Ondanks het gemis heeft uw medeleven zowel persoonlijk als schriftelijk ons erg goed gedaan. Jenny de Jonge-Verhoek Kinderen en kleinkinderen Oosterland, maart 2012 Hartverwarmend waren de vele reacties die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn vrouw, moeder, schoonmoeder, stiefmoeder en oma Trudy van der Zande Alle blijken van medeleven waren overweldigend. Mede daardoor is het voor ons onmogelijk om u allen persoonlijk te bedanken. Het was een grote steun voor ons. Wil van der Zande, Ellis, kinderen en kleinkinderen Stavenisse. maart 2012 "(Riffle berichten Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Met medeleven hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mevrouw M. Steelink-Dijkstra Wij wensen haar partner, kinderen en verdere familie veel kracht om dit verlies te dragen. Namens Juvent Hein Abbing Raad van Bestuur Leen Verkerk kwam tot en met afgelopen najaar nog regelmatig voor een partijtje schaak naar de club. Hij was jarenlang onze voorzitter en is mede daarom ook erelid. Nog onverwacht snel kwam het bericht van zijn overlijden. We zullen hem missen en wensen zijn familie veel sterkte toe. Bestuur van de Goese Schaakvereniging Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail 1 pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet 1 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 49