Mariette Rosalie Melanie Poppelaars-Weyn (Denseniinq.nL zaterdag 25 februari 2012 familieberichten 141 Mijn avond gaat vallen 't wordt kil om me heen. Straks moet ik vallen en laat jullie alleen. Vergeving voor fouten en voor wat mis is gegaan. Maar kom in de nacht dicht om mij staan. De tranen in mijn ogen doen niet zo zeer, als jullie me troosten voor de laatste keer. Dankbaar voor haar lange leven delen wij u mede dat rustig is overleden onze moeder, schoonmoeder, zus, schoonzus, tante en oudtante Maria Elisabeth Haartsen-Dek weduwe van M.J. Haartsen Kruiningen, 9 maart 1916 Goes, 24 februari 2012 Willem en Nel Haartsen-Gideonse Cobi Haartsen en Kees den Boer J.A. Dek t E.M.J. Feenstra-Dek A. Feenstra Gonny, Rianne.Sjoerd Otto en Carolin Correspondentieadres: Troelstralaan 294,4463 XZ Goes We nodigen u uit voor de afscheidsbijeenkomst op dinsdag 28 februari om 10.45 uur in de aula van het rouwcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend is hier gelegenheid de familie te condoleren. Hierna brengen we haar naar het familiegraf te Vlissingen waar we haar om plm. 13.00 uur bij haar man zullen begraven. Dank aan allen die verzorging, liefde en vriendschap hebben gegeven. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Toch nog onverwachts is overleden onze broer, zwager en oom Johan Plansoen Hans 10-02-1943 19-02-2012 Jaap en Kurt Wim en Coby Kees en Mattie Neven en nichten Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Wilgenstraat 24,4388 LG Oost-Souburg Verder van de wereld weg elke dag een beetje dichter naar de hemel toe elke dag een treetje Op haar eigen kamer en in haar eigen bed, is heel rustig en zonder pijn ingeslapen onze dappere, zorgzame en bovenal geweldig lieve mama en oma Johanna Jannetje Holm-van Langeraad ~/o~ gehuwd geweest met J. A.E. Holm f 31 maart 1975 in de leeftijd van 77 jaar. Zij is weer bij haar grote liefde. We zullen haar heel erg missen. Johan en Els ~m liefdevolle herinnering- Carlos Gilberto en Fleur Rob Marco en Rik Ezra Indy Arjan en Hans Kimberley en B.J. Maxime en Boy Burgh-Haamstede, 22 februari 2012 Zorgcentrum "Duinoord" Correspondentieadres: Fam. de Hamer-Holm Constantijnweg 38 4325 AP Renesse Dinsdag 28 februari 2012 komen we om 13.30 uur samen in het M.F.C., De Huijbertstraat 35 te Zierikzee, om afscheid te nemen van mama en oma. Aansluitend gaan we naar de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee, waar ze herenigd wordt met papa. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te ontmoeten in het M.F.C. Wij willen iedereen van "Duinoord" heel erg bedanken voor de liefdevolle en waanzinnig goede verzorging van mama en oma. Het was voor haar, maar zeker ook voor ons een heel warm thuis. Laat varen zij die varen lusten Ik heb gevaren laat mij rusten. Voor onze allerliefste Hans Mayke en Josje Veel mooie herinneringen verzachten ons verdriet. Voorgoed uit ons midden voor altijd in ons hart. Dag lieve Oma Kimberley en Maxime Toen God zag, dat de weg te lang, de berg te hoog, en 't ademen te zwaar werd, heeft Hij zijn arm om mij heen gelegd en gezegd: "Het is goed zo". Met veel droefheid in ons hart, delen wij u mede dat na een moedig gedragen lijden van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, allerliefste oma en overoma echtgenote van Theo Poppelaar? (t 15-1 -2001 in de leeftijd van 87 jaar Arnemuiden: Linda en Kees de Koeijer - Poppelaars David en Angie Johan en Aranca Nadine en Bart, Sophie Woensdrecht: Jan en Sannie Poppelaars - Peeters Sanne Goes, 23 februari 2012 "Ter Valcke". Correspondentieadres: Oostgat 30, 4341 LE Arnemuiden Wij willen het team 2 van de begane grond in "Ter Valcke" bedanken voor de goede zorg. Moeder is opgebaard in het Oostgat 30 te Arnemuiden, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op zaterdag 25 februari van 16.00 tot 17.00 uur. De uitvaartdienst zal gehouden worden op dinsdag 28 februari om 11.00 uur in de O.L.V. Hemelvaartkerk aan de Raadhuisstraat te Hoogerheide. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats achter de kerk. Hierna ontmoeten we elkaar voor de condoleance in Orangerie "Mattenburgh", aan de Antwerpse straatweg 181 te Hoogerheide. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurvrouw Mevrouw Poppelaars-Weyn Familie de Leeuw Familie Zoeteweij Yerseke, 23 februari 2012 Als de deuren naar de straat gesloten worden de mens gaat naar zijn eeuwig huis. Prediker 12 Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar hebben ontvangen, geven wij u kennis van het heengaan van Pietemeüa van der Schraaf 'tante Pïe' 4- Ellewoutsdijk, - f Goes, 13 december 1918 22 februari 2012 Familie van der Schraaf Correspondentieadres: Wilhelminastraat 37 4436 AE Oudelande De afscheidsdiensl wordt gehouden dinsdag 28 februari om 13.00 uur in de Hervormde kerk te Oudelande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Langeviele te Ellewoutsdijk. Voor aanvang van de afscheidsdienst is er van 12.15 tot 12.45 uur in de consistorie van de kerk gelegenheid om afscheid van Pie te nemen. Na de begrafenis is er in Dorpshuis D'n Ostpit, Vander- bijlparkstraat 1 te Oudelande gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, will u dan deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 41