Het vuurtje was er niet meer bij HVV'24 effeweg.nl sport 29 effeweg.nl osis - 46 96 6? GRATIS BROCHURE 2012 Rijkaard kan WK met Saudi-Arabië vergeten donderdag 1 maart 2012 Vermeld bij boeking de boekcode 8509 en maak kans op een stedentrip! Club ontslaat trainer Brems wegens tegenvallende resultaten supervoordelige busvakanties Alle fouten voorbehouden. Prijzen zijn vanaf en per persoon, exclusief €18,- reserveringskosten per boeking. <T_ JA, ik ontvang graag de nieuwe brochure: o Stedenreizen o Excursiereizen o Fietsreizen PostcodePlaats Zonder postzegel opsturen naar: effeweg.nl, Antwoordnummer 778,7700 VC Nieuwleusen door Jan Dagevos HULST - Hij had graag zijn ambts termijn van vijf seizoenen vol ge maakt, maar het was hem niet ge gund. Erik Brems kreeg dinsdag zijn congé bij zondag-derdeklasser HW'24. Tegenvallende resultaten lagen ten grondslag aan het be sluit. „Ik had het karwei graag afge maakt", zegt Brems. De Belgische oefenmeester wil een dag na zijn ontslag niet al te veel kwijt over de kwestie. „Ilc wil niet met modder smijten", ver klaart hij. „Er is iets gezocht om mij aan de kant te zetten. Ik had al langer het gevoel dat dit zou gaan gebeuren. Sinds de bestuurswisse lingen was er weinig communica tie meer." Cees Luime, bestuurslid techni sche zaken, bestrijdt dat. „We heb ben tijdens de winterstop nog met elkaar om de tafel gezeten en za ken met elkaar besproken. Toen ook is er geconstateerd dat er iets moest veranderen. Trainer en spe lers zouden de boel in de tweede competitiehelft weer oppakken, maar dat is niet gelukt." Daarom was het bestuur wel genoodzaakt om dinsdag in te grijpen, stelt Lui me. „Het is altijd pijnlijk om zo'n beslissing te nemen, maar we moesten wel. HW'24 heeft dit sei zoen in de eerste vijf wedstrijden goed gepresteerd (vijftien punten), maar daarna niet meer. Uit de laat ste negen wedstrijden zijn drie punten gehaald. Het vuurtje was er niet meer." HW'24 viel na een goede start in derdaad terug en zakte terug naar de middenmoot (zesde plaats). Af gelopen zondag leek de Hulster ploeg de draad weer op te pakken en werd een punt gepakt bij Uni- tas'30. „Dat was een degelijke wed strijd", stelt Brems. „We kregen zelfs complimenten voor ons spel." Bestuurslid Luime heeft daar een andere mening over. „Het was een redelijke eerste helft, maar na rust liep het niet. En we kregen ook sig nalen vanuit de groep. Vandaar dat we wel moesten ingrijpen hoe vervelend dat ook is." Brems werd dinsdag voor de training ontbo den en kreeg zijn ontslag. Nog die zelfde avond werd de training ge leid door Honny Claessens en Luc Audenaerdt. Zij zouden eigenlijk pas volgend seizoen aan de slag gaan bij HW'24, maar besloten nu onder druk van de omstandig heden al de handschoen op te ne men. „Zij stonden niet te trappelen", zegt Luime. „Ze hadden liever pas volgend seizoen begonnen, maar bleken uiteindelijk bereid er in te springen. Hopelijk kunnen ze zon dag een prestatie neerzetten." HW'24 wacht dan de uitwed strijd tegen RIA W. Brems zit dus na dinsdag zonder club, maar heeft voor volgend sei zoen al wel iets nieuws. De Bel gische oefenmeester gaat aan het werk bij KFC Robur. Die ploeg komt uit in de tweede provinciale en maakt nog kans op promotie. „Het is jammer dat het zo is gelo pen, maar ik heb vier mooie jaren bij HW'24 gehad", zegt Brems. NIEUWEGEIN Volleybalbond verder met Everaert en Staps NIEUWEGEIN Judoka Verbij dicht bij deelname aan Spelen ROTTERDAM Rotterdam kandidaat voor OS Jeugd Volleybalbond Nevobo zet de sa menwerking met Michel Everaert en Joëlle Staps voort. Everaert gaat per direct aan de slag als directeur sport en Staps wordt algemeen di recteur. Everaert en Staps waren na het vertrek van Marcel Sturken- boom al begonnen met hun werk zaamheden. Het hoofdbestuur van de Nevobo besloot na een positief advies van de or beiden voor vast aan te stellen. Everaert heeft als be langrijkste taak het verder ontwik kelen van de topvolleybalinfra- structuur in Nederland. De kans is groot dat judoka Luuk Verbij komende zomer mee mag doen aan de Olympische Spelen in Londen. De judobond maakte giste ren bekend dat de Nederlander be gin februari bij de Grand Slam in Parijs vormbehoud heeft getoond en daarmee aan de nationale eisen voor deelname aan de Spelen vol doet. Verbij reikte in de Franse hoofdstad tot de achtste finales. Verbïj moet er nu nog voor zorgen dat hij in zijn gewichtsklasse bij de eerste 22 judoka's op de 'geschoon de' wereldranglijst blijft staan. Rotterdam stelt zich kandidaat voor Jeugd Olympische Spelen van 2018. Sportkoepel NOCNSF heeft de stad voorgedragen bij het Inter nationaal Olympisch Comité. Rotterdam en NOCNSF maken van de zomer de definitieve plannen voor het 'bid' bekend. In januari 2013 stelt het IOC een shortlist van kandidaten samen, waaruit uitein delijk wordt gekozen. De verwachting is dat het IOC in juni van dat jaar bekendmaakt wel ke stad het sportevenement mag or ganiseren. Concurrent Oman was met 2-0 te sterk voor Thailand. Saudi-Arabië eindigde door deze resultaten als derde in groep D, achter Australië en Oman. Die twee landen ver volgen vanaf juni het Aziatische kwalificatietraject. foto Joe Castro/EPA MELBOURNE - Saudi-Arabië ontbreekt over twee jaar bij het wereldkampioenschap voetbal in Brazilië. Het elftal van trainer Frank Rijkaard verloor gisteren in Melbour ne de beslissende kwalificatiewedstrijd tegen Australië met 4-2. Krakau, 'Florence van Polen' 8 daagse busreis Vertrek o.a. op 16 april, 1 juni, 13 juli, 3, 24 augustus Bezoek deze belangrijke cultuurstad met baar prachtige oude centrum! HOOGTEPUNTEN Stadswandeling Krakau Kasteel van Wawel Auschwitz en Birkenau De Joodse wijk Kazimier Zoutmijn Wieliczka Fabriek Schindler INCLUSIEF 7 hotelovernachtingen 7x ontbijten diner Stadswandeling Krakau o.l.v. een gids Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider Vervoer per Comfort Class touringcar BerBsjin Budget 4 daagse busreis Vertrek o.a. in apr, mei, juni, juli Stedentrip Pariijs 4 daagse busreis Vertrek o.a. in mrt, apr, mei, juni Palters Woud 5 daagse busreis Vertrek o.a. in apr, mei, juli, aug Zwarte Woud en Mtainau 5 daagse busreis Vertrek o.a. in apr, juni, juli, a.ug

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 29