20 i familieberichten maandag 5 maart 2012 Hlenseniinq.nl 'En zie, Ik ben met u en Ik zal u behoeden overal waar gij gaat. Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en met bewondering hoe hij met zijn ziek-zijn is omgegaan, geven wij u kennis dat rustig is ingeslapen mijn lieve man, zorgzame vader en fijne, sterke opa Willem Joziasse Wim geboren overleden 24 maart 1941 3 maart 2012 Koudekerke Wij zijn hem dankbaar voor wie hij voor ons is geweest. Koudekerke Nel Joziasse - Jasperse Koudekerke Janny en Peter van Sluys - Joziasse Martijn Geldermalsen Yolanda en Peter de Vlugt - Joziasse Luuk Elske Koudekerke Sjacco en Ellen Joziasse - Boogaard Bram Niek Erwin Vlissingen Diana Joziasse en Stefan Pruimboom Gijs de Walestraat 42 4371 CD Koudekerke Wim is thuis. De herdenkingsdienst is donderdag 8 maart om 13.00 uur in de Michaëlskerk te Koudekerke, Dorpsplein 1. Aansluitend aan de dienst begeleiden we Wim naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats in Koudekerke. Na afloop hiervan is er gelegenheid te condoleren in de Klimop, Kerkstraat 2 te Koudekerke. Indien u Wim gekend heeft en u zich bij ons betrokken voelt, bent u van harte welkom tijdens de herdenkingsdienst. 'Bij God ben ik geborgenmet heel mijn ziel. Hij is mijn licht, mijn heil' (naar Psalm 27) Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar voor de vele jaren van goede samenwerking, met bewondering hoe hij met zijn ziekte is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn broer, zwager en onze oom Wim Joziasse Wij zullen zijn inzet, nauwgezetheid en humor niet vergeten. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Nel, de kinderen en kleinkinderen. Dat zij troosten kracht mogen ontvangen om dit zware verlies te dragen. Koudekerke: David Joziasse Nel Joziasse - Wisse Wormerveer: Janetta en Arjen Daan en Maarten Limuru, Kenia: Neleen en Willem Floor, Linde en Lieven Koudekerke: Sjaak en Geraldine Dion en Romy Amsterdam: Petra en Rob Lisarose, Morris, Pepijn en Vince Koudekerke, 3 maart 2012 Heden is onze penningmeeester Wim Joziasse overleden. Jarenlang actief als diaken, ouderling en gewaardeerd tenor van de cantorij. Wij gedenken hem, zijn vrouw Nel en (klein)kinderen in onze gebeden. College van kerkrentmeesters en cantorij, PKN-gemeente Koudekerke Met ontroering hebben we kennis genomen van het overlijden van ons koorlid Wim Joziasse We zullen zijn inbreng en betrokkenheid met het koor zeker missen. We wensen zijn vrouw Nel en verdere familie veel sterkte bij dit verlies. Bestuur, dirigente en leden van het Zeeuws Byzantijns Koor Srétenje Verslagen staan wij stil bij het overlijden van onze oud-directeur en medeoprichter van Intratuin Koudekerke Wim Joziasse Wim blijft in onze herinnering als een hardwerkend, oprecht en eerlijk man. Hij heeft zich vanaf de start van het bedrijf, onder de oorspronklijke naam Kwekerij Moesbosch, tot aan zijn pensionering met volle overgave ingezet voor het bedrijf. Je kon altijd op hem rekenen, niets was hem teveel. Wij wensen Nel, kinderen en kleinkinderen en naaste familieleden veel sterkte en kracht toe met het verwerken van dit grote verlies. Koudekerke, 3 maart 2012 Medewerkers en oud-medewerkers INTRATUIN KOUDEKERKE In verband met de begrafenis van Wim Joziasse op donderdag 8 maart a.s. is ons tuincentrum INTRATUIN KOUDEKERKE Galgeweg 5 te Koudekerke gesloten van 12.00 tot 17.00 uur Met droefheid geven wij kennis dat, na een kort ziekbed, uit onze familiekring is weggenomen mijn geliefde schoonzoon, onze zwager en oom Wim Joziasse echtgenoot van Nel Jasperse in de leeftijd van 70 jaar A. Jasperse in herinnering J. Jasperse - Simonse Kees Jasperse in herinnering Nellie Jasperse - Labruyère Jo Maljaars - Jasperse Bram Maljaars Ko Jasperse in herinnering Rina Jasperse - van de Putte Wim Louwerse Piet Jasperse in herinnering Ineke Jasperse - van der Linde David Jasperse Joke Dorst Neven en nichten Zierikzee, 3 maart 2012 Zierikzee G rijps kerke Oostkapelle Vlissingen Kerkwerve Oosterland Veilig in Jezus' armen, veilig aan Jezus' hart; Daar in zijn teer erbarmen, daar rust mijn ziel van smart. Bedroefd om zijn heengaan geven wij u kennis dat door de Heere is Thuisgehaald onze geliefde broer, zwager en oom Cornelis Lorier Kees in de leeftijd van 69 jaar. MiddelburgJ. Lorier Veere N. Geelhoed - Lorier C.A. Geelhoed Brielle G. Lorier J. Gloudi Neven en nichten Wij bedanken de medewerkers van Arduin, locatie Klein Vlaanderen, voor hun grote betrokkenheid en liefdevolle verzorging van Kees. 3 maart 2012 Klein Vlaanderen 37b 4331 RE Middelburg Correspondentieadres J. Lorier EG. Alemanstraat 12 4336 BL Middelburg Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.v. woensdag 7 maart om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Afscheid nemen is met zachte vingers wat voorbij is dicht doen. In goede gedachten blijft de herinnering. Truus, Rinie, Izaak, Apolonia, Tom, Henk - Jan, Joep en Personeel Herengracht Begane grond. Slaap zacht mijn prinsje slaap zacht De vogeltjes houden de wacht Alles rondom is verstomd Zelfs nog geen mugje dat bromt Luna het zilveren licht Schijnt op je zonnegezicht Na na na na na na na Slaap zacht onze lieve Teun slaap zacht Lieve kusjes van je papa en mama Tot in dromenlandje lieve schat Teun Marsé V Geliefd zoontje van trotse ouders Niek Marsé en Melanie Verstelle Onze lieve Teun is geboren op 25 februari 2012 met een lengte van 43 cm en een gewicht van 2064 gram. Helaas hébben we onze Teunemans op 1 maart 2012 moeten laten gaan. Ondanks alle pijn zijn we trotse ouders van onze knappe vent. Hij zal altijd bij ons zijn. We nemen afscheid van Teun in de aula van het cremato rium te Temeuzen, Bellamystraat 28, op woensdag 7 maart om 14:30 uur. Daarna zullen we Teun begeleiden naar de begraafplaats naast het crematorium. Na de begrafenis kunt u persoonlijk condoleren in boven genoemde aula. Wanneer u geen kaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 40