lastek Pladdet Goes zoekt: <s Vrolijk een ziek kind op met je beleggings club. SOS ...wij zoeken enthousiaste collega-vakmensen een nieuwe Monteur Monteur Dé Opzichter verkeer en riolering! Goes Oranje Fonds Verkoper Buitendienst m/v medewerker/ster Pladdet b.v. is een professioneel en dynamisch bedrijf dat gebruik maakt van de modernste techniek. Pladdet b.v. geniet een prominente positie in de markt van hydraulsche graafmachines en intern transport machines en participeert in de meest recente ontwikkelingen. zie voor meer informatie Paulinaweg 6-10 4521 RE Biervliet Tel. 0031(0)115 481351 Fax 0031(0)115 482054 Contactpersoon: dhr. P.C. van Liere hydraulische graafmachines Je bent flexibel, vakkundig en hebt kennis van nieuwe ontwikkelingen, je kunt goed omgaan met collega's en staat garant voor kwaliteit. intern transport machines Je hebt een goed technisch inzicht en bent een gedreven persoon. Je draagt zorg voor gesmeerde samenwerking en bent servicegericht. 36 uur per week max. salaris 47.620,00 Goes is in beweging! Een professionele en vooruitstre vende gemeente waar mensen graag werken. Het is het kloppend hart van Zeeland qua ligging én voorzieningen. Vanuit deze aantrekkelijke positie kennen we het belang van samen werking en dat brengt inwoners, bedrijven en bezoekers veel goeds! Kom jij onze organisatie versterken? De functie bestaat voornamelijk uit het leiding geven aan een team uitvoerende medewerkers in de vakgebieden verkeer (w.o. openbare verlichting, bewegwijzering, vri's) en riolering. Je bereidt voor, plant, coördineert en houdt toezicht op de reguliere en cyclische onderhoudswerkzaam heden van je team. Je zorgt een efficiënte en effectieve inzet van mensen en middelen binnen je team. Daarnaast verzorg je toezicht op uitbestede onderhoudswerken. Jij bent in het bezit van een voor de functie relevant MBO niveau 4 diploma civiele techniek aangevuld met specifieke opleidingen in de richting van riolerings techniek of bent bereid deze te volgen. Je hebt ervaring met leidinggeven aan uitvoerende medewerkers in de genoemde vakgebieden. Je hebt daarbij een klantgerichte, flexibele en onder nemende instelling. Voor meer informatie zie www.goes.nl of www.zeelandwerkt.nl Reageren kan tot 11 maart 2012 Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. www.goes.nl Doe 16 of 17 maart mee met de grootste vrijwilligersactie van ons land. Zoek snel een leuke klus uit op nldoet.nl voor sociale initiatieven jAnotkei* beautiful day fat' welding Lastek Nederland B.V. is de Nederlandse verkoop maatschappij van een Europese producent van lasapparatuuren lastoevoegmatenalen en staat al ruim 40 jaar bekend om zijn hoogwaardige lasmaterialen en duurzame lasapparatuur. In een goed ingewerkt rayon in de regio Zeeland/West Brabant zijn wij op zoek naar een Als verkoper in de buitendienst bezoekje klanten en potentiële klanten in jouw regio. Op een eerlijke manier adviseer je mensen bij hun keuze voor lasapparatuur en begeleidt hen bij het oplossen van lasvraagst'ukken. Je wordt geholpen door een professioneel team vanuit de hoofdvestiging te Lexmond en uiteraard zorgen wij vooraf voor een gedegen technische opleiding. Ben je een geboren verkooptalent, heb je affiniteit met techniek en ben je in het bezit van rijbewijs B, mail of schrijf ons dan voor deze zeer afwisselende job. Als je kunt lassen is dit een belangrijke pré, maar zo niet dan hebben wij deskundigen die je dit snel aanleren. Ben jij onze kandidaat Mail dan je gegevens naar: info@lastek.nl of stuur je sollicitatiebrief per post naar Lastek Nederland B.V. Postbus 4 4128 ZV Lexmond Tel. 0347 - 341560 Acquisitie wordt niet op prijs gesteld Camping in de Bongerd is een familie camping. Centraal gelegen op Walcheren. Wij zijn op zoek naar een om ons Horeca team te versteken. Het gaat om een full time baan tot eind oktober, als je iets korter kan is dit bespreekbaar. Wij verlangen: Ouder als 18 jaar Het liefst met ervaring Iemand die weet van aanpakken. Ook in de weekenden willen werken. Tevens zijn we op zoek naar iemand die in de weekenden wil helpen met broodjes bakken en verkopen. Lijkt ditje wat en wil je werken in een jong team meld je schriftelijk aan via de mail of een brief Ons mail adres is info@campingindebongerd.nl t.a.v. Mieke of John Vós. Camping in de Bongerd Wegdromen in uw eigen vakanVewereld Tel.: +31 (0)118581510 www.cnmpingIndeboiigcrd.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 90