Col Of 0 i\ami|jeberichteR Boukje Lodder - Zeilstra De Uitvaart Informatie Hulplijn E/oor betaalbare 9 IDensenlinq.nl zaterdag 3 maart 2012 familieberichten 141 Grool is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Met dankbaarheid omdat we hem zolang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat hij nog zoveel voor ons betekende, geven wij u kennis dat plotseling is overleden onze goede en zorgzame vader, opa en overopa Kees Rooze sinds 14 november 2000 weduwnaar van Janna Baaijens in de leeftijd van 93 jaar. Lewedorp: Jaap en Willy Jeanine en Martin Raoul Daniëlle Saskia en Jaco Mika Lewedorp: Jos enAns Goes: Annie t en Bram Monique en Edwin Julia Sophie Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van 'Allévovoor de jarenlange goede verzorging. Lewedorp, 1 maart 2012 Correspondentieadres: Veersemeerstraat 24 4456 AZ Lewedorp Zondag 4 maart is er van 16.00 tot 16.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst wordt gehouden maandag 5 maart om 11.00 uur in de Protestantse kerk te Lewedorp, Zand- kreekstraat 31, waarna aansluitend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Op 1 maart overleed op 93-jarige leeftijd onze broer en zwager Cornelis Rooze Brekens: M. van den Dries-Rooze Kapelle: N. Oreel-Rooze P. Oreel Door de enorme belangstelling is het voor ons onmogelijk om een ieder persoonlijk te bedanken na het overlijden van Betty Augustijn De vele kaarten, brieven, e-mails, telefoontjes en bloemen bij de kist hebben ons gesteund. Het heeft ons goed gedaan te merken dat Betty niet alleen voor ons, maar ook voor jullie veel heeft betekend. Dank jullie wel. Ko Augustijn en familie Kortgene, februari 2012 Dankbetuiging Hartverwarmend waren de vele reacties die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze vader, opa en mijn dierbare vriend Aad van den Berg uw blijken van medeleven waren overweldigend en' daardoor voor ons onmogelijk om u allen persoonlijk te bedanken, het was een grote steun voor ons. Tosca, kinderen en kleinkinderen. Bergen op Zoom, maart 2012 Vanwege de enorme belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve echtgenoot Henk Dickhoff is het ons helaas niet mogelijk u persoonlijk te bedanken. Het is voor ons een grote steun zoveel warme reacties te hebben mogen ontvangen in de vorm van de vele bezoekjes tijdens zijn ziekte, uw aanwezigheid bij zijn afscheid, woorden van troost, bloemen, brieven en telefoontjes. Hieruit blijkt wat voor een warm hart u hem toedroeg. Op deze wijze willen wij u hiervoor heel hartelijk bedanken. Coby Sandra en Theo, Michael, Ricardo Miranda en Peter, Bas Broers en zussen Renesse, maart 2012 r De vele blijken van hartelijk medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Adriaan Geldof Adrie zijn ons tot veel steun en troost geweest. Hiervoor willen wij u allen hartelijk bedanken. Ina Geldof-Viergever Peteren Serge Geldof Niels en Rianne Geldof Trudy, Hans en S/efseBlokpoel Voor alle blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde oom Jacob Jan Cornelis van der Have betuigen wij u onze hartelijke dank. T.E. van der Have V.M. Rijks A. A. van der Have Yerseke, maart 2012 Hartverwarmend waren de vele vormen van meeleven, die wij kregen na het overlijden van onze lieve, vrolijke, energieke mama en oma Dank jullie wel, het deed en doet ons heel veel goed. Trix Lodder en Ludo Chabot Johan Lodder en Dianne Ridderhof Hendrien Lodder Kapelle, februari 2012 Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen wil ik u bedanken voor uw hartelijk medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Abraham Jacobus de Pagter J.P. de Pagter-Blok Krabbendijke, maart 2012 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt missen moet. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Elizabeth Janna de Puijt-Oostdijk. Kinderen en klein- en achterkleinkinderen. Sluis, maart 2012 Hartelijk dank voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Rinus van Steenbergen Het is fijn om te weten dat hij bij zovelen geliefd was. Guus en Marian Charley en Cobie Lian en Bert Kleinkinderen Uitvaartverzorging Janneke den Besten Ditsyden Besten Dag nacht bereikbaar Londensekaai"9, Middelburg Tel: 0118 - 62 33 59 Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging/U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden info@scu.nu scu www.scu.nu 5-216815 www.uitvaart.vg De beste service van Nederland. - k Bezoek onze bekroonde webs

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 89