ZEELAND Ovaria Saricliisn Uitvaartondernemingen bundelen krachten foor betaalbare i MAREA Uitvaartbegeleiding "Omdat ieder mens Marianne van de Graaf een liefdevol afscheid verdient... UITVAARTSERVICE Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland Telefoon 0111 644 000 nfo@uitvaartservicezeeland.pt www.uitvaartservicezeeland.nl Voor de hartelijke blijken van medeleven na het overlijden van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en opoe Johanna Melis-Marinisse betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, februari 2012 Na het overlijden van NEELTJE VERMAAS-ALMEKINDERS was het fijn om te ervaren dat ook in verdrietige tijden er zo velen zijn die met ons meeleefden door een kaart te sturen, een bezoekje te brengen of door aanwezig te zijn bij de crematie. Graag willen wij u hiervoor bedanken. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Goes, februari 2012 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen, na het plotseling overlijden van onze zwager, oom en oud oom Pieter Rijk zeggen wij u hartelijk dank. Familie Rijk 's-Heerenhoek, februari 2012. Hartverwarmend waren de vele blijken van medeleven na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Maatje Hollebrandse-van Belzen Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, februari 2012 In de periode na het overlijden van Pieter Gerard Vermaire hebben wij zeer veel reacties mogen ontvangen. De grote hoeveelheid kaarten, telefoontjes, persoonlijke condoleances en massale aanwezigheid tijdens de afscheidsdienst op 23 januari is ons tot steun. Het gemis zal groot zijn, maar de mooie herinnering minstens even groot. Hartelijk dank voor uw reacties. A.C. Vermaire - de Klerk Ad Vermaire en Marjolein Vermaire -Koopmans Alise, Jorine en Nadine Dieneke Vermaire Peter Vermaire Kapelle, februari 2012. Het heeft ons goed gedaan dat zoveel mensen, op welke wijze dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa Lieven Schroevers Daarvoor onze hartelijke dank. Emmie Schroevers-Logemann, kinderen en kleinkinderen Vlissingen, februari 2012 Onze oprechte dank voor de blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Arjaan Kornelis Het is een troost dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Dit zal ons de komende tijd tot steun zijn. Een speciaal woord van dank aan de huisarts dr. N. van der Maas en aan de medewerkers van Woonzorgcentrum Emmaus voor de goede zorg en begeleiding. Familie Kornelis IJzendijke, februari 2012 De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. ■dÈf" mensentinq.nl zaterdag 25 februari 2012 I 43 Het heeft ons goed gedaan dat wij zoveel medeleven hebben ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Eduard van Goudswaard Wij zijn dankbaar voor de steun en troost die u ons hebt gegeven. Saar van Goudswaard-van der Moere Kinderen en kleinkinderen Goes, februari 2012 Wij danken u voor de vele blijken van belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder en oma Jo Vermue - 'Remijn Het was hartverwarmend zoveel steun, troost en liefde van u te mogen ontvangen. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Familie Vermue 's-Heerenhoek, februari 2012 k ;->r Voorbespreking - Begeleiding na overlijden - Nazorg Sl <'V, 24 uur per dag bereikbaar Majoorwerf 5, 4374 CA Zoutelande. §Jel: 06 - 407 96 513 - Internet: www.marea-uitvaart.nl Verhuur van rouwauto's en uitvaartmaterialen Niet alles is voorbij, je blijft bij ons, door wie je was en wat je zei en wat je voor ons hebt betekend. I 0113-216815 www.uitvaart.vg Wij, uitvaartverzorging H. Jobse en uitvaartcentrum Overtoom/Groen, zijn al jaren een begrip op Walcheren en daarbuiten. Sinds 1 januari 2012 zijn wij een samenwerking aangegaan. We delen onze expertise, gebouwen en materialen, maar we behouden onze eigen identiteit. Onze dienstverlening zal door deze samen werking verbeteren. We zullen nog beter dan u al gewend bent inspelen op uw speciale wensen en staan open voor andersoortige uitvaarten. Iedere uitvaart is ten slotte bijzonder: ieder mens is uniek en dus mag zijn/haar uitvaart dat ook zijn. leder mens heeft bij de geboorte een naam gekregen. Deze naam vormt het uitgangspunt bij onze begeleiding van de uitvaart van uw dierbare. Mensen zijn bij ons geen (polis)-nummers. Het is dan ook onze wens om de menselijke maat te behouden. Dat komt tot uitdrukking in de beperkte omvang van onze organisatie(s). Overtoom/Groen en H. Jobse maken nu beide onderdeel uit van UZN (Uitvaart Zorgcentra Nederland). Een landelijke organisatie waarvan Overtoom/Groen sinds 2005 volledig onderdeel is en H. Jobse sinds 1 januan 2012 een samen werking mee is aangegaan. UZN werkt met de UZET, Nivo en Contura uitvaartverzekeringen. Folders met informatie over deze verzekeringen worden binnenkort apart huis aan huis verspreid. Voor u verandert er in wezen niets: als u een melding van overlijden heeft, belt u "gewoon" de organisatie van uw keuze. Door onze medewerkers wordt u verder begeleid in het proces van de uitvaart. Natuurlijk kunt u ook nu al kennis met ons maken. U kunt altijd bellen. Wij maken tijd om uw vragen te beantwoorden of om u de locatie aan de Van Dishoeckstraat 620 in Vlissingen of de Bachweg 2 in Middelburg te laten zien. Het gaat om de mens: de unieke mens met unieke vragen en wensen. Uitvaartcentrum Overtoom/Groen Uitvaartverzorging H. Jobse Van Dishoeckstraat 62014382 XW Vlissingen Bachweg 2 14337 XD Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 43