fp X-fï'ra lui ÏÏgilfa üya/laslsrj Gerdina Catharina Krijna Buitendijk - Dekker ITlGns0nlinq.nl zaterdag 3 maart 2012 familieberichten 139 *'y< «-ft'j-zm Wé - Wft, Mede door uw belangstelling, giften en kaarten is de viering van mijn 90e verjaardag een voor mij onvergetelijke dag geworden. Hartelijk dank, Corrie Jongepier-de Groot J.A. v.d. Perrestraat 53,4336 XX Middelburg Lieve Ko, Na een ernstige ziekte is van ons heengegaan onze geliefde en zeer gewaardeerde broer en zwager Ko Krijger Ook bij dit het grote verdriet bedanken we Ko voor alle vriendschap en gezelligheid. Je blijft in onze gedachten. We wensen de kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Bergen op Zoom: Rinus Krijger in herinnering Coby Krijger-Hollestelle Arnemuiden: Nel Westerweele-Krijger Wim Westerweele Lieve Ko Gevoelens niet in woorden te duiden. We wensen jullie kinderen en kleinkinderen alle kracht en liefde om dit verlies te kunnen dragen. Alle liefs. Middelburg: Corinne, Lidewij en Luitgard Serooskerke: Klaas Jan en Marijn Deze week kregen wij het droeve bericht van het overlijden van Ko Krijger Vanaf de start van de Trekkertrek waren Ko en Wilma enthousiaste supporters en medewerkers. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Bestuur en vrijwilligers St. Trekkertrek 's-Heer Abtskerke Verdrietig zijn wij dat, zo kort na het overlijden van Wilma, Ko Krijger de (schoon)vader van onze vrienden Bastiaan en Annemarie is overleden. Wij willen hen en de verdere familie veel sterkte wensen met dit grote verlies. Hans, Bas, Harold Karen, Peter Linda, John Lotte Bedroefd delen wij u mee dat de Heere heeft weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Dien de Bruijn-Vogel in de leeftijd van 82 jaar. F.S. Beekman-Vogel D. Vogel-Bolle Neven en nichten Middelburg, 1 maart 2012 Na een leven van eenvoud en liefde is van ons heengegaan onze altijd hartelijke schoonzus en tante Dien de Bruijn-Vogel Simon en Annie Willie Ko en Nely Johan Neven en nichten Vanmorgen Gevoel van oud en versleten toch maar goed ontbeten broodje, appeltje, eitje nog alles op een rijtje nog lang niet helemaal "op genieten gaan, volop, van de gewone dingen van vandaag, O, wat leef ik toch nog graag Na een zorgzaam en betrokken leven is onverwacht van ons heengegaan onze lieve moeder en oma weduwe vort Marinus Buitendijk In de leeftijd van 85 jaor. Kloetinge: Willem en Anja Marien, Jos en Annemiek Goes'- Ad Mark 's-Heer Hendrikskinderen: Piet en Anja 1 maart 2012 Correspondentieadres: Kon. Wilhelminastraat 2 4481 AA Kloetinge Onze moeder en oma is opgebaard in het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar dinsdag 6 maart van 19.00 tot 19.30 uur. be rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden woensdag 7 maart om 14.15 uur in de aula van het rouwcentrum, waarna om ongeveer 15.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats naast het rouwcentrum. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren irt genoemd rouwcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van Ko Krijger Zo kort na het verlies van onze nicht Wilma Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. 's-Heer Abtskerke: Jan Markusse tin herinnering) Truus Markusse-Mol Nisse: Willy en Rinus Cora John en Lotte 's-Heer Abtskerke: Leo en Elian Manon Jorden 's-Heer Abtskerke: Betsie en Johan Jasper Evy 's-Heer Abtskerke: Chris en Joan Rik Tess 1 maart 2012 Met diepe verslagenheid hebben wij het droevige bericht ontvangen van het overlijden op 1 maart 2012 van onze medewerker en collega Ko Krijger Ko is slechts 59 jaar geworden. Ko is op 1 februari 1981 in dienst getreden van de raffinaderij als Inspector. Middels meerdere carrière stappen in zijn lange loopbaan bij ZR was Ko sedert mei 2005 werkzaam als Mechanical Project Engineer in de Engineering afdeling. Ko was een zeer gewaardeerde, fijrie en gedreven collega - een doorzetter - die met grote kennis van zaken fungeerde als vraagbaak en zijn kennis graag deelde met zijn collega's én de spil was in het Engineering Department. Geen moeite was Ko teveel en met veel toewijding heeft hij zijn werk altijd op uitstekende wijze uitgevoerd. Onze gedachten zijn bij zijn kinderen en kleinkinderen die, na het overlijden vorig jaar september van hun moeder en oma, nu ook hun vader en opa zijn verloren. Wij wensen hen en verdere familie heel veel sterkte toe bij de verwerking van dit grote en onbegrijpbare verlies. Directie en medewerkers ZEELAND Refinery N.V. Vlissingen-Oost We zijn diep getroffen door het overlijden van onze collega Ko Krijger We verliezen in Ko een zeer gewaardeerde, vakbekwame en enthousiaste collega die zijn werk als mechanical project engineer met veel plezier, betrokkenheid en toe wijding uitvoerde en die altijd bereid was iedereen met raad en daad terzijde te staan. Ko nam door zijn humor, vriendschap, collegialiteit, directheid, eerlijkheid en sociale betrokkenheid een bijzondere plaats in binnen onze afdeling. We zijn dan ook verdrietig en verslagen dat we Ko voor altijd zullen moeten missen. Onze gedachten van medeleven gaan uit naar zijn kinderen, kleinkinderen en naaste familieleden. Collega's afdeling Engineering Zeeland Refinery N.V. Met diepe droefheid delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze innig geliefde en betrokken vader, opa en overgrootvader Pieter Cijsouw sinds 22 april 1999 weduwnaar van Lourina Huibregtse in de leeftijd van 91 jaar. Biggekerke: Henk en Joke Cijsouw-Wouters Lydia en Maarten Joost, An Neelke en Jacobus Rachel Joanne en Marcel Boaz Merel en Sjako 1 maart 2012 d' Arke 1 4361 AW Westkapelle Correspondentieadres: H. Cijsouw Noordweg 4 4373 SM Bi< De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. dinsdag 6 maart om 15.00 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Geen bloemen Tot onze droefheid is rustig ingeslapen mijn lieve broer, zwager en onze oom Piet Cijsouw Wij wensen Henk, Joke en kinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Jaap en Mien Cijsouw neven en nichten De Heer is mijn Herder Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze Buurman Huib Oostdijk Wij wensen de familie veel sterkte toe Corrie Sent-Pasman Kees en Paula Ko en Jannette Leo en Ria en kinderen Krabbendijke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 87