"Luctor et Emergo" Op 29 februari 2012 is overleden onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader A. Ch. H. van den Driest Bram Weduwnaar sinds 22 februari 1984 van U. M. van den Driest-Pattenier In de leeftijd van 98 jaar. Medeoprichter Van den Driest Tweewielers Bernadiene en Danny Frits en Dorothy Donald Kevin Caroliene en Karl-Heinz Maurits Jan en Neeltje Hendrik Fredrik Janine Correspondentieadres: Wolfertlaan 14,4351 RM Veere Gelegenheid om afscheid te nemen van onze vader en opa op zondag 4 maart van 16.00 tot 17.00 uur in Zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh aan de Sandenburghlaan 2, kamer 008 te Veere. De uitvaartplechtigheid zal gehouden worden op dinsdag 6 maart om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Waarna de begrafenis in besloten kring zal plaatsvinden. Na de plechtigheid bent u welkom in de condoleanceruimte van de begraafplaats waar u de familie na de begrafenis kan condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. In verband met dé begrafenis van de heer A.Ch.H. van den Driest op dinsdag 6 maart a.s. is PROFILE-VAN DEN DRIEST Zusterstraat 24 te Middelburg de hele dag gesloten. 'ipcw/te- Jarenlang gevochten, nooit geklaagd, altijd positief, voor iedereen klaargestaan; nu nooit meer pijn. Connie Verdonk - Mulder *13 juni 1965 +2 maart 2012 Mijn lieve vrouw en onze geweldige lieve moeder Jan Verdonk Yvette en Roel Jeroen en Henrieke Marije en Hein Rex, Bo, Bikkel *<!f Heinkenszandseweg 48, 4451 NX Heinkenszand Wil je thuis langskomen, bel dan even. We nemen van Connie afscheid op woensdag 7 maart om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zien we elkaar vanaf 14.15 uur in uitvaart centrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Kom zoals je bent, zoals Connie je kent. Connie kent heel veel mensen. Mochten wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen wilt u dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. En nu, wat verwacht ik, Heere? Mijn hoop, die is op U! Ps. 39 vs 8 Bedroefd delen wij U mede, dat de Heere, na een moeizame levensavond, tot Zich heeft genomen onze (schoon)moeder, (overgroot)oma en zus Tanneke Donze sinds 18-2-1966 weduwe van Krijn den Deurwaarder 25-12-1923 Zaamslag t 1-3-2012 Wij zijn dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben. Terneuzen: Simon en Betsy den Deurwaarder-van de Vrede Winanda en Rinco - Annika, Charlotte, Anne-Ruth Ronald en Cindy - Noa, Ilja, V Martin en Elsbeth - Nanne, Yorrit Terneuzen: Kees en Adrie den Deurwaarder-de Kraker Rianda en Pieter - Damian Annemiek en Marco - Eva, Tom, Joost Kapelle: Krijn en Tonja den Deurwaarder-Felius Marco Denise en Joeri Zaamslag: D. de Putter-Donze Zorgcentrum "De Molenhof" Zaamslag, Afd. "De Hoge Heule" Correspondentieadres: Galvanistraat 4 4532 KL Terneuzen De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. dinsdag 6 maart om 14.00 uur in de Chr. Geref. Kerk, Axelsestraat 9 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te. condoleren in "De Wingerd". Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van de "De Molenhof" voor de liefdevolle zorg en aandacht. Geen bloemen. De Here is mijn herder. Psalm 23 vers 1 Dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend en vol fijne herinneringen aan haar. geven wij u kennis dat in alle rust is overleden onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Durfje Cornelia Wondergem Cor - Kruiningen Yerseke 23 november 1921 29 februari 2012 Waarde: Adri Lagendijk, in liefdewlle herinnering Rina Lagendijk-Comelisse Gorinchem: Dennes en Marieke Noa, Milan, Senna, Luca Waarde: Leontine en Peter Sara, Daniël Wilhelminadorp: Ria Zoeteweij-Lagendijk Joop Zoeteweij Kapelle: Sjaak en Franciska Rick Goes: René en Annemieke Fleur, Tim Correspondentieadres: Fam. Zoeteweij-Lagendijk Lindenberghstraat 20, 4475 AS Wilhelminadorp Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van 'Moerzicht' te Yerseke voor de liefdevolle verzorging. Onze moeder, oma en overoma is op haar eigen kamer, nummer 1020, in 'Moerzicht'. Er is daar gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zaterdag 3 maart van 17.00 tot 18.00 uur. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op dinsdag 6 maart om 11.00 in de Nederlandse Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal om ongeveer 12.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw, Hansweert- sestraatweg 1 te Kruiningen gelegenheid tot condoleren. Ik ben moe van deze lange reis al wat ik vraag is een rustige slaap en dromen van hen die ik liefheb Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn dochter, onze zus en schoonzus Connie Verdonk - Mulder Lewedorp: J. Mulder (in herinnering) C. Mulder-Wiskerke Ritthem: Bas (in herinnering) en Thea Mulder Arnemuiden: Jopie en Adri de Nooijer Lewedorp: Hans en Jenny Mulder Meliskerke: Klazien en Piet Francke Goes: Ria Mulder (in herinnering) Kapelle: Kees en Lian Mulder Kapelle: Jan en Carla Mulder Vlissingen: Jacolien Mulder V f Na een oneerlijke strijd hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve schoondochter, schoonzus en tante Connie Wij wensen Jan, Yvette en Roel, Jeroen en Henrieke, Marije en Hein veel sterkte toe. Pa Verdonk Ma Huige Nellie en Ko Niels en Anouk, Quinn Dennis en Luscha Petra en Piet Anouk en Johan Evi en Fabian Huib en Annet Justin Karin en Rob Kim en Lorenzo Romy Lianka en Michel Naomi Rowdy Arno en JannekeS? Charlene Voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart Dag lieve tante Connie Centine en Rudy, Luna, Roos, Thijmen - Diane en Edwin, Peter (in herinnering), Delano, Yara - Jacobi en Wout - Leinko en Jolien - Arjan en Carolien, Rosanne, Arend-Jan, Julia - Jacco en Gerdien, M'bali - Rianne en Peter, Rhodé, Daniël, Juda - Björn en Mariska, Noëlle, Justin - Michel en Dave - Walter en Evelien, - Daniëlle en Danny - Sabine - Bart - Anne-Wil en Ruben - Erik-Jan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 88