Zonder de koestering van het publiek ben je nergens 2 luit donderdag 8 maart 2012 selectie Pip Utton De Britse acteur Pip Utton kruipt in deze Engelstalige voor stelling in de huid van Winston Churchill. Het is 1955, Churchill is 80 jaar en maakt zich op voor zijn afscheidsdiner. Hij kijkt te rug op zijn leven. Donderdag 8 maart, Ledeltheater, Oostburg, 20.15 uur. Pasion de Buena Vista Pasión de Buena Vista is een Cu baans muziek- en dansspekta- kel. Hete ritmes, exotische dans en melodieën brengen de toe schouwers naar het zwoele nachtleven van Cuba. Met zes dansers, twee zangers, tien mu zikanten en talloze kostuums. Vrijdag 9 maart, De Mythe, Goes, 20.00 uur. Di-rect Onder de titel Time Will Heal Our Senses is rockband Di-rect bezig met een theatertour. Cen traal staat het jongste, gelijkna mige album van de groep. In het theater krijgen de nieuwe nummers een extra dimensie. Vrijdag 9 maart, Stadsschouwburg, Middelburg, 20.00 uur. COLOFON UitGids: elke donderdag als bijlage bij de PZC. Informatie over voorstellingen, restau rants, exposities, winkels, evenementen en films. U kunt ons informeren: E-mail: redsec@pzc.nl Website: www.pzc.nl/uit - op de si te is een formulier beschikbaar, waar u alle gegevens over voorstel ling of evenement kunt invullen. PZC-redactiesecretariaat, Postbus 91, 4330 AB Middelburg. Telefoon: 0118 434010 Redactie: Jan van Damme: 0118 434014, j.vandamme@pzc.nl Rolf Bosboom: 0118 434006, r.bosboom@pzc.nl Advertenties: Verkoopteam Zeeland: 0118 434070, teamzeeland@pzc.nl door Jan Vriend Zeventig is een leeftijd met een kroontje, vindt ze. Eén dag is te kort om zo'n mijlpaal te vieren. Daarom doet Liesbeth List dat met een concertreeks, waarin ze terug blikt op die zeventig jaar. Met haar publiek als verjaarsvisite. „Om te vieren dat we er nog zijn en dat ik nog mag zingen." Het is echter te vens haar afscheidstournee. Zon dag treedt ze op in de Stads schouwburg in Middelburg Terug naar haar zeventigste verjaar dag. Thuis, in Amsterdam, staat het vol met bloemen. Boeketten van fans, van Mies Bouwman, van Paul de Leeuw en van Albert Ver- linde. In zijn rol van theaterprodu cent was het Verlinde die de jarige verleidde om het podium op te gaan voor de reeks jubileumconcer ten. „Hij regelt alles, ik hoef geluk kig alleen maar te zingen. Zo wordt het voor mij een feestje. Het feestje met een geweldige band en de mooiste liedjes uit mijn leven." Hier haar leven in het kort, ver pakt in verjaarsdagstermen: Cadeaus „Het mooiste cadeau in mijn leven is mijn dochter Elisah. Ik was 41 jaar toen ze ter wereld kwam. Nie mand dacht dat ik ooit nog moe der wou worden. Het is toch een wonder als je op die leeftijd nog een gezond kind mag krijgen? Om dat mijn eigen moeder voor de dood koos toen ik nog klein was, is de band met mijn dochter extra sterk. Inmiddels ben ik zelfs oma van een kleindochter. Lila heet ze. Het meisje is nog maar anderhalf, maar heeft de uitstraling van een schoonheidskoningin." Slagroom óp de taart „Dat was de liefde. Altijd geweest." Waarbij ze haar man, voormalig restauranteigenaar Rob Braaksma als haar 'grootste liefde ooit' be stempelt. „We zijn al ruim dertig jaar samen. Hij is me in de schoot podium DONDERDAG 8 MAART Goes Blind Date (theaterconcert). 't Beest, 20.30 uur Heinkenszand Katinka Polderman (cabaret). De Stenge, 20.00 uur Oostburg Pip Utton in de (Engelstalige) voorstel ling 'Churchill'. Ledeltheater, 20.15 uur. Terneuzen Theater Zeelandia met King sweet King, of de Zoete inval (première) Scheldetheater, 20.00 uur VRIJDAG 9 MAART Axel Toneel 't Spektakel: De simpele slager. De Halle, 20.00 uur Goes Voorronde Monologenwedstrijd. Podium 't Beest, 19.30 uur. Pasión de Buena Vista (Cubaans). De Mythe, 20.00 uur Optreden coverband C.I.A. geworpen. Het gebeurde in de tijd dat ik met Cees Nooteboom veel bij hem kwam eten. Het restau rant van Rob was zó populair dat je er een maand van tevoren moest reserveren. Tout Amster dam zat er, dus wij ook. Toen het voorbij was tussen Cees en mij, Café Baarends, 21.00 uur Zuid-Bevelandse formatie Tape-lt pre senteert haar lp/cd 'All Shades Of Grey'. De Vrijbuiter, 22.00 uur Middelburg Di-Rect, theaterconcert. Stadsschouwburg, 20.00 uur Optreden Attacca Ensemble. Zeeuwse Concertzaal, 20.00 uur Avonduren met Idiot Wind en The Po- Ie Siblings uit Zweden, Ko d'Ooooooor, L Noordstr 43, 20.00uur De Hobbyisten en RoseMotion samen in Move The Furniture. De Spot, 21.00 uur (zaal open) Nieuw- en Sint Joosland Tom de Ket met 'Fame Over'. De Wegwijzer, 20.30 uur Serooskerke (W) Theater Zeelandia: King sweet King. De Zandput, 20.00 uur. Terneuzen Jörgen Raymann met 'Frede'. Scheldetheater 20.00 uur Eerste Free-Day Night Showcase, met het rock-'n-rolltrio Birth of Joy. verklaarde Rob mij de liefde. Hij vertelde me dat hij al vanaf zijn veertiende naar me verlangde. Ik was verbijsterd. Maar ook genoeg De Pit, 21.00 uur Vlissingen Gospelkoor Sound of Hope. Ter Reede, 19.30 uur Reggae Night met Five 4 Vibes, De Piek, 21.30 uur ZATERDAG 10 MAART Axel Toneel 't Spektakel: De simpele slager. De Halle, 20.00 uur Dreischor Voorspeelmiddag Crescendo door CresKids. Dorpshuis, 15.00 uur Goes Jörgen Raymann met 'Frede' (reprise). De Mythe, 20.00 uur. Chr. Oratorium Vereniging Goes, con cert 'Nederland ontmoet Hongarije'. Gebouw 'De Hoogte', 20.00 uur Concert gitaarvirtuoos Julian Sas. 't Beest, 20.30 uur Kapelle Dubbelconcert Ons Genoegen uit Ka pelle en Concordia uit Tholen. De Vroone, 19.30 uur. Middelburg Middelburgs Theater speelt twee Car- ver-producties 'Fred' en 'De Verbouwing', Minitheater, 20.30 uur 'Buigen voor Oranje', theatervoorstel ling van Nel Kars. 't Spiegeltheater, 20.00 uur Nieuw- en Sint Joosland Singer-songwriter Martyn Joseph. De Wegwijzer, 20.30 uur Oostburg Symfonisch orkest Apollo, Sluis met 'British Music I Presume'. Ledeltheater, 20.15 uur Oost-Souburg Concert Sarah McQuaid. Uitverkocht. Razzmatazz, 21.00 uur Oud-Vossemeer Joris Linssen Caramba met 'Vuur', De Vossenkuil, 20.15 uur Ouwerkerk Muziekuitvoering van Nieuw-Leven. Dorpshuis, 19.30 uur Rilland Micheline Van Hautem Erwin Van Liesbeth List (70): „Dat ik steeds in het middelpunt mag staan, is een voorrecht." foto Marco de Swart

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 18