Rina Venderbos 42 familieberichten zaterdag 25 februari 2012 ni9nsenlinq.nl Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel. Moegestreden, maar omringd door onze liefde, hen je moedig en dapper in rust van ons heengegaan. Met veel verdriet hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma Metje Scheele-de Pooter in de leeftijd van 71 jaar. Allen die Metje gekend hebben zullen het gemis beseffen. Arjaan Scheele Truus en Henk Rachelle en Remco Tony en Els Lieke Elke Jelle Rita en Ronald Janny en Piet Patrick Dylan Jaap Marian en Gilbert 24 februari 2012 Ferlemanstraat 11 4535 JB Temeuzen De alscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 29 februari om 14.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Temeuzen, waarna de begrafenis volgt op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk. Metje is thuis. Mochten wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, dan vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve Oma Scheele Er is niets dat voorgoed verdwijnt, als je de herinnering in je hart bewaart. Rachelle en Remco Lieke Elke Jelle Patrick Dylan Tot ons verdriet is overleden, onze lieve schoonzus en tante Metje Scheele - de Pooter Wij zijn dankbaar voor de liefde en de steun die we van haar kregen, op de bijzondere momenten en ook in de gewone alledaagse dingen. Vol bewondering zijn we voor de liefde en zorg waarmee Arjaan en hun kinderen voor haar hebben gezorgd. Piet Scheele - in herinnering - Marien Scheele - in herinnering - Mien Scheele-Bareman Gerda en Peter - Naomi, Eva, Daisy David en Jan te - Hilde, Arno, Douwe Jaap Ko Scheele Henk Scheele - in herinnering - - Enige en algemene kennisgeving. - De Here zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid. Na moeilijke laatste levensjaren, waarin wij het onvermijdelijke afscheid zagen naderen, hebben wij vol verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader Wilhelmus Jacobus Roelse In de gezegende leeftijd van 93 jaar. Vlissingen: C.M. Roelse-Hoogesteger Vlissingen: M.J. Roelse M.R. Burlage Middelburg: M.J. van Rijswijk-Roelse L. van Rijswijk alle klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verplegend, verzorgend en medisch personeel van woning 23 van de verpleegafdeling van Ter Reede. Vlissingen, 23 februari 2012 Vredehoflaan 436 4382 G Vlissingen De rouwdienst, welke geleid zal worden door dhr. J. Bimmel, zal plaatsvinden op woensdag 29 februari aanstaande om 10:30 uur in het woonzorgcentrum Ter Reede (in het Speeluus) aan de Vredehoflaan 370 te Vlissingen. De begrafenis zal worden gehouden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Aansluitend aan de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in restaurant De Schelp aan de Burgemeester van Woelderenlaan 5 te Vlissingen. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Een leven zonder jou is moeilijk te beschrijven, maar het houden van jou en alle herinneringen zullen altijd blijven. We vonden het fijn, om tot het laatste moment bij je te zijn. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve man onze vader, schoonvader en trotse opa Marie Arend van Witzenburg Jan echtgenoot van Maria Irene Huysse Goes, 21 juli 1940 f Brugge, 22 februari 2012 Marijke van Witzenburg - Huysse Remco en Ursula Thijs Kim Ronald en Wendela 's Graven meet 37 4328 PG Burgh - Haamstede Gelieve geen bezoek aan huis. De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 29 februari om 11.00 uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren en te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Verdrietig hebben we vernomen dat na een moedig gedragen lijden is overleden Rina was sinds de oprichting een zeer trouwe vrijwilligster van Voedselbank De Bevelanden. We zullen haar blijven herinneren als een positief ingestelde vrouw die mensen in nood wilde helpen. We wensen de familie heel veel sterkte om dit verlies te verwerken. Vrijwilligers en bestuur Voedselbank De Bevelanden r f. 'ösliiSSsiuiairïs* Hartelijk dank voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze moeder, oma en overoma JOHANNA ARENDSE-BOOGAARD Het is fijn om te weten dat zij bij zoveel mensen geliefd was. Janny en Adrie Lous-Arendse Lennie en Willem Dekker-Arendse Ciska en Floor Pattenier-Arendse Klein- en achterkleinkinderen Februari 2012. Door de enorme belangstelling is het voor ons onmogelijk om een ieder persoonlijk te bedanken na het overlijden van Betty Augustijn De vele kaarten, brieven, e-mails, telefoontjes en bloemen bij de kist hebben ons gesteund. Het heeft ons goed gedaan te merken dat Betty niet alleen voor ons, maar ook voor jullie veel heeft betekend. Dank jullie wel. Kortgene, februari 2012 Ko Augustijn en familie Omdat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken, willen wij u op deze wijze hartelijk danken voor uw blijken van medeleven na het ovelijden van onze i lieve pa Johan van den Broecke De vele kaarten, brieven, e-mails, telefoontjes, bezoekjes en de massale aanwezigheid tijdens de uitvaartdienst hebben ons en de naaste familie enorm goed gedaan. Onze dank hiervoor Ralf en Marc van den Broecke Breskens, februari 2012 Tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder en oma Joop Geelhoed-de Gelder ontvingen we veel kaarten, brieven, mails en persoonlijke reacties waardoor we erg zijn bemoedigd. Dat betekende veel voor ons en daarvoor danken we ieder heel hartelijk! Namens de familie, A. Geelhoed, 's-Heer Hendrikskinderen Februari 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 42