PZC De heerlijkheid van de Elzas! Droomreis met panoramawagon door de Zwitserse Alpen PZC More Inclusive zaterdag 25 februari 2012 Beleef met uw krant en Mondial Tours de schoonheid van liet Zwitserse berglandschap tijdens deze bijzondere lezersreis! De legendarische Glacier Express, de bekendste van de Zwitserse treinen, is een mythe in de moderne spoorweg geschiedenis. Deze nostalgische trein brengt u in vier uur via een schitterende route van Chur naar Brig. De rit voert langs ijle bergtoppen, weelderige alpenweiden en een overdadige kleurenpracht. De Bernina Express is op haar beurt ook een hoogtepunt voor de ware treimliefhebber. passeert alle ve getatiezones tussen de gletsjers van de Piz Bernina (4049m) en de palmen van Tirano (429 m). Daarnaast is de Centovalli Express nieuw aan deze reis toegevoegd. Een prachtig traject door de zogenaamde honderd valleien, dat het noorden van Italië met het zuiden van Zwitserland verbindt. Bovendien kunt u een boottocht op het Lago Maggiore maken en de Borromeïsche eilanden bezoeken. Laaf u verwennen in dit gastvrije Alpenland en geniet ontspannen van prachtige rit ten, die qua landschappelijke en klimatologische contrasten hun weerga niet kennen. Reisperiode: 20.05.12 - 27.05.12 03.06.12 -10.06.12 21.07.12 - 28.07.12 18.08.12 - 25.08.12 02.09.12 - 09.09.12 Lezersprijs per persoon 995,- (per persoon op basis van tweepersoonskamer. Toeslag eenpersoons kamer €200,-) Opstapplaatsen: Almelo, Apeldoorn, Arnhem, Den Bosch, Eindhoven, Enschede, Goes, Nijmegen, Roosendaal, Tilburg, Zwolle Meer informatie en boeken Vraag vrijblijvend het uitgebreide dagprogramma aan! U kunt contact opnemen met Mondial Tours Lezersreizen, tel. 053- 484 25 26 van maandag t/m vrijdag van 10.00-17.00 uur en zaterdag van 10.00-13.00 uur. U kunt ook een e-mail sturen naar: lezersreizen@mondial-tours.com. Deze prachtige reis is inclusief: Reis per comfortabele touringcar van uw opstapplaats naar Zwitser land enterug 7 overnachtingen op basis van logies/ontbijt in comfortabele hotels Kamers met bad en/of douche, toilet en TV Tocht met de Glacier Express (panoramawagon) 2e klas Tocht met de Matterhombahn Alpenmuseum Zermatt Tocht met de Bernina Express Deskundige, Nederlandstalige reisbegeleiding Mondial Tours --->$■ Bon LEZERSREIZEN - Glacier en Bernina Express Stuur vrijblijvend het Mondial Tours informatiepakketen boekingsformulier naar: VOORLETTERS VOORNAAM O M O V pzc.nl/webwinkel categorie reizen rondreizen Stuur deze bon naar: Mondial Tours, Postbus 500,7500 AM Enschede De PZC gaal zorgvuldig om mei persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt Is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In hel colofon van de kranl en o(fwww.pic.nl treil u nadere informatie aan i WEBWINKEL www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen autovakanties 4-daagse More Inclusive Elzas, vanaf 99,- p.p. per arrangement Op nauwelijks 5 uur rijden van Utrecht vindt u alles wat Frankrijk zo heerlijk maakt! De lekkerste wijnen, de heerlijkste maaltijden en de smakelijkste gebakjes. De Elzas is een bijzon der lieflijke regio, met kleurrijke vakwerkhuizen en romantische wijnheuvels. Veel van de dorpjes lijken rechtstreeks uit een sprookje te komen. Maakt u een mooi autoritje door de wijngaarden? Of bezoekt u dat mooie kasteel? Ook een bergwandeling in Natuurpark Noord-Vogezen behoort tot de mogelijkheden. En qua stedelijk schoon valt er in de omgeving ook veel te genieten: Straats burg en Colmar behoren beide tot de mooiste steden-van Frankrijk. Kortom: een heerlijk arrangement voor zeer voordelige prijzen! Uw verblijf U verblijft in Hotel Majestic Alsace in het sfeervolle bloemen- dorpje Niederbronn-les-Bains, ca. 50 km boven Straatsburg. Dit eenvoudige maar nette hotel ligt in het centrum van het dorp, in het noorden van de groene en bosrijke Elzas. Uw kamer is voorzien van een tweepersoonsbed of twee eenpersoonsbed den, toilet, douche, kabel-tv en telefoon, 's Avonds dineert u in het mooie restaurant van het gezellige Hotel du Pare Alsace, ca. 400 meter verderop. Dit hotel wordt gerund door dezelfde familie. Inbegrepen: 3x overnachting in een tweepersoonskamer 3x ontbijtbuffet met glaasje 'Crémant d'Alsace' 3x driegangendiner lx wijnproeverij lx routekaart Elzasser wijnroute Data Lezersprijs' 01/03-30/12 99,- Prijzen in p.p. Niet inbegrepen: reserveringskosten, toeristenbe lasting en kosten calamiteitenfonds. Aankomst dagelijks mogelijk. Je kunt het arrangement verlengen 47,- p.p.p.n o.b.v. halfpension). Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel Pharos Reizen via 0900 - 365 65 65 (20 cpm, max. 10,- per gesprek) met zoek boekcode: 85020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 66