Hollywoodse poeha met Hollandse tint PZC kijktip Geen show, maar een dansbattle kijken luisteren Myrthe Mylius Yolanda Foster-Hadid Conchita Leeflang Piinses Inqt zondag, 20.00 uur zaterdag 3 maart 2012 Myrthe Mylius is gescheiden van haar man Ryan en moet nu in Los Angeles een nieuw leven zien op te bouwen. Ze probeert haar oude werk als fotografe en model weer op te pak ken en zet heel voorzichtig haar eerste schreden op het datingpad. Wat pak je dit seizoen anders aan? „Het was heel erg vreemd mezelf terug te zien op televisie. Ik dacht altijd dat ik char mant bewoog, maar ik ben er achter geko men dat ik de coördinatie van een goudvis heb. Ik had me heilig voorgenomen daar in het nieuwe seizoen een beetje op te letten, helaas met weinig effect. Nou ja, what you see is what you get!" Welke in Amerika als vreemd beschouwde Ne derlandse gewoonte kun je maar niet afleren? „Op verjaardagen ga ik nog steeds rustig de kamer rond om iedere aanwezige te felicite ren. Dat vinden Amerikanen erg vreemd. Helaas vergeet ik dat elke keer weer en word bij die gelegenheden dan ook vaak uitgelachen." Zou je hier nog kunnen aarden? „Dat zou ik absoluut kunnen, ja. Sterker nog, soms wil ik wel even wegrennen van al die Amerikaanse poeha. Gelukkig heb ik sinds kort in Nederland ook een fotostudio waar ik veel ben." Wat zou je absoluut mee willen nemen, als je terug zou komen naar Nederland? „De zon, de supermarkten en uiteraard de ruime parkeerplekken. In de Nederlandse parkeervakken krijg ik nog geen Mini ge propt. Al kan dat natuurlijk ook aan mijn rijstijl liggen." De een smult, de ander gruwt van hun extravagante divagedrag. Hoe dan ook, de realityserie Nederlandse Hollywoodvrouwen is terug voor een tweede ronde, door Rivka Croenier Yolanda Foster-Hadid is druk met de voorbereiding van haar huwelijk op een prachtig landgoed met de schatrijke pro ducer David Foster. Op de gastenlijst: Oprah, Heidi Klum en Barbra Streisand. Michael Bublè, Andrea Bocelli en Donna Summer verzorgen het entertainment. Nieuw gezicht in de serie. Flamboyante Surinaamse werd zestien jaar geleden mo del in LA en bleef daar. Ze volgt acteerles, is druk bezig met goede doelen en een kinderkledinglijn. Eva Longoria en Elton John zijn haar beste vrienden en ze komt op feestjes en etentjes die er toe doen. Waarom doe je mee? „Ik vind het geweldig om mensen een kijkje in mijn wereld te geven en dat ze er niet naar hoeven te raden hoe ik hier leef Ik zit al jaren in de wereld van het entertainment, ik werk er keihard voor en dat mag natuur lijk best gezien worden. Verder is het leuk dat ik wat kleur in de serie breng." Welke in Amerika als vreemd beschouwde Nederlandse gewoonte kun je maar niet afle ren? „Ik kom altijd precies op tijd bij een af spraak of zelfs een paar minuten te vroeg. Dat is erg on-Amerikaans." Denk je datje nog zou kunnen aarden in Ne derland? „Dat zou moeilijk worden, denk ik. De mo gelijkheden in Los Angeles zijn eindeloos. Ik heb wel goede ideeën om een zaak te be ginnen in Nederland. Dus als ik veel geld kan verdienen en een goede school voor mijn dochter kan vinden, zou ik het wel drie tot vier jaar uithouden. Langer niet denk ik." Wat zou je absoluut mee willen nemen als je weer naar Nederland zou komen? „Het weer natuurlijk. Maar dat kan helaas niet, dus dan maar de I-N-Out Burger, een ontzettend populaire fastfoodketen in Cali- fornië." foto Nick van Ormondt Welke in Amerika als vreemd beschouwde Ne derlandsegewoonte kun je maar niet afleren? „Ik ben ontzettend rechtdoorzee. Amerika nen doen altijd alsof alles geweldig is en ze van iedereen houden. Mijn vrienden hier moesten in het begin wennen aan die eer lijkheid, maar mijn aanstaande vindt het ui termate verfrissend." Wat zou je absoluut mee willen nemen, als je terug zou komen? „De snelheid waarmee je dingen kunt rege len. Als ik vandaag een tapijt bestel, heb ik het morgen in huis. In Nederland moet je zes weken wachten. Ik ben bezig met mijn moeders appartement in Nederland en raak zo gefrustreerd door dat slome gedoe. Ik ben gewend om altijd duizend mijl per uur te gaan. Aan de andere kant heeft het Hol landse tempo ook wel iets. Als ik hier ben, komt er vaak een soort kalmte over me." Merkje iets van jaloezie op je luxeleventje? „Ik krijg zo veel geweldige reacties op Face- book. Op de minder plezierige let ik niet." CJ Wat pak je dit seizoen anders aan? „Ik vind het moeilijk naar mezelf te kijken op tv. Zo ben ik helemaal niet, dacht ik toen ik het terugzag. Ik schrok ook van mijn stem. Dit seizoen ben ik gelukkig meer me zelf. Mijn karakter wordt uitgediept en je ziet veel meer van wat mij bezighoudt." Zou je hier nog kunnen aarden? „Ja hoor. Ik zou hier zo weer in kunnen stappen. Ik ben helemaal niet Amerikaans geworden en voel me nog op en top Neder landse." Wat zou je absoluut mee willen nemen, als je terug zou komen? „Mijn zoon, honden én het klimaat. Het Ne derlandse weer heb ik nog geen seconde ge mist." Merkje iets van jaloezie op je Amerikaanse luxeleventje? „Nee hoor, daar is ook geen enkele reden toe. Mijn leven gaat, net als dat van ieder een, over bergen en door dalen. Uiteindelijk ben ik ook een gewone single mother." Nederlandse Hollywoodvrouwen. Vanaf ko mende dinsdag op Net 5, 21.30 uur. Reageren? redactie.media@wegener.nl Wat pak je dit seizoen anders aan? „Niets. Het was een grote beslissing mee te doen, omdat je veel van je privacy inlevert. Maar ik ben het eerste seizoen gewoon door gewandeld en dat doe ik nu weer. Ik wil jon ge Nederlandse mensen inspireren met mijn 'alles-is-mogelijkmentaliteit'." Prinses Inge zoekt een nieuwe invulling van haar leven nu zoon Bandar volwas seri is. Ze stort zich op haar eigen web- boutique - tegelijk met het tweede sei zoen van Nederlandse Hollywoodvrouwen gelanceerd - en zamelt op allerlei manie ren geld in voor goede doelen. foto's Nadia Pandolfo

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 57