zeeland 125 Maak een proefrit waar je stil van wordt Kom naar de Nissan Leaf Tour Nissan LEAF. 100% elektrisch zaterdag 25 februari 2012 MMMMHMMMMBRHnMHBnHRMM Vrijdag 2 en zaterdag 3 maart Themadag "Gelijkvloers wonen" Onderstaande woningen zijn deze dag op afspraak te bezichtigen: - Anna Paulownaplein 5 te Goes, 299,000.- k.k. - Biikhoek 7 te's-Heerenhoek. 249.000,- v.o.n. - John Denverlaan 30 te Goes. 249.500,- k.k. - Klaverscraat 2 te Lewedorp. 349.500.- k.k. - Leen Ever tsestraac 3 te Oudelande. 279.000,- kjo - Nieuwstraat 12-04 te Goes, 355.000.- k-k. "aÊËIIIS Kijk of>. www.m2rnakelaars.nl voor meer i funda\ Jnf°rmatie en foto's van deze objecten of S maak een afspraak voor een bezichtiging. TERNEUZEN Symposium gebruik van zonne-energie De bedrijven Elektra 21 en Eliane Solar én de Rabobanken Terneu- zen-Sas van Gent en Hulst houden donderdag 1 maart een symposium over de toepassing van zonne-ener- gie door bedrijven. Dat gebeurt in het auditorium van Biobase in Ter- neuzen. Gastspreker is oud-Deltadi recteur en agrariër David Luteijn. Het symposium is overigens al 'uit verkocht'. Er is een wachtlijst. MIDDELBURG Schrikkelavond met griezelverhalen Studenten van de Roosevelt Aca demy presenteren een 'Music-Poe- try-Candlelight Night' in Ko D'oooooooor, Lange Noordstraat 43, Middelburg. Zij verzorgen optredens variërend van maanlichtsonates en sprookjes achtig harpspel tot griezelverhalen en poëtische eenmansshows. De Music-Poetry-Candlelight Night be gint om 20.00 uur. HEINKENSZAND OVU speelt blijspel in de Stenge Toneelvereniging OVU speelt zater dag 3 maart het blijspel 'Paniek op de dertiende' in De Stenge in Hein- kenszand. Het stuk speelt zich af op de afdeling dameslingerie van een groot warenhuis. Op een gege ven moment gaat de telefoon. Er is een gijzeling gaande in het waren huis en niemand mag de afdeling verlaten. Het blijspel begint om 20.00 uur. VLISSINGEN Presentatie over christenvervolging In het Goodtimes Centrum in Vlis- singen wordt op dinsdag 28 februa ri een presentatie gegeven over ver volgde christenvrouwen. Tijdens de bijeenkomst worden verhalen van vrouwen voorgelezen die om hun geloof vervolgd worden en ook zal er worden gecollecteerd voor de stichting Open Doors, die zich voor hen inzet Aanvang: 9.15 uur, Voltaweg 3 in Vlissingen. Wasantha met zijn vrouw Anula en dochters Wathsula (6) en Wimarsha (4). SHIFT the way you move 0% BIJTELLING 0% WEGENBELASTING Maak de stilste proefrit ooit tijdens de Nissan Leaf Tour op 25 en 26 februari in de Singelstraat in Goes. Meld je aan op www.nissan-leaftours.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 97