tjÊahmn m-m mmÊm U weet wel waarom: v Meer dan 27 jaar ervaring in lezersreizen v Specialist in treinreizen Gezellig op reis met andere lezers v Geen low-cost luchtvaartmaatschappijen Comfortabele hotels en touringcars v Ervaren Nederlandse reisbegeleiding Hoogwaardige persoonlijke service Veilig, verzorgd en vertrouwd op reis met uw krant! HU w# PZC Op reis met uw krant Glacier- Bernina Express 20.05-27.05 03.06-10.06 21.07- 28.07 20.08-27.08 02.09 09.09 Droomreis door de Zwitserse Alpen Beleef met uw krant en Mondial Tours de schoonheid van het Zwit serse berglandschap tijdens deze bijzondere lezersreis! De legen darische Glacier Express, de bekendste van de Zwitserse treinen, is een mythe in de moderne spoorweggeschiedenis. Deze nostalgi sche trein brengt u in 4 uur via een schitterende route van Chur naar Brig. De rit voert langs ijle bergtoppen, weelderige alpenweiden en een overdadige kleurenpracht. De Bernina Express is op haar beurt ook een hoogtepunt voor de ware treinliefhebber. 8 daagse bus-treinreis Route Bonaparte Panoramisch Zwitserland 16.06-24.06 15.09 - 23.09 13.05-19.05 01.07-07.07 12.08-18.08 MSerKJI:'Vr? 1 15.05 20.05 1 05.08 10.08 1 15.10-20.10 mn' 1 22.10-27.10 Treinnostalgie in de Zwitserse en Franse Alpen Een adembenemende en nostalgische bus-treinreis door de Zwitserse en Franse Alpen. Via het merenlandschap in de Zwitserse bergen reist u via de Route Napoleon en de adembenemende Gor ges du Verdon naar de olijfgaarden en lavendelvelden van de Cöte d'Azur. De veelzijdigheid van de Zwitserse en Franse Alpen met hun talrijke geografische en klimatologische contrasten is uniek. U kunt genieten van de nostalgische Mont Blanc Express en onthaasten in de Provence met de Train des Pignes. 9 daagse bus- treinreis Cornwall en Zuid-Engeland 17.06-24.06 Een landstreek vol mythes en legenden met een soms ruige, schitterende natuur Cornwall, gelegen in het uiterste zuidwesten van Groot-Brittannië, is de meest geliefde vakantieregio van het land. Net als Wales en Schotland heeft ook Cornwall een bevolking trots op hun afkomst en taal, noem hen dus geen Engelsen, maar Cornish, die Cornisch spreken. Een ruig land, met sompige moerassen, steile kliffen, hoge hagen, zeelui en geliefde toeristische badplaatsen zoals St. Ives en Newquay. 8 daagse busreis pzc.nl/webwinkel categorie reizen rondreizen Bus- trein rondreis door Zwitserland voor liefhebbers van Treinen, Chocolade en Kaas De adembenemende schoonheid van het berglandschap lokt sinds mensenheugenis talloze bezoekers naar het westen van Zwitser land. Omringd door ongenaakbare toppen storten watervallen zich daar bruisend in de diepte, terwijl het zonlicht schittert op de steile hellingen. In de schaduw van de kloven heeft de natuur een fragiel evenwicht gevonden en verscholen tussen bossen en rotsen gaan romantische bergdorpen schuil. 7 daagse bus- treinreis Sardinië Parel in de Middellandse Zee Paradijselijk, dat is misschien nog de beste omschrijving voor het noordelijk deel van het eiland Sardinië. Grillige, soms bizar gevorm de bergen waarvan de scherpe kammen tegen het zonlicht afsteken, vormen het achtergronddecor van baaien met witte stranden, door weer en wind uitgeholde rotsen en het smaragdgroene water van de Middellandse Zee. "Barbagia" is de benaming van het ruige bin nenland met zijn bergen, kloven en grotten waarin de Sardijnen in vroeger tijden bij invasies hun toevlucht zochten. 10 daagse bus- bootreis Kunst, cultuur en 'La dolce vita' Bezoek deze veelzijdige mediterrane metropool, gebouwd op zeven heuvels en rijk aan 3000 jaar geschiedenis. U zult ogen en oren te kort komen in deze imposante Italiaanse hoofdstad. Waar Rome ooit de hoofdstad van het grote Romeinse Rijk was, ontmoet u die grote glorie bij o.a. het Forum Romanum en het Colosseum, het wereld beroemde amfitheater. Daarnaast herbergt Rome vele schatten en heeft zij het unicum van een staat binnen een stad te herbergen. 6 daagse vliegreis Ja, ik ga graag op reis met mijn krant! Stuur mij geheel vrijblijvend het informatiepakket van de volgende reis/reizen (max 3) O Houdt mij op de hoogte middels uw nieuwsbrief Mondial Tours Lezersreizen Postbus 500 7500 AM Enschede Tel. 053-484 25 26 Lezersreizen@mondial-tours.nl mondial-tours.nl Stuur deze bon naar: Lezersreizen, Postbus 500,7500 AM Enschede Mondial Tours

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 56