Voorkom bliksem inslagschade! FZC Grand Prix lentezon in Spanje WEBWINKEL zaterdag 3 maart 2012 23 8-Daags Formule 1 arrangement aan de Costa Brava, inclusief huurauto De Grand Prix van Spanje staat voor spektakel. U kunt er bij zijn! Beleef 3 dagen spannende F1 races op het circuit van Cataluya en proef de sfeer van dit bijzondere evenement. U verblijft in een heerlijk resort met groot zwembad, direct aan de boulevard van de kleine maar gezellige badplaats Santa Susana. Geniet hier van de Spaanse lentezon of pak de auto voor een cultureel uitstapje naar het nabij gelegen Barcelona. Vertrek op 8 mei. Boek snel, want op=op! Het F1 arrangement is inclusief: Retourvlucht Amsterdam - Gerona met Transavia (Economy X Class) Luchthavenbelasting en brandstofheffing 50,- p.p.) 7 etmalen Avis autohuur cat. B (Seat Ibiza 1.5) 7 overnachtingen in Aqua hotel Aquamarina 7 x ontbijtbuffet 2 x dinner buffet in restaurant 'Mare Nostrum' Glas verfrissende Sangria bij aankomst 3-daags toegangsticket voor het Circuit de Catalunya Het ticket iso.a. inclusief: Toegang op 11,12 13 mei 2012, ongenummerde stoelen in Zuid West Gedurende 3 dagen vrije toegang tot alle openbare ruimtes die via de asfaltpaden bereikbaar zijn. Op 11 mei mogelijkheid om gratis een bezoek te brengen aan de pit stop om daar de monteurs en coureurs aan het werk te zien gratis toegang tot Grandstand. Engelssprekende assistentie voor F1 vragen Formule 1 Goody bag Prijs is per persoon per arrangement, op basis van 2 pers. per kamer. Prijs is geldig indien u boekt voor 31 maart en is exclusief: calamiteitenfonds 2,50 per boeking), reserveringskosten (€29,50 per boeking) en eventuele klassentoeslag indien de X-klasse vol is. Op=op! Aqua Hotel AquaMarina Dit mooie complex ligt direct aan de boulevard en tegenover het strand van Santa Susana. Deze kleine badplaats heeft een gezellig centrum met leuke winkels en sfeervolle restaurants en bars, en loopt over in het bekendere Malgrat de Mar. Het hotel beschikt over een groot zwembad met terras, verschillende bars en restaurants, tal van sportfaciliteiten en entertainment. De kamers zijn voorzien van satelliet tv, airco, badkamer met bad en balkon of terras Meer informatie en boeken Voor meer informatie gaat u naar de webwinkel. Om te boeken belt u met Arke tel. 0900-8847 (0,15 pm), of gaat u naar een Arke winkel in de buurt o.v.v. Wegener Formule 1 aanbieding. Op deze reis zijn de ANVR en SGR voorwaarden van toepassing. Voorkom schade aan apparatuur zoals een televisie, video, dvd stereo, computer, monitor, printer, fax, wasmachine of droger. Plug de ICIDU bliksemstop in een geaard stopcontact en al uw waardevolle elektronische apparaten op dezelfde groep binnen 10 meter zijn beschermd tegen de gevolgen blikseminslag, maar ook tegen stroomnetvervuiling veroorzaakt door uw energieleverancier. De ICIDU Bliksemstop kan minimaal 10 zware spanningspieken aan, en is voorzien van een handig blauw controle lampje. Brandt het lampje, dan is de werking gegarandeerd. Geadviseerd wordt om de bliksemstop aan te sluiten op een geaard stopcontact. Mocht er geen geaard stopcontact aanwezig zijn, dan absorbeert de bliksemstop de spanningspiek en zet deze om in warmte zonder schade aan te richten aan apparatuur. Dus optimale bescherming nu van €-3%9ETvoor 19,99 Deze aanbiedingjs te bestellen via de webwinkel van uw dagblad of af te halen bij een vestiging San onderstaande partners op vertoon van deze advertentie. Com DYNABYTE www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (zonvakanties) pzc.nl/webwinkel categorie diversen slechts 699,- p.p. 8 mei 2012 Prijs: Vertrek:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 55