zeeland15 9.055 euro pzcf™3™ Politie vindt kwekerij bij zoektocht straatroof 0% rente Rentevrije weken maandag 5 maart 2012 Op de Senior Kamerveiling tijdens de Dijkwerkersdag werd er voor 9.055 euro aan goederen geveild. Dat geld gaat allemaal naar de het museum Het Polderhuis in West- kapelle. De heiploeg geeft tijdens de Dijkwerkersdag in Westkapellle een demonstratie. foto Lex de Meester mm&ssmmsmtmma MIDDELBURG Kinderboerderij houdt konijnendag Kinderboerderij De Klepperhoeve viert woensdag 7 maart haar konij nendag. „Tijdens deze gehele dag staan onze konijnen eens in het zonnetje", aldus de kinderboerde rij. Volgens De Klepperhoeve is er van alles te doen rond het thema konijnen. „We gaan een konijn knutselen, of een speeltje voor een eigen konijn maken." Ook kunnen bezoekers een konijn knuffelen en is er informatie over deze dieren. WESTKAPELLE Lezing over opstand van Molukkers In het Polderhuis wordt donderdag 8 en vrijdag 9 maart, steeds om 19.30 uur, een lezing gegeven over de opstand van de Molukkers in het kamp te Westkapelle. De lezing gaat over de opstand in het kamp in het kader van het schietincident in het jaar 1956. De lezing wordt ge geven door Hans Sakkers (auteur Ambonezenkamp Westkapelle 1956-1957). Entree gratis, opgeven 0118-570700. COLIJNSPLAAT Zeelandbrug weer nachtje dicht De Zeelandbrug is de komende nacht afgesloten voor het wegver keer. De stremming begint om midder nacht en duurt tot 05.00 uur. De brug is dicht wegens onder houdswerkzaamheden. Er moeten lampen worden verwis seld, er worden reflectoren aange bracht en de weg wordt schoonge maakt. MEEST CELEZEN 1. Politie krijgt in Westkapelle geen poot aan de grond 2. Plan kazerne Vlissingen ingediend UIT Concerten, optredens, voorstellin gen: ga voor een overzicht naar www.pzc.nl/uit STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl Zet uw foto in een album op www.pzc.nl/foto GOES - Een 25-jarige Goesenaar is zaterdagavond het slachtoffer ge worden van een straatroof op het Geldeloozepad bij het Schenge in Goes, aldus de politie. De man liep die avond in de rich ting van het clubgebouw van de jeugdsoos toen hij werd bedreigd door een gemaskerde man die geld van hem eiste. Het slachtoffer gaf hem geld waarna de straatrover zich uit de voeten maakte. De gealarmeerde politie zocht ver volgens met een flink aantal man schappen die omgeving af. Ook werd een hondengeleider ingezet. Volgens de politie is het nog niet gelukt de straatrover te achterha len. Wel wordt gehoopt dat getui gen iets hebben gezien. Die zoekactie leverde wel iets an ders op. Tijdens de speurtocht naar de verdachte van een straatroof ont dekte de politie een hennepkweke rij in een schuur in de Frans Etzel- laan. De hondengeleider zocht met zijn surveillancehond naar de ver dachte van de roof toen de hond in de buurt van een schuur de geur van de kwekerij opving. Op dat mo ment zag die geleider dat een man die schuur verliet. Hij ging op on derzoek uit en ontdekte in die schuur een kwekerij met 25 plan ten. Er is ter plekke een 41-jarige Goesenaar aangehouden. bij financiering van uw nieuwe auto of occasion Opel 5+5 Deal: 5 jaar 0% financiering 5 jaar gratis onderhoud Chevrolet High five: 0% financiering extra inruilbonustot 2.500,- Occasions: 0% financiering op alle G2 o> CHEVROLET Let op! Geld lenen kost geld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 35