üi/srlaiiai) 34 I familieberichten vrijdag 2 maart 2012 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee, dat na een moeitevolle levens avond door de Heere van ons is weggenomen, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Dina de Bruijn-Vogel echtgenote van Cornelis de Bruijn in de leeftijd van 82 jaar. Middelburg: C. de Bruijn Vrouwenpolder: Sjaak en Lilian de Bruijn-Adriaanse Remy Nina Middelburg: Rianne en Frans van der Maas-de Bruijn Sarah Roel Inge Job Middelburg, 1 maart 2012 Walcherseweg 184,4334 NB Middelburg Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum "Eben-Haëzer voor de bijzonder liefdevolle verzorging. Onze vrouw, moeder en oma is opgebaard in de "Ter Hoogekerk" aan de Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen D.V. zaterdag 3 maart van 16.00 uur tot 16.30 uur. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden D.V. maandag 5 maart om 11.00 uur in voornoemde kerk. Aansluitend zal om ongeveer 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Meliskerke. Na afloop van de begrafenis is er ook gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in dè "Ter Hoogekerk". Geen bloemen. Leidt vriendelijk Licht, mij als een trouwe wacht. Leidt Gij mij voort, ik ben ver van huis en donker is de nacht. Leidt Gij mij voort. Intens verdrietig geef i^ hierbij kennis van het overlijden van mijn dierbare zuster en onze geliefde tante Mary Anthoinette Eman in de leeftijd van ruim 88 jaar. En in de Hemel zijn wij veilig te samen met allen die ons zijn voorgegaan. E.E. Eman Neven en nichten 29 februari 2012 Pr. Beatrixstraat 18 4455 AS Nieuwdorp De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Verdrietig delen wij u mede dat van ons is heengegaan in de leeftijd van 88 jaar, onze zus, schoonzus en tante Maatje Fleurbaaij-Oostdijk weduwe van Joh. Fleurbaaij Namens de familie Oostdijk Heden bereikte ons het droevige bericht van het plotselinge overlijden van de heer A.P. Hogesteeger De heer Hogesteeger heeft zich, helaas maar voor korte tijd, ingezet als vertegenwoordiger van de cliënten in de cliëntenraad van Zorgcentrum Randhof. We wensen zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies.. Medewerkers, bewoners, vrijwilligers Zorgcentrum Randhof Cliëntenraad Zorgcentrum Randhof. Zorggroep Ter Weel namens de Raad van Toezicht Dhr. J.G de Looff, voorzitter namens het Managementteam Mw. drs. J.A Traas, bestuurder Het was een strijdbaar leven, rf" voor vrouw en kind'ren alles gegeven. r Nu weg uit dit aards bestaan, eeuwig dank wat je voor ons hebt gedaan. Na jaren met grote zorgen heeft ook onze lieve vader, schoonvader en opa dé strijd niet kunnen winnen. Ko Krijger. Sinds 29 september 2011 weduwnaar van Wilma Krijger-Markusse Borssele, 's-Heer Abtskerke, 22 november 1952 1 maart 2012 's-Heer Abtskerke: Marina en Christian Mol-Krijger Ko Jan Elise Nieuwdorp: Corine en Renaldo Rijk-Krijger 's-Heer Abtskerke: Bastiaah en Annemarie Krijger-Vermue Anouk Lotte Poelweg 2 4444 AE 's-Heer Abtskerke Ko is thuis. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar maandag 5, maart, van 19.00 tot 21.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden op dinsdag 6 maart om 13.30 uur in de Protestantse kerk te 's-Heer Abtskerke, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Sinoutskerke. Na de begrafenis is er in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrieven ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Zo kort na het verlies van Wilma zijn wij erg verdrietig na het overlijden van onze buurman en vriend Ko Krijger Altijd met raad en daad paraat en geen moeite teveel. Het is nauwelijks te bevatten dat zoveel verdriet zo kort achter elkaar te verwerken is. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen alle kracht en steun toe om hier mee om te kunnen gaan. Lau, Jenny, Suzan, Janneke, Ton, Ronnie, Jan, Corrie, Jos, Ria, Gerard, Toke, Francois, Else, Jan Pieter, Gerrie, Rijk, Cathalien, Jan, Edith, Jaap, Agaath. I Hlensenlinq.nl Met medeleven hebben wij kennisgenomen van het over lijden van de heer J.A. Meijer Als een betrokken en zorgzame opa bood hij samen met: zijn vrouw een liefdevol thuis aan zijn kleinkind. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Namens Juvent en in het bijzonder de afdeling Pleegzorg HeinAbbing Raad van Bestuur Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer P.D. Schipper Wij zien terug op een periode van ruim 35 jaar, waarin hij laatstelijk als agent op de aanlegplaats Vlissingen van de Provinciale Stoombootdiensten werkzaam is geweest. Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij. zijn functie vervulde. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. Gedeputeerde Staten van Zeeland, Karla Peijs voorzitter Viek Verduit Middelburg, 1 maart 2012 Psalm 139 Moeder, Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebf het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden? Rust nu maar uit en laat het leven gaan. je dochter Hermien Kennisgeving van het overlijden op 25 februari 2012 van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Maria Johanna Stoel-Viergever weduwe van Adriaan Stoel in de leeftijd van 80 jaar. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum "Cornelia" afd. "Zandplaat" voor de liefdevolle verzorging. Renesse: Tonis en Anita Zierikzee: Hermien en Jan Zierikzee: Anneke en Aren Zierikzee: Laurens Klein- en achterkleinkinderen De begrafenis heeft in besloten kling plaatsgevonden. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze vriend en collega oestervisser Adrie van der Have Wij wensen zijn familie veel sterkte met dit grote verlies. Bemanningsleden van: Ye 34 M. Salm Ye 15 Piet van Oost B.V. Ye 29 Prins Dingemanse B.V. Ye 95 PrimarB.V. Ye 84 Kopek B.V. Ye 148 Pols-Bom B.V. Ons bereikte het droevige bericht dat Ko Krijger de vader van onze vrienden is overleden. Wij wensen Christian en Marina, Corine en Renaldo, Bastiaan en Annemarie, kleinkinderen en verdere familie sterkte toe in deze moeilijke tijd. William en Miranda, Martijn en Heidi, Ronald en Sandra, Cornee en Ravita, Frans en Cindy, Carlo en Leontien, Joeri

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 46