Prachtig Salzkammergut Dagbladbezorger Bel 0118-434070 Ook adverteren op de Uitpagina? Visliefhebbers opgelet!! Vul deze bon in en stuur deze (zonder postzegel) naar: PZC, t.a.v. Secretaresse Distributie, Antwoordnummer 71,7300 VB APELDOORN 7-daagse comfort-class reis naar ****HoteI Seethurnhof al voor 499,- Met o.a. St. Wolfgang, Bad Ischl, Salzburg, Mondsee, Hallstatten Königssee! Salzkammergut, misschien wel het mooiste vakantiegebied van Oostenrijk! Met haar schitterende berglandschappen, niet minder dan 76 prachtige meren en gastvrije bevolking, kan zo'n vakantie alleen maar slagen. Voeg daarbij onze uitgekiende excursies tijdens deze busreis; voor elk wat wils, en u zult al gauw tot de conclusie komen dat dit nu nét de reis is die u wilt maken. Wij heten u in elk geval alvast "GrüssGott"! Uw gemoedelijke en gastvrije ****Hotel Seethurnhof is centraal doch rustig gelegen -300 mtr. naar het centrum en 500 mtr. naar het meer - en bestaat uit 3 gebouwen. Het bezit naast een res taurant en Weinstube ook tennisbanen. Uw kamer heeft een halletje metinloopkasten kluisje, bad of douche, apart toilet, zithoek, kabel-tv, minibar, telefoon en balkon of terras. Dagprogramma Dag 1 Heenreis naar Strobl aan de Wolfgangsee. Dag 2 St. Wolfgang. De ochtend is vrij. 's Middags een excursie naar het beroemde Sankt Wolfgang, in het Hotel Weisses Rössl alhier speelt zich de alom bekende operette af. Daarna naar het kuuroord Bad Ischl. Dag 3 Mondsee Salzburg. Naar de Mondsee, in het gelijknamige plaatsje wordt gepauzeerd om te genieten van de schitterende natuur, de machtige bergen Drachenwand en Schafenberg vormen hier het decor. Dan gaan we verder naar Mozartstad Salzburg, hier geven we u ruim de tijd om de heerlijke barokke binnenstad met de Hohensalzburg, het Slot Mirabel, het geboortehuis van Mozart etc. te bekijken. Dag 4 St. Johann. Eerst naar Werfen, waar u de gelegenheid krijgt de grootste ijsgrotten ter wereld te bezoeken, de befaamde Eisriesenwelt. Dit houdt wel 2x een wandeling van 20 min. plus een kabelbaan in (de grotten liggen op 1641 mtr.) maar daarvoor wordt u dan ook ruimschoots beloond! Bij Sankt Johann im Pongau vinden we de Liechtensteinklamm, de langste en diepste (wanden tot wel 300 mtr. hoog) kloof in de Alpen. Dag 5 Königssee. De ochtend is vrij te besteden, de middag wordt benut voor een excursie naar de in Duitsland gelegen Königssee, het hoogste Vertrekdata Mei 20 Juni 3,17 Juli 1 Juli 22,29 Prijzen zijn per persoon. €499,- 549,- 499,- 549,- (603 mtr.) en diepste (190 mtr.) meer van Duitsland. Dag 6 Hallstatt. Naar Hallstatt, ingeklemd tussen hoge bergen aan het gelijknamige meer. Voor velen is dit het allermooiste plaatsje van het land. Een waardige afsluiting van onze reis! Dag 7 Thuisreis. Via Vaals (afsluitende koffietafel), terug naar uw uitstapplaats. Inclusief: Reis per Comfort-class Touringcar met minibar, toilet en airconditioning. Begeleiding door deskundige chauffeur/reisleider. Hotelverblijf op basis van 5x half-pension en lx logies met ontbijt Excursies volgens programma. Afsluitende koffietafel. Toeristenbelasting t.w.v. 8,50 p.p. Comfort-class t.w.v. 17,50 p. Exclusief: l-persoonskamer€110,- Reserveringskosten 12,50 per boeking Entreegelden Programmawijzingen voorbehouden. Minimum deelname 25 personen. Deze reis wordt uitgevoerd door Maaskant Reizen VOF. Bel voor informatie en boekingen: 0412-482828 en vermeld code WG1107 Maast www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen rondreizen zondag: Traditioneel Zeeuwse Stokvis of y0or Klassieke Bouillabaise i9,50 P-P' donderdag 1 maart 2012 Meer bereiken. Met Wegener 1 ia, ik wil de PZC bezorgen Naam: Geboortedatum: (min. 15 jaar) Adres: Tel: Postcode: Woonplaats: Restaurant HET VEERHUIS Veerdam 7, 4484 NC Kortgene www.het-veerhuis.net Donderdag gamba-avond groot bord gamba's met een keuze uit 5 verschillende bereidingen voor de prijs van 19,50 p.p. Bij ons elke vrijdag visdag zo van de vismijn Colijnsplaat keuze uit verse: sliptong, kabeljauw, paling, schar, tarbot voor de ongelooflijke prijs van 17,50 p.p. Graag even reserveren op tel. 0113 - 301 782 (privé t.n.v. F. F. Hamelink) of 0113 - 301 693 (restaurant Het Veerhuis) Wilt u graag fit blijven? En overdag tijd houden voor u zelf? En vindt u het fijn om bij te kunnen verdienen om zo leuke dingen te kunnen doen? Word dan dag bladbezorger bij PZC. Wat staat er tegenover? een startpremie van 50,- een prima maandelijkse vergoeding gratis de PZC lezen vele interessante extra's Aanmelden? via internet: telefonisch: per post: www.bezorgers.nl 0800 - 0222710 stuur onderstaande bon op St. Philipsland WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 50