met algen V OAiJjJJ C Uj a J zeeland 125 Celstraf voor twee mannen uit Oost-Souburg wegens drugshandel Oranje, Kramer en Wüst steunen veiling «P Badkamer metamorfose? Debuutconcert nieuwe band B-4 www.dominicus.nl vrijdag 2 maart 2012 info@zeelandplant,nl www.zeelandplant.nl lEELRflD HET adres voor tuinplanten haagplanten lei/dakbomen heesters Mediterraan Kwekerij open: elke zaterdag van 9:00-16:00 uur Ravesteinweg 2a Grijpskerke MIDDELBURG - De nieuwe band B-4 geeft zondag aanstaande zijn debuutoptreden in het Schutters hof in Middelburg. B-4 speelt vooral 'oude' muziek uit het midden van de vorige eeuw. Daarbij valt te denken aan Cliff Richard The Shadows, en ve le bands uit de jaren zestig. De band bestaat uit vier leden (slag werk, bas,.gitaar en zang). Het concert begint om 17.00 uur. De entree is gratis. Een huiszoeking bij de jongste le verde een stroomstootwapen op dat volgens de verdachte waar schijnlijk door iemand moest zijn achtergelaten. In een keukenla lag een zakje met cocaïne waarvan de 23-jarige ook niet wist van wie dat was. Volgens zijn raadsman Ab Sol kon in ieder geval het bezit van de drugs niet worden bewezen. Zo was niet onderzocht of de cocaïne in de keukenla cocaïne of maïzena was en was niet duidelijk van wie de drugs waren die bij de aanhou ding op de grond lagen. Uitspraak 15 maart. MIDDELBURG - Twee Oost-Soubur- gers, een 23-jarige en een 25-jarige man mogen van officier van justi tie Bethlehem voor een periode van 27, respectievelijk acht maan den waarvan twee voorwaardelijk de cel in. De 23-jarige wordt ervan verdacht een jaar lang in Vlissin- gen, Middelburg en Souburg te hebben gedeald in harddrugs. De 25-jarige erkende in 2011 slechts en kele maanden te hebben gedeald. Verder beriep hij zich op verzoek van zijn advocaat op zijn zwijg recht. Het dealen beperkte zich vol gens de jongste voornamelijk tot het bemiddelen en het 'helpen' van bekenden. Telefoontaps en verklaringen ga ven overigens een geheel ander beeld en die kwamen er volgens een van de rechters toch wel op neer dat de 23-jarige dagelijks met drugs bezig was. Het onderzoek begon naar aanlei ding van klachten over overlast en daarbij kwam de 23-jarige in beeld. De 25-jarige werd door de officier van justitie omschreven als 'bij vangst'. Eind november besloot de politie in te grijpen en werden de man nen aangehouden. Bij die aanhou ding trof de politie op de grond naast de mannen verpakkingen met heroïne en cocaïne aan. ling in de aquacultuur rustig af Mocht het ooit zóver komen, dan zullen ze wel zien wat ze doen. „Misschien moeten we dan zelf iets beginnen." Oók melkveehouder Cor van Schaik, wiens bedrijf Pieterspolder 'Er is geïnvesteerd in ge bouwen, ik heb twee op volgers. In aquacultuur gaan, zie ik niet zitten' VOF de hele St. Pieterspolder be slaat, wacht af. De deur staat open voor een gesprek, maar om zo maar een stukje grond af te staan voor aquacultuur, dat is nog al wat. In 1992 heeft hij zijn bedrijf in Utrecht af moeten staan en is hij naar deze polder gekomen. „Koeien moeten naar buiten, de mensen vinden niets mooier dan dat die in het weiland grazen. Er is geïnvesteerd in gebouwen, ik heb twee opvolgers. Zelf in de aquacul tuur gaan, dat zie ik niet zitten." door Rob Paardekam SINT-ANNALAND - De veiling van Stavoord6, vanavond in Sint-Anna- land, kan wel eens een hoop geld opleveren. Dat de bolletjeshelm van Johnny Hoogerland zou wor den gevqild, alsmede wielershirts van onder meer Sven Nijs, Oscar Freire, Marianne Vos en Leontien van Moorsel was al bekend, maar de afgelopen weken zijn meer inte ressante items aan de collectie toe gevoegd. Zo gaat vanavond ook een gesigneerd shirt van het Ne derlands elftal onder de hamer. Ook de schaatskampioenen Sven Kramer en Ireen Wüst stelden een polo met handtekening ter be schikking. Verder worden onder meer concertkaarten en kunst ge veild. Met de veiling, die vanavond om 19.00 uur aanvangt in café Ha venzicht, hoopt de Stichting Sta- voord6 zoveel mogelijk geld op te halen voor KWF Kankerbestrij ding. Ze doet in juni met ongeveer twintig mensen mee aan het eve nement Alpe D'HuZes, waarbij de bekende Franse berg Alpe D'Huez zes keer wordt beklommen. Een compleet overzicht van spullen die vanavond worden geveild, is te vinden op de website: www.stavoord6.nl. v- -V." Bad in Beeld rfr **=7 Totale badkamer make-over vanaf 7.999,-* Wij slopen uw oude badkamer en verleggen de leidingen U kiest een designradiator, accessoires, douche, toiletset, wastafel en (wand- en vloerjtegels Wij monteren alle materialen en leveren de badkamer compleet op! Kom naar onze showroom in Westkapelle of Goes! *Deze prijs is gebaseerd op badkamer De Linge, informeer naar de actievoorwaarden. Oude Zandweg 2 4361 SK Westkapelle Tel. 0118-571436 Verrijn Stuartweg 10 4462 GE Goes Tel. 0113-277200

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 37